0 oy
395 göst.
Diğer kategorisinde (2,882 puan) tarafından

bebeklerinizi anneniz eğer uzaksa ona nasil alıştırdıniz acaba mesela benim annem bana 400 km uzakta yaşıyor öyle sık sık gelemez bebegim onu çok fazla göremeyecek babaanne ise yanımızda 

Eger bebeğim yarın birgun anneme gitmez de babaannesine giderse çok kötü hissederim kendimi sizde bu durum oldu mu ?

28 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bizim ikiside yakinimizda ama ananesini daha cok seviyo
(2,882 puan) tarafından
Ne güzel bende öyle olsun isterdim
-Reklam-
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Yoo benim annemde uzakta ama ozellikle sevdirmiyorum birinden birini. Ayrım yapmam

Ikisinide bilsin.  Annemide gördükçe alışıyorlar
(2,882 puan) tarafından
Evet ama işte bebekler kimi daha çok görürse ona daha çok alışıyor
0 oy
(581 puan) tarafından
Biizmki ikiside yakın ama yine sürekli babaneyi gördüğü için babaneyi tanıyor anneanneyi pek danimiyor
(2,882 puan) tarafından
Bende bundan korkuyorum
0 oy
(2,572 puan) tarafından

Babaanesiyle aynı evde.Ama anneannesi 1600 km uzakta.Görüntülü fln görüyor ancak.Senede bi kere gidiyoruz.Hayatin kuralı işte napalim :)

(2,882 puan) tarafından
Evet benim korktuğum bu işte annem kendini kötü hissetmesin istiyorum
0 oy
(13,202 puan) tarafından
O kadar çok korktum ki Allah gönlüme göre verdi anamın yanına taşındım hakeden görüyor. Ama video aramayla çözüm olabilir günde bir kaç kere
(2,882 puan) tarafından
Zaten her gün konuşuruz annemle ama inşallah tanır sever ya
(13,202 puan) tarafından
Alışıyorlar ama babaanneye de fırsat tanımayın anneanneyi kötülemeye. En iyisi bile yapıyor
0 oy
(12,995 puan) tarafından
Büyüyünce oyun felan oynarlar bol bol konuşurlar olur biter kız 
(2,882 puan) tarafından
İnşallah bakalım
0 oy
(8,996 puan) tarafından
Babaanne alt katta anne anne arabayla 10 dk mesafede oğlum hergun babaanneyi görse de benim anneme daha düşkün çünkü annem onu çok seviyo çok ilgileniyo sık sık da gidip kalıyoruz. Annen bebeği severse bebek sevgiyi hisseder bence
(2,882 puan) tarafından
İnşallah öyle olur
0 oy
(1,066 puan) tarafından
Oğlum önceden babaanneye daha düşündü annemlere gitmek istemezdi şimdi alıştı aklı erdikçe farkına varıyor merak etme canım 
(2,882 puan) tarafından
Evet te aklı erene kadar annemin uzulmesinden korkuyorum
(1,066 puan) tarafından
Benim annem bana çoook trip attı bu çocuk bizi sevmiyor bu çocuk bizi istemiyor babası mı alıştırdı bile dedi yani ama adı üstünde çocuk anlamaz ki annen de bu durumu anlayış gösterir herhalde sen yine de mümkün oldukça görüntülü konuştur göster anneannen seni çok seviyor falan de ki bilsin
0 oy
(1,009 puan) tarafından
Benim annemde 1500 km uzakta yolda 1 gider 40 gün kalirim 3 4 gun e aliışıyorlardı simdi büyüdüler biliyorlar artık o konuda hiç sıkıntı çekmedim çok şükür 
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Canım çocuk bu kimi yanında görse ona daha çok alışır  elbette bu kadr takma ha çok istiyorsan sürekli görüntülü konustur ama çocuk sevdim sever zaten benim ablam kaynanasiyla bir yasiyo annemde bazen burda bazen köyde yegnim annemi fazla görmez ama yinede anneannemi daha çok seviyorum diyo 
0 oy
(988 puan) tarafından
Ikısınıde yakınım hafta da 1 babaanneye gıderız haftada 1 anneanne gelır ama bil bakalım cocuklar kime yakın anneanneme sevenı bılıyolr 
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Bizimkiler babaanneyi  daha çok görüyo  ama annmi daha çok seviyorlar 

Bu tamamen torunlarına ilgi göstermekle  alakali.  Çocukla bi bağ kurmazlarsa zaten sevmiyo emin ol
0 oy
(119,275 puan) tarafından
400 km neee benim annem 4 bin km uzakda nerdeyse ☺ telefonla goruntulu konusuyoz gunde 12345678900 kez 
0 oy
tarafından
Bebekler kimden daha çok sevgi gorurse ona düşkün olurlar hissederler yani 
0 oy
(794 puan) tarafından
Bnmkide ayni  ya 2 yasimda ole bisey olsa bnde uzulurum
0 oy
(78 puan) tarafından
Bizde öyleyiz gün aşırı görüntülü arayıp ona alıştıra bilirsiniz ben şahsen öyle yapıyorum iletişimi kesmiyorum hiç
0 oy
(780 puan) tarafından
Neden böyle bişey istiyosun anlamadım saçma bişey ikisini de sevse nolacak sonucta ikisinin de torunu eşinin annesi oda oğlum ilk başlarda babaannesine çok soğuktu şimdi çok seviyo ikisinide bundan hiç rahatsız olmadım garip geldi bana 
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Kan bagi die bisey var . Babanne alt katta anane izmirde hergun goruntulu konusuruz hic yabancilik cekmezler hatta ananeyi daha cok severler 
0 oy
(12,985 puan) tarafından
Allahtan ikisi de yakın değil kayınvalidemler yakınımda ama gidecekler memleketlerine bir kaç aya annemlerde uzakta annemleri sık sık ariyorum görüntülü konuşuyoruz yazında gidip uzun kalmayı düşünüyorum ama mesafeyle alakası yok bence bu durumun eğer çocuğunu kendin yetiştiriyorsan babaanneci olmaz o zamanda anne tarafını da benimser tabi çok küçükse ilk gittiğinde yabancılar sık gördüğü için babaanneyi daha çok benimser ama çocuğu anne yetiştirdiği için anne tarafına daha düşkün olması daha olası biz de genelde anne tarafını daha çok severiz baba tarafı ile anlaşamayız 
0 oy
(1,206 puan) tarafından
4 aylık doğduğunda yanimizdaydi annem şu an 8 saat var aramzda ama her gün sabah başlarım  gozumuzu annemle açarız akşama kadar bir kaç defa görüntülü ararım sesini duyar görür özellikle yapıyorum napayim ;) 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 207 göst.
14 Eylül 2023 Aile kategorisinde HiranuR644 (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 77 göst.
1 saat önce Aile kategorisinde Miniminnaķ (2,882 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 125 göst.
2 gün önce Aile kategorisinde Nur343746 (171 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 436 göst.