0 oy
583 göst.
Aile kategorisinde (338 puan) tarafından
konuya nasil girecegimi bilmiyorum ama en basta soylemek istedigim kizarsaniz da yinede anneme kirici  bisey soylemenizi istemiyorum.Anlayisla karsilayacaginizi dusunuyorum.Ben 21 yasindayim 2 abim var benden yasca cok buyukler evlendiklerinde Annemde babamda 15 yasindalarmis annem fazla ezilmis o yuzden normalde cok sessiz bi kadindir.Babamda engelli ve hasta ama ben evdeyken cok kavga ederlerdi ve annemin sessiz kalmasi cok zoruma giderdi ben babama bagirir cagirirdim annemi savunmak icin ama annem yine bana kizardi karisma diye.Babami da cok seviyorum o da bana cok duskundur ama annemle aralari pek iyi degil.Neyse velhasil kelam evlenmeden once annemle cok kavga ederdik,annem beni cok elestiriyor cunku.Simdi evlendim ama anneme kalmaya gidiyirum evi supuruyorum yalandan supuruyosun diyo.İsini yapiyorum yapamamissin diyo.Kiloluyum mesela kahve yapiyoruz yanina ikramlik koyuyoruz sen yeme kilo yapar diyo yemekle kola icilecek icme diyo artik cok zoruma gidiyo surekli elestirilmek.En son esime dedi ki yuruyuse gitsin yemesin kilo versin esimde anne ben karismam bu konularina nasil mutlu olacaksa oyle olsun onun mutlulugu onemli benim icin o benim icin hep guzel dedi .Ama surekli bu konudan vurulmak cidden canimi yakmaya basladi.Evde bulasik yerlestiriyorum tek basima evde abilerim var esleri var. domates tabakla birlikte dolaba girmis koca tabakla domates mi konur dolaba diyovsaol kizim eline saglik demiyor.Sonra ben surat asinca anliyo bozuldugumu gonlumu almaya calisiyor ama sonra baska zaman yine yapiyor onu kirmak istemiyorum cok seviyorum ama bu huyundan vazgecmesi icin konusmak istiyorum.Napicam bilmiyorum

28 Cevaplar

0 oy
(1,048 puan) tarafından
Okuyunca boyle yazilari annemj cok özlüyorum 2 aydir hic gormedim konuşmadım 2 sene icinde 4 kere 10 ar dakika gormusumdur ailevi konulardan dolayi konuşmuyorum gorusmuyorim ama surekli ağlıyorum cok özlüyorum ölmeden bi kere daha gorebilsem sarilabilsem keske 
-Reklam-
0 oy
tarafından
onlae kadinlarin degerli bir varlik olarak gormedikleri icin ve boyle yasamadiklari icin zamaninda erkegi daha yuce gorip kadini hep eziyorlar.. yank oyle gormus konussan da drgismex sanmiyorum
0 oy
(2,405 puan) tarafından

Belki de babanla arasında olan şeyin hıncını bu şekilde senden çıkartıyordur baban onu eziyor o seni o psikolojiden böyle kaçmak istiyordur belki seni kirdiginin farkına varınca geri adım atıyor ama en ufak tatismada gücü sana yettiği için seni eziyordur benim fikrimce :ermm:

0 oy
(1,021 puan) tarafından
Malesefki isteselerde istemeselerde kız erkek ayrımı var yengemi severim 17 senedir hiç tartışmadık bile ama annemle 8 sene birlikte oturdular ben yatılı iş sonra evlilik çok durmadım doğru düzgün iş yapmaz hatta mutfağa hiç girmez kardeşim evlendi gelin çok şımarık saygısız benim eşim bi dediğini ikiletmez saygıda kusur etmez ama en ufak şeyde ben sizinle kalmam gidicem ayrıyeten abimin düğününü ikimizin parasıyla yaptık kardeşim kumar oynadı yıllarca borcunu ödedi ben evlendim kimse hiçbirşey yapmadı ikimiz sadece eşimle ben yine kırılmadım ama eşimi sürekli eleştirince üzülüyor insanister istemez yinede aile önemli bizim baba hayırsız anneden başka kimsemiz yok allah başımızdan eksik etmesin yinede
0 oy
(3,053 puan) tarafından
Biraz ayrı kalın derim ozleyin yada çağırdı zaman sağol anne de hatasını bilsin
0 oy
(16 puan) tarafından
Bence de eşinin dediği gibi ben karışmam nasıl  mutlu olacaksa öyle olsun annenin de böyle düşünmesi gerek ve seni kırmayacak şekilde demesi gerekir . Çok bunalıyorsa seni biraz uzak dur kafanı dinle 
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Kız bırak takma anaların genel huyu bu,çektiği sıkıntılar çenesine vurmuş 

Konuşsan da fayda etmez tatlım
0 oy
(1,496 puan) tarafından
Seninki kadar degil ama galiba biraz benim annekde de var. Uzaktayiz birde. Bisey alirim telelfijdan gösteririm kizima gerek yok bu jadar masrafa der ihtiyac dan aldığım bisey bile olsa.. Fuzuli birsey almam. Orda abimin oglu var. O babasini görünce çırpınır der kizin biraz oasif galiba der ne bileyim ya huy galiba. 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 669 göst.
12 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 402 göst.
13 Haziran 2020 Aile kategorisinde Zeynosun annesi (1,008 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 1,193 göst.
0 oy
5 cevap 218 göst.
3 Şubat 2021 Aile kategorisinde Elifhanim0101 (83 puan) tarafından soruldu

378,446 soru

11,327,907 cevap

34,783 kullanıcı

...