0 oy
632 göst.
Aile kategorisinde (25 puan) tarafından
Ya bütün akrabaları ile geçmişte sevgililik yaşamış duyuyorum deli oluyorum teyze amca hala kızı mecbur isimleri geçiyor kafayı yiyiyorum yüz yüze de geliyoruz burnu havada insanlar sinirden aglicak hale geliyorum sinirimi eşimden çıkarıyorum 

42 Cevaplar

0 oy
(689 puan) tarafından
Bizde de var o akraba ilişkisi senin hakkın o oynattı keske onunla evlenmeyin derim 
(25 puan) tarafından
Anlamadm bebegm
(689 puan) tarafından
Benim esiminda olmuş akraba ilişkisi tlf cevımis lafı olunca senin hakkın o oynaktı derim
(25 puan) tarafından
Aynen öyle hiç sorma bebegm ben olsam bende soylerm
-Reklam-
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Esin sapık gibi bütün kardeşi gibi olanlarla sevgili mi olmuş 
(25 puan) tarafından
Ahahah :D aynısını bende söyledim az daha yapistiriyordu ağzımın üstüne sesli güldüm inan
(12,856 puan) tarafından
Ama öyle canım yani kendi annesi babası da mı hiç oğullarını uyarmamış acaba bizim kardeşimizdir hepsi böyle büyütüldük
(25 puan) tarafından
Yok ya onlar da aynı kafadan saçma sapan işler
0 oy
(206 puan) tarafından
Onlar değil sen havalı ol sonuçta seninle evli. Ben eşimle çalıştığım yerde tanıştım ben ise ilk girdiğimde bi sevgilisi vardı o kızda bizimle çalışıyordu onunla ayrıldı aradan baya zaman geçti biz sevgili olduk evlendik. Şimdi çoğu arkadaşimiz ortak hep karşılasiyrz ve ben aslaa o günleri düşünmüyorum düşünürsem üzülürm çünkü . Görmezden geliyorum gülüp geçiyorum böylesi emin ol daha iyi. Demem şu ki geçmişi silemezsin bunları kafana takip hayatini zehr etme o adam sonuçta seninle evli. Burunları mi havada sen daha yüksekten gör muhatap bile olma :)
(25 puan) tarafından
Yanımda oturup konuları açıyor konusuyorlar napim elimde deill
0 oy
(12,995 puan) tarafından
Teyzesi halasının kızlari büyük oldugu için sorun yok he küçük olsaydı da olmazdı 
(25 puan) tarafından
İşte yaşayan bilir bebekk
(12,995 puan) tarafından
Allah korusun kız bide onlarla uğraşamam 3 senelik evliyim daha ne teyzesi ne (halası ) yok gerçi de evime gelmediler çok sıkı fiki değiliz
(25 puan) tarafından
En güzeli yaa gerçekten öyle de kalsn
0 oy
tarafından
Benim ikinci evliliğim esiminde bende sürekli eski eş muhabbeti duyuyorum kadın vefat etmiş olduğu için bütün kusurları silinmiş arada eşimde bahsediyor saçma sapan bir yerdeyim bende hiç duymamış gibi takılıyorum çünkü tepki versem daha çok inadına yaoacaklar
(25 puan) tarafından
Aynen öyle nefret ediyorum ya eskide olan şeylerin tekrar konuşulması dan o zaman bizde eskilerimizi anlatlm
tarafından
Eğer eskiyi yad edecekse evlenmiyecekti onlar yapinxa bende inadına bahsediyorum
(25 puan) tarafından
Ben bahsedince kavga cikiyo :)
tarafından
Ben bahsedince de kavga çıkıyor ben rahatsız oluyorum diyor eşim dedim bende rahatsız oluyorum diyor sen anlayışlı sin saçma sapan bir hayat işte şükret ki sadece sevgili imiş
(25 puan) tarafından
Ya hiç sorma ya
0 oy
tarafından
Banne eski sevglisndn kiz hem hiç olmdi diyor öyle diyosa olmmstr ki bn sevglsne degil gece yannda yatana bakrim fazla takma kafana adaminda kafsni kurcalama
(25 puan) tarafından
Nerden bilim sevgilisinin yanında da yatmadigini :D
tarafından
Abo bilemdm şimdi o kadar da yapmmstr herhalde hem insan kuzenne faln bakr mi ya
(25 puan) tarafından
Yapıyorlar ne diyelim kızlar oynak zaten masallah
tarafından
Isllah yakin oturmyosnz dur yada size gelip gitmiyor lardr
(25 puan) tarafından
Yok yok :D çok deil
0 oy
(48,657 puan) tarafından
Bizde.kuzen kardestir siradan biri değil o yuzden kafam rahat hepsi benimde kardeşim gibi
(25 puan) tarafından
Yok bebegm bunlarda öyle deill
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Bana eşim kendisi söyledi çok çok eskiden sevdim şu kişiyi evlenmek istedim ama onun gönlü baskasindaynis dedi ki akrabasiymis neyse ben öğrendikten sonra keşke daha önce haberim olsaydı da kadına numaramı vermezdim dedim ilk evlendigim de ce hamileyken o eve gittim beni kıskandığını fark ettim eşimle olan samimiyetimi eşimin bana olan aşkını her defasında dile getirdim sağolsun aynı şekilde eşim de bena ne kadar deger verdiğini sevdiğini belli etti aynı ortamda denk geldik eşimin gözünün içine baktım kıskandım ama orda sadece ben vardım onu gördüm içim rahat o konuda 
(25 puan) tarafından
Bana da anlattı işte gıcık aldım öyle deyince pislik
(2,405 puan) tarafından
Bende beni her istemeye geldiklerinde ona söylerdim ko beni kaybedebilecegini idrak etsin diye kuduruyordu o değilde anam beni kaynanamdan bile istediler sjsjsjjsjsjsjsj kudurdu kudurduuu cokta hoşuma gitti :)))))
(25 puan) tarafından
Ben anlatınca çıldırıyor susturuyor
(2,405 puan) tarafından
Takma canım sende olmuş bitmiş bişey içine atat ata kendini harap etme araya mesafe koy biliyorum çok zor ama öyle olması senin açından en iyisi olur bide eşine güveniyorsan si....... et gitsin
0 oy
(7,379 puan) tarafından
boyle bısey olda bende kafayı yırdım sanırım zor 
0 oy
tarafından
Ayni bennnn cok sinir oluyorum hatta o isimlerden nefret ediyorum artik 
(25 puan) tarafından
Ya evet hiç sorma bide bilmediklerim gündeme geldi bugün delirdim diyorum bu kız çok iyi çok hoş aram iyi oluyor bı bakıyorum eski sevgilisi çıkıyor
tarafından
Heosiylemi cikmis ya napmis boyle
(25 puan) tarafından
Bende bir bilsem
0 oy
tarafından

