0 oy
437 göst.
Aile kategorisinde (135 puan) tarafından
Üç yaşında oğlum bir buçuk yaşında kızım var kayınvalidemlerin evi bize çok yakın olmadığı icin hafta içi biz iş giderken pazartesi sabah gelip cuma akşamı gidip bize kalarak çocuklarımıza bakıyorlar biz işteyken kayınvalidem çocuklarıma çok düşkün ben gelince bile çocuklarla ilgilenmek hep sevmek istiyor abartılı sevgi gösterisi yapıyor bazen eşimle tartıştığımızda ister istemez şahit oluyorlar bunlar zor yanları kolay yanları ise çocuklarımı güvenli büyütüyorum kayınvalidem her gün yemeği temizliği yapar o konuda da çok rahatım çocukların okul çağına kadar en azından biraz daha mı sabredeyim yoksa başka bir çare mi arayım sizce

18 Cevaplar

+6 oy
tarafından
Bulmuşsunda bunuyorsun denir bu durumda çocukların guvendeyse yemeğin ev temizlin günlük yapılıyorsa daha ne istiyorsun çocuklarının düzeni bozulmuyor evlerindeler bırak istediği gibi abartıp sevsin 
(981 puan) tarafından
Bende bu gorusteyim sizin aranizi huzurunuzu bozmuyolarsa birak sevsinler bisey olmaz cocuk olene kadar senin cocugun onune dunyalarida serse sen annesin
-Reklam-
+2 oy
(5,627 puan) tarafından
Ne bekliyor sun ki kadın senden daha çok vakit geçiriyor emek veriyor sevmesin mi bir yabancı gibi mesafeli mi sevsin ne yapsın eşinle olan duruma gelince de bu durumu bile bile kabul etmişsiniz sonuçta 
+1 oy
(2,586 puan) tarafından

Hiç birsey dört dörtlük olmaz

Çocuğuna bakiyir yemeğini yapıyor temizliğini yapıyor bunlar lüks.  Bakici alsan bunları yapmaya 15 bin maaş ister 
Hiç de eşinle tartışma boşuna huzurunu kaçırma sabret Allah razı olsun onlardan ayrıca 
(7,121 puan) tarafından
Artiii
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Eğer çocukların gelişiminde sorun yoksa ve güzelce bakiyorlarsa bence siz eşinizle sorun çözme yoluna gidin. Arada çıkın dışarı hava alın bunu fırsata çevirin derim ben  :) 
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Evladını bıraktığında güzün arkada kalmıyor, güven sorunun yok sırf bunun için bile herşeye eyvallah ederim. 
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Daha ne istiyorsun anlamadim ben 
0 oy
(7,005 puan) tarafından
Bacım yanLis anlamada ya oturcan evinde çocuklarını kendin buyutcen yemeğini temizliğini kendin yapcan ya da bu düzen aynen devam edecek ben olsam öyle yaparım yani çözüm dediğin ne bakıcı mi bakıcı hem çocuklarına bakıp hem ev işini yapmaz yaarsa da ona göre para ister e o zaman niye çalışıyorsun borçlu çıkarsın hadi diyelim bakıcı parasıni gözüne getirmedin tuttun nasıl guveneceksin anlıyorum seni kayınvaliden çok ilgili sende çocuklarımla ilgilenmek istiyosun işten gelince bunu eşinle guzellikle konusabilirsin ya da kayınvaliden şöyle ben işten gelene kadar çok güzel ilgileniyosun teşekkür ederim ama bende ilgisiz bi anne olmak istemiyorum çocuklarım ileride annemiz bizimle ilgilenmedi hep babanemiz baktı demesin istiyorum ben evdeyken hallederim teşekkür ederim de güzellikle uyar yani bunda kötü bişey yok 
0 oy
(6,334 puan) tarafından
Ee sorun ne anlamadım ben her konuda yardımcı işte 
0 oy
(483 puan) tarafından

Çaresine bakta gör gününü bakici bük her saniye çocuklarda olsun aklın eve gel leş gibi bir ev yemek yok alelacele yemek yap çamaşır bulaşık heryerden taşsın dinlenmek için kalan vaktini de ev işlerine harca o zaman gör gününü kardeşim haline şükret postunu da sessizce sil Allahtan af dile sessizce uzaklaş:)

0 oy
tarafından
Arkadaşlar yazmış daha ne olsun ne güzel bakıyorlar siz ne istiyorsunuz 
0 oy
tarafından
Valla süpermiş.

Yemek temizlik yapılıyor hiç bir ücret vermiyorsun ipte başina koy. Ve senin evinde bakıyor. Daha ne istiyorsun.
0 oy
(684 puan) tarafından
Ben bir duruyorum kaynanamlarla vallaha sıkıntımız oluyor ualan değil goruncemler falan da var ama haklarını yemeyeyim çocuklara ben bagirsam bile onlar bana kızar sinirlenme olsun çocuk bunlar diyerekten kızım okula gidiyor ona çok aşırı duskunlerdi şimdi aynısını oğluma yapıyorlar 
0 oy
(627 puan) tarafından
Bu ne yaman çelişki hem çok memnunsun hemde başka çare arıyorsun her evde olur tartışma bırak şahit olsun çocuğuna iyi baksinda 
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Kızım 2 yaşında şuan. Bu yaşına kadar hep kışın kaynanamgil geldi bizde kaldı pazar günü evlerine gittiler. Yazın kendi evlerinde kaldılar sabah goturup akşam bıraktım. Hep düşündüm+ lari -lerinden çok daha fazla diyerekten bu şekilde yaptım ama birsure sonra artık birbirimize batmaya başlıyoruz. Tabi bende birde görümce vardı. Kaynana kayınbaba görümce hep bizdelerdi. En son görümce ortalığı karıştırdı kavga ettik ayrıldık :) sabah bırakıyorum akşam alıyorum.
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Böylesine rahat battı diyoruz.. bulmuşsun bunma
0 oy
(3,874 puan) tarafından
Helal olsun valla 2 cocuga bakıp üstüne temızlıgı yemegı yapıyorsa. Bosver sevsınler istedği givi.kıskanıyoesun galıba cocukları olabılır yanı ama yıne de sabret çalışmaktan başka secenegın yoksa. 
0 oy
(157 puan) tarafından
Kız ne güzel işte daha ne istiyorsun tabiiki sevecek tersi bir durum olsa sorgulanan lazımdı bence.Kadın üstüne bir de temizlik yemek yapıyormus daha ne yapsın öpte başına köy degerini bil o kaynananın :) Benim de kayınvalidem bakıyor sağ olsun çocuğuma yemeklerini de yapıyor duacıyım kendisine Allah bin kez razı olsun valla.. Küçük şeylere takılma sende bacım kafan rahat ya herşeye bedel bu...
0 oy
tarafından
Sorun ne anlamadım kadın güzel bakıyo işte 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 118 göst.
2 gün önce Aile kategorisinde Miniminnaķ (2,884 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 634 göst.
19 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Tombul yanak (2,736 puan) tarafından soruldu
0 oy
49 cevap 1,144 göst.