0 oy
120 göst.
Aile kategorisinde (2,922 puan) tarafından
Kızımı oraya gidince eve zor getiriyorum.

Bende ayağımı kestim fazla gitmiyorum artık, bugün onlar geldi bize ve yeni bir adetimiz çıktı, insanları eve göndermiyor, agliyor çocuk ceketlerini yere atıyor.

Kızım 27 aylık birlikte yaşıyorduk biz ayrı çıkalı nerdeyse 1 sene olacak diyebilirim, ben elimden geleni inanın ki yapıyorum, gün içerisinde hep onunla ilgilenmeye çalışıyorum, oyun oynuyoruz dışarı çıkıyoruz birlikte yemek vs yapıyoruz, tabi günlük işlerim oluyor o ara yalnız kalınca hemen hadi nene dedeye gidelim diyor

Dedesi tüm gün sıkılmadan onunla oyun oynar. 

Ben üzülüyorum bu durumda, nankörlük bu diyorum içten içe, ben tüm gün son gücüme kadar ona ilgi veriyorum, sonra onları görünce beni unutuyor eve gelmek istemiyor.

Nasıl bir çözüm bulabilirim?  eşime diyorum ki gonderecem kızı onlara, eve gitmek istiyorum diye ağlayana kadar ne gidip gorucem ne sorucam, günlerce kalsın bakimlarina da güveniyorum zaten, iyilikle anlatıyorum öyle olmaz diye duymazdan geliyor, bal gibi de herseyi anlıyor kendini ifade ediyor zaten. 

3 Cevaplar

0 oy
(831 puan) tarafından
Ne güzel ya babannesi dedesi ilgileniyor seviyor oynatıyor. Biz aynı apartmandayız benim kız da onları hiç sevmiyor kaçıyor görünce onları. Çok ilgisizler çünkü sevimsiz benciller. 
(2,922 puan) tarafından
Babaanne okadar değil de dedesi çok ilgileniyor bu güzel bir şey ama sonra benden de aynısını bekliyor o da çok iyi değil
(233 puan) tarafından
Sevmemeleri ne kadar kötüyse çok seçmelerine o kadar kötü bende aynı durumu yaşıyorum çocuğum 28 aylık ve aşırı şımardı onlar her istediğini yapar kıyamıyoruz diyolar sadece çocukla ilgilenirler her işi ben yaparım gittigimizde rve dönünce aynısını benden bekliyo ve bu mümkün olmuyo tek başıma ve öyle bi durumki ağlayınca her istediği olmasına alıştığı için ben yemek yaparken elimdeki bıçağı istiyo prize parmak sokmak istiyo cama çıkmak istiyo hiçbişekilde ikna edemiyorum yapabileceğim şeyler olmadığı için en son sinirden bende ağlamaya başlıyorum onlar kıyamam ağliyo diyip benim bütün düzenimi bozduklari için ben bol bol kıymak zorunda kalıyorum
(2,922 puan) tarafından
Evet aynı durumu yaşıyorum kızım hep onunla oturmamı istiyor e bu da mümkün değil valla cikmazdayim uzaklastirsam mi  yoksa onu oraya gönderip sıkılınca kadar bıraksam mı bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
(197 puan) tarafından
Benim kızım da öyleydi onları görünce benı unuturdu eve gelir kaç kere ağlardım ben kötü annemıyim dıye ama inan bu bır süreç kızım 6 yaşında anne sen gelırsen giderim babaannemlere diyor yanı geçer emin ol .. 
(2,922 puan) tarafından
Aynen bende öyle hissediyorum ve insanların önünde de mahcup oluyorum inşallah çabuk geçer
(197 puan) tarafından
Geçer canım hiç merak etme o süreçten bende geçtim :))
0 oy
(6,105 puan) tarafından
biraz normal bir durum. çocuklar herkesi yanında ister. güzel güzel konuşacaksın. zamanla öğrenecek o da
(2,922 puan) tarafından
İnşallah çabuk öğrenir bende mahcup oluyorum
(6,105 puan) tarafından
ablamla farklı şehirlerdeyiz biri 10 diğeri 8 yaşında iki yeğenim var. biz gittiğimizde ya da babaannesigil gittiğinde her dönüş zamanı salya sümük ağlarlar. hiç ayrılmak istemiyorlar. hala alışamadılar bu duruma ama büyüdükçe ağlama, miktarı azaldı, küçük bebek gibi abartmıyorlar ama üzüldükleri her hallerinden belli

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 443 göst.
9 Mayıs 2023 Aile kategorisinde 12345678 (137 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 653 göst.
22 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Yenianne1prenses (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 132 göst.
1 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Buse19 (135 puan) tarafından soruldu
+1 oy
25 cevap 353 göst.
21 Eylül 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,110 soru

11,409,269 cevap

34,946 kullanıcı

...