Hic önemsemem sende önemseme onları senden daha çok sevseydi onlardan birisi ile evlenirdi ama eşin seni seçti hiç önemseme bosver **** eltimde biz nişanlıyken açtı eşimin eski konusunu senden önce çok hızlıymış falan diye dedim banane hatta sanane eskiler benden iyi olsaydı benden daha çok sevseydi suan onların parmağında olurdu bu yüzük ama benim parmağımda dedim suratı düştü hanfendi bozuldu eşime yani kaynimda helal olsun böyle düşünen kızlara saygım sonsuz demişti iyice kapak olmuştu :D

0 oy
(920 puan) tarafından

Duyunca seninki  köye gelmiş diyorum daha çocuktuk diyor bende seni hiç kıskanmam kıskanmadım deyip  arkası ya çimdik ya ayağına uçar tekme :D

(25 puan) tarafından
Hiç sorma ya gıcık oluyorum gerçekten
(920 puan) tarafından
İyi sen sadece gıcık oluyorsun benim yolasım geliyor bak gene cinlendim
(25 puan) tarafından
Ahah bende görsem öldürürüm
(920 puan) tarafından
Tam benliksin bacım
(25 puan) tarafından
:)) çok kıskanç biriyim hırçınlastirmasinlar beniii
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Eşimin ilk göz ağrısıyım :) boşver takma canım aranız iyiyse sevgi saygı varsa gerisi boş 
(25 puan) tarafından
Var var da ortalığı da karıştırmasalar eşim de bazen boş bogazlilik yapıp eski sevgