0 oy
264 göst.
Aile kategorisinde (619 puan) tarafından
Merhaba canlarim, içim buruk kimseye bisy diyemiyorum size yazayım dedim.

Ben gurbetteyim 6 aylik da bir kızım var. Benim küçük kız kardeşim ş.urfada öğretmen olarak atandı annemle babam da onu yerlestirmeye gittiler dönüşte de yolu uzatıp bana geldiler dün gece bende kaldilar 2 saat önce tekrar yola çıktılar. Öyle üzülüyorum ki onlari yolcu ederken 

Ailemde sözüm dinlenir kim ne yapsa bana danışıp fikir alır kardeşlerim kavga etse arayi bulur barıştırırim. Hani gercekten herbiri ayri sever yani 

Cok şükür eşimle iyiyiz, bebegim var tam bi cekirdek aile. Kaynanamlarla olan sıkıntılar dışında pekde Öyle abartılacak sıkıntılarım yok.

Annemler giderken hadi beni de götürün diyesim geliyor yaşim küçük degil 32 yaşındayım. Niye bi turlu benimseyemedim kendime şaşırıyorum bende mi sıkıntı var. Aranızda benim gibi hissedenler varmi merak ettim

Uzun oldu kusura bakmayın

21 Cevaplar

0 oy
(119,343 puan) tarafından
en azindan evine gelip gormusler ailemden hic kimse evime gelmedi gelme imkanlarida yok gurbeti benim kadar yasayan 1 kisi bile yok su uygulamada
(619 puan) tarafından
Ay canım ya yine de halime şükürler olsun. Ailene cok mu uzaktasın
(119,343 puan) tarafından
ben belcika onlar eskisehir aracla 40 saat ucakla 3saat 45 dk ama haa demeye gidilmiyo ki senede 1 kez
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 194 göst.
11 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 232 göst.
15 Mart 2021 Diğer kategorisinde Memuranne& (1,793 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 926 göst.
25 Mayıs 2020 Aile kategorisinde Aysedem (535 puan) tarafından soruldu
0 oy