0 oy
142 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (78 puan) tarafından
6 gün önce spinal sezeryanla doğum yaptım ama hala ilk gün ki gibiyim ne zaman iyileşme sağlanıyor arkadaşlar çevremde herkes hemen topladı iki 3 günde ama ben ne bebeği alabiliyorum ne adım atabiliyorum anlamadım millette ben nazlanıyorum zannediyor 

8 Cevaplar

0 oy
(31 puan) tarafından
Bol su iç dinlen onlarada bakma sen zaten iki hafta sürüyor 
(78 puan) tarafından
Içiyorum canım teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından

Kişiden kişiye değişir ben ertesi ilk yürütmek için geldiklerinde  kalkmistim  

(78 puan) tarafından
Maşallah ne güzel
0 oy
tarafından
Millete bakma sen ben 15inci günümde toparlandm 10 gün boyunca sürekli hadtaneyr gider ağrı kesici iğne vururdm kendime ağrı kesicilerle ayakta duruyordm 15 gün sonra kendime geldm bebrğme de bakıydm işimide yapıyodm sesrryan norml gibi deyl hemn toparlanamıyosun 
(78 puan) tarafından
Yani ne kadar olursa olsun bir karın ameliyatı geçiriyoruz sonuçta canım ayni ilac icmezsem duramıyorum kuzum teşekkür ederim
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Canim bol bol yürü onun tek ilacı yürümek agrinda olsa sızında olsa bi şekilde yürü sürekli oturur veya yatar vaziyette olursan cok gec iyileşirsin 
(78 puan) tarafından
Tamam canım elimden geldikçe yapacağım kısa kısa olsa da yoksa olmuyor gerçekten teşekkür ederim
(9,626 puan) tarafından
Rica ederim canım bide doğumdan doguma da farkediyo mesela ilk forumunda bende 1 hafta yatağa çakılı kaldım lavaboya gitmek için kalkarken ağlayarak kalkardı canim cok acirdi hastanede 4 agri kesici 3 tane antibiyotik iğne vuruldu eve geldikten sonra ağlardım iğne olmadan ağrım nasıl gecicek diye neyseki ilaclarla birazda olsa hafifledi ama ikincisinde sadece 3 tane ağrı kesici yapıldı hastanedeyken ve inan abartmıyorum ikinci günü dimdik yürüyodum ilkine göre tecrübeliydim oturmadım yatmadım hastanede de evde de yatmadan yatmaya yatağa girerdim ikinciden sonra hem oglumla hem kizimla tek başıma ilgilendim ilkinde bilgisizdim ağrım var diye kipirdamaya korktum yattıkça ağrım arttı ama bunda öyle yapmadim hastane de ilk yürütmelerinden sonra yarım saatte bi 5 dakika yürüdüm cok şükür ki o şekilde toparlandim
(78 puan) tarafından
Evet canim bende dedim iyi tecrübe ettim dikislerden korkup yüruyemedim agrida olunca
0 oy
(4,397 puan) tarafından
Bende 2 . Gun daha rahattim 3 gun toparlamistim baya
(78 puan) tarafından
Maşallah canim
0 oy
tarafından
Ne kadar hareket edersen o kadar çabuk toparlanirsin canım 2. Gün eve geldim ben yatiramadilar beni mutfak da yemek bile yaptım maasallah diyim ve hareekt ettikçe toparlandim
(78 puan) tarafından
Tesekkür ederim canım maşallah bende hemen toplarım umarım
tarafından
Bol bol yürü canım çok geçmiş olsun sağlıkla büyüt yavrunu
(78 puan) tarafından
Teşekkür ederim bitanem amin inşallah
tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
(78 puan) tarafından
❤❤❤❤❤
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Ben bir hafta boyunca iğne vuruldum onlar ayakta tuttu iğneden ağrim hafiflediği içinde yürüdum evin içinde bir de bol bol sol içtim.Onuncu gün ev süpürmeye basladim ağrisiz.

Geçmiş olsun sağlicakla büyütün bebeğinizi.
(78 puan) tarafından
Bende ilac iciyorum ama canim fayda etmiyof elbette yurümeye basladim yeni kuzum teşekkür ederim amin inşallah cümlemizin yavrusu sağlıkla büyüsün
0 oy
(932 puan) tarafından
Ben hemen yürüdum canim ama yatakta dönmem rahat oturmam kalkmam ah tamam.bitti demem 10 gündü 
(78 puan) tarafından
Hiç bilgim yoktu kuzum hep yattım korkudan ondan böyle oldum büyük ihtimalle
(932 puan) tarafından
Ay ondandır canım ben ilk akşam bile o kadar çok yürüdum ki ebeler yeter artık demisti
(78 puan) tarafından
Bir daha olursam deneyim oldu artık keşke yüruseydim çekiyorum şimdi

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 316 göst.
29 Eylül 2020 Aile kategorisinde Trbznlugln (1,981 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 188 göst.
1 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 400 göst.
27 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Hzlll (924 puan) tarafından soruldu