0 oy
93 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (942 puan) tarafından
Ya kızlar oğlumun burnu tıkalı hiç açılmıyor. Serumla açıyoruz burnunu sumukler çıkıyor böyle balgamlı gibi aynı sarı sarı ama hiç acilmiyor burnu hala tıkalı. Çocuğum boşuna ağlıyor sanki. Açmıyor hiç serum fizyolojik de. Cold mix aldım oda hiç rahatlatmadi. Ya nasıl açılacak bu burun çocuğum ağzından bile zor nefes alıyor.  İburamin zero kullaniyoruz

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Valla canım benim oğlum bebekken ebabyin okyanus suyunu aldım damlattim bide burun pompası  bı iki kere yaptım hemen iylesti hiç birdaha olmadı 
-Reklam-
0 oy
(3,505 puan) tarafından
Ben doğal bı yontem soyliyim sana canım inşallah işe yarar sizde de bizde çok işe yaradı çünkü soğanı kes uyurken baş ucuna koy bebeğin açıyor burnunu 
(942 puan) tarafından
Yaptım bunu cnm üstüne karanfil de koydum
0 oy
(1,160 puan) tarafından
Ben günde 3-4 defa serum fizyolojik ile temizliyorum şırınga ile 

Asla otribebe ile temizlemiyorum izin vermiyor

Birde baş ucuna soğanı  ikiye kesip karanfil koydum 
(942 puan) tarafından
Ya bende yapıyorum şırıngayla hiç mi açılmaz.  Soğanı da koydum yakasına cold mix damlattim hiç hala tıkalı
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Antibiyotik kullanmaniz gerekebilir tekrar dr a getirin
0 oy
tarafından
düzenlendi

Benim oğlum da öyleydi bize dr vis Vis verdi  ondan sonra düzeldi    ne zman burnu tıkansa onu kullanıyorum  okyanus suyu Serum denemedim yol kalmamıştı   gunde 2.3 kez acilde temizletiyordum   şimdi yedekleme yaptım  tıkandığı an  vis Vis kullaniyorum  çekmiyorum da kendi atiyor sumunu 

Bu 

image

(942 puan) tarafından
Ney adı
tarafından
Bakayım cnm
(942 puan) tarafından
Bende de illiadin var burun fis fis onuda sikiom acilmio
0 oy
tarafından
Damla filan satılıyordu sanki Bildiğime göre biz de burun tıkanıklığı olunca ben soba kullanıyorum direk üzerine bir çaydanlık getirir koyarım kapağında acarım kaynadikca içeriye buhar verir tıkanıklık falan kalmaz yani hatta kendi hastayım şu an eşim kazanla su koymuş o kaynıyor kaynıyor içeriye suyunu veriyor öyle sauna da gibi hissediyorum kendimi

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 147 göst.
15 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,352 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 61 göst.
4 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Alisimm (2,358 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 85 göst.
0 oy
3 cevap 73 göst.
8 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Semanrb (34 puan) tarafından soruldu

380,248 soru

11,384,488 cevap

34,884 kullanıcı

...