0 oy
513 göst.
Diğer kategorisinde (894 puan) tarafından
tarafından kapalı
halıları toplamış hali yıkamaciyi bekliyordum.firma dışında alacak olan kişi beni aradı merhaba günaydın diyo laubali şekilde buyrun dedim ben hali yıkamaci tamam halıları topladım hazır gelebilirsiniz dedim kahkaha atarak o zaman bir çayı hakettim dimi dedi.o an sinirlendim ve dondum kaldım bebeğim de uyuduğu için yavaş konuşuyordum ben susunca bebeği mi uyuttunuz o yüzden mi yavaş konuşuyorsunuz dedi bide neyse 3 dk ordayim dedi.kapatti.halilari hemen kapının onune koydum geldi o şekilde aldı.ama adama çok sinir oldum.calistigini firmayı arayıp şikayet ediyim mi 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

27 Cevaplar

0 oy
(12,993 puan) tarafından
Ben olsam vermezdim 
-Reklam-
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Ben olsam balilarida vermezdim nasıl rezillik terbiyesiz seviyesine bak hele yada kapıda bekler onu rezil ederdim i.t ko.p.ek
0 oy
(2,688 puan) tarafından
O ne öyle laubali konuşma yahu? Taniyormusunuz 
0 oy
tarafından
Ben direk gelme derdim valla şikayet ederdim 
0 oy
(13,005 puan) tarafından
Et tabi ne gevşek adamlar var ya
0 oy
(18 puan) tarafından
Valla eşine soyle iyi bi rezil etsin bence firmayi arayıp. Valla boylelerine işinden olsa bile acimicaksin. Pislik adam sende gülsen belki konuyu nerelere getiricek ********. Asla acıma canim esine soyle firmayı arayip sikayet etsin baya da bi laf soylesin

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 636 göst.
26 Aralık 2018 Aile kategorisinde Aslalya (139 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 1,099 göst.
22 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Busebade (964 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 508 göst.
24 Ocak 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 567 göst.