0 oy
136 göst.
Aile kategorisinde (86 puan) tarafından
Hiç olmadım şükür bu zamana kadar hamilelik düşünüyorum ama hasteneye gidip geleceğiz covid olup atlatamamaktan korkuyorum bir tanede kızım var 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canim koruyan Rabbım koruyor benim 27 haftadan sonra surekli hastanede yattım pik yaptığında benim doğumum oldu hastanede çok ta yattık şükür hiç biseym olmadı qsi ol kafan rahat olsun 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım bende covit çıktığında hamile kaldım ve 9 ay boyunca hamileliğim riskli olduğu için ayda 2 defa gidiyordum hastanede çok yattım çok şükür hiç covit olmadık dogum yapalı 9 bucuk ay oldu 
0 oy
tarafından
Rabbm koruyor cnm korkma kendine dikkat edersn bişey olmaz bende hastaneye gider gelirdm karablğa mecbur oldkça girerdm ama önelmimi herzmn alordm şükür hiç korona olmadm 
0 oy
tarafından
Canım covid var diye erteleme çift maske takarsın dikkat edersin ki olacağı varsa oluyor korkma bu şekilde yaşamayı öğrenmeliyiz
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Aşın varsa korkma. Bunca zaman olmamıştım daha bu hafta bitti karantinam şuan 27 haftalığım. 10 gün önce falan oldum farkında bile olmadım başta grip sandım ilk 2 gün çok halsizdim üşüme titreme kemik ağrıları sonrası sadece burun akıntısı ve öksürük grip gibiydi yine de karantinaya aldım kendi kendimi ailece 1 hafta evdeydik. Üstelik 2 buçuk ve 4 buçuk yaşında kızlarım var onlarda hasta oldu iyileştikten sonra öğrendim kovit olduğunu.
0 oy
(849 puan) tarafından
Hamilelik düşünüyorsan aşıni ihmal etme 
0 oy
(1,301 puan) tarafından
Böyle düşünürsen hiç olmaz olacağı varsa da olur zaten hakkınızda hayırlısı olsun inşallah
0 oy
(895 puan) tarafından
Organizasyon tutmus hazirliklar yapmistik.doguma 15 gun kala patlak verdi.hersey iptal oldu.ogun bugundur kontrollere de hep gittik dikkatli bi sekilde.cok sukur yakalanmadik.haa illaki bigun yakalanicz bence.eger bitsin diye beklersen bosuna beklersin.Rabbim hepimizi korusun.sende erteleme minnak yavrunu al kucagina biran once cnmmm

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 95 göst.
7 Ekim 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde merica87 (173 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 122 göst.
3 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 719 göst.
5 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cns88 (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 562 göst.
21 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Ayzasl (3,660 puan) tarafından soruldu

381,392 soru

11,418,111 cevap

34,973 kullanıcı

...