0 oy
173 göst.
Diğer kategorisinde (204 puan) tarafından
Kızlar bugun ilk defa oglum boyle bisi yapti birden bire ayaklarini cirparken ciglik atti ama buyuk insan cigligi gibi bu arada oglum 8gun sonra tam 4 aylik olcak normal dimi bu ve 2 saat sonra fln yine ayni ciglik atti ayaklarini cirpiyor ben onla ilgilenince oyle ciglik atiyor ama guluyorda bu cigligi normalmi birden o ses sendenmi cikti oglusum dedim valla 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Fazlasıyla nolmal artık bende oğluma eşlik ediyorum anne oğul de.liriyoruz ben çığlık atıyorum oğlum atıyor   eşimde karşımızda gülüyor

(204 puan) tarafından
Yaaa bugun oyle ciglik atinca esimde dondu bakti guldu ne bilim ilk cocuk oyle atinca birden noluyo dedim korktum ama ayaklarini cirpiyordu sevinc hareketleriydi yani ne bilim ana yuregi iste herseye telaslaniyoz :D
tarafından
Cok iyi anlıyorum cnm nomal  ama sitres yapma
(204 puan) tarafından
Yok kuzum icim rahatladii :)
-Reklam-
0 oy
(2,186 puan) tarafından
Normql tabi benimki 3 bucuk 4 ay civari bi basladi 7 ayi bitcek hala avazi ciktgi kdr bagiriyo hemde hic durmadan ☺☺☺☺
tarafından
Eşlik et yanliz kalmasın  ☺️☺️☺️☺️
(204 puan) tarafından
Viyyy bende eslik etmeye basliyam bari yarin bol bol duycam sanirim bu cigligi suan uyuyor :D
(2,186 puan) tarafından
Etmemmii esimde ediyo ev dugun salonu gbi ☺ bide sarki soyluyom balik gbi cirpiniyo ☺☺
tarafından
Biz Karadeniz li olarak horon tepiyoruz  ☺️☺️☺️☺️
0 oy
(119,169 puan) tarafından
artik etrafi cevreyi herseyi kesfediyo ciglik el kol hareketleri hersey normal ☺

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 54 göst.
10 Haziran 2021 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (467 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 174 göst.
5 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 160 göst.
11 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Ahsen (2,020 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 226 göst.
16 Ocak 2023 Aile kategorisinde Efsun88 (197 puan) tarafından soruldu

378,451 soru

11,328,037 cevap

34,783 kullanıcı