0 oy
188 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Sorum yukarıda yalvarıyorum cevap verin ölüyorum agrilarimdan ve hiç göğüs ucum yok bebek nasıl goysumu alir

9 Cevaplar

+1 oy
(9,211 puan) tarafından
Oncelikle gozunuz aydın canm, geçmiş olsun. Göğus icin silikon goğus ucu kullanabilirsin ben 3 ay onunla emzirdim yoksa tutmuyordu memeyi.

Gaz çıkaramıyprsan buyuk tuvalete çıkman için bi toz vermişti hemşire bana hastanede. Onu içince tuvalete çıkp rahatlamştm. Hâla hastanedeysen bi sor istersen belki vardır orda da
-Reklam-
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Ayaklarini sicak tut bol bol yuru

Gogus ucunda şırınga ile çıkartma yontemi var youtuneden bak bı dene cnm 
tarafından
Bacim nekadar cok yurumeye calisirsan okadar cabuk kalkarsin ben 6 gun tamamiyle kalkmistim ilk gunden yurmeye calismistim. Sen kacinci gunundesin
(12,777 puan) tarafından
Aynen acıyacak ama mutlaka yurumen gerekiyor yoksa daha da acir cnm yurudukce alisacaksin gaz cikart kimseden cekinme
tarafından
İkinci günüm yürüdüm baya ama felç gibiyim gazim da dolu
tarafından
Dün sabah 11 de doğum yaptim
(12,777 puan) tarafından
Gececek canim gecmis olsun sirtini ayaklarini sicak tut
0 oy
tarafından
Göğsünün ucunu pompayla çıkar veya enjektörle çıkarılıyor videosu var youtu.be da falan bi bak. Gaz konusunu bilmiyorum canım kimyon çayı yap iç rezene çayı iç hem süt olur hem gazın gider hem de bebeğin gazı olunca iyi gelir. Hayırlı olsun bu arada bebişin 
0 oy
(916 puan) tarafından
Canım kayısı suyu iç gaza birebir. O sancılarin sebebi bebek alınırken bağırsaklar yer değiştirdigu için birkaç güne geçecek . Göğüs ucun yoksa silikon uçlar var onları kullanabilirsin. Bir de pompan varsa süt sağmak için onlarda ucunu çıkarmaya yardım ediyor
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Ga olması normal Lifli gıdalar tüket canım ki kabız olma göğüs ucun zamanla çıkar ama hemen çıksın dersen şırınga yardımıyla çekerek çıkarabilirsin
0 oy
(2,692 puan) tarafından
Gazın var da yapamıyor musun? Ne zaman doğum yaptın? Ben hastanedeyken çok olmuştu da yapıyordum. 

Silikon göğüs ucu kullanmıştım çok işime yaratmıştı. Tavsiye ederim. 
tarafından
İlk doğumum bugün 1 ci günüm silikon goyus ucu kullandım iyi geldi gazim.var ve çok gaz yapıyorum gecmiyo yuruyemiyorum agrilarmdan ne yapacam gaz yapmak ta normal mi fazla gaz yapmak
0 oy
tarafından
Canm soylesene hastanedeyasen agri.kesici vursunlar sana . Biraz dik dur yürümeye calis yurudukce agrilarn azalacak canm 
0 oy
(399 puan) tarafından
Yürüyüş bol bol su kayısı suyu ve doktor bana beyaz bı toz vermisti suyun içine koyup içiyordum oda iyi gelmişti ve kabızlıkta olur diğer günlerde büyük ihtimalle Dr bana lavman vermişti 1 hafta boyunca kullandım öyle çok rahatlatiyordu ki 
0 oy
(930 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım öncelikle Allah bağışlasın bende öyleydim acayip gazim vardı hatta hemşire bile söylemişti komple gaz olmuşun diye  ilaç verdimisti o şekilde tuvalete çıktım sonra bol bol su kaysi suyu içtim o şekilde geçti 

İlgili sorular

+1 oy
15 cevap 932 göst.
0 oy
8 cevap 145 göst.
1 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bimuallime (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 402 göst.
27 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Hzlll (924 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,141 göst.
12 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Meleknaz25 (25 puan) tarafından soruldu

379,634 soru

11,364,380 cevap

34,841 kullanıcı

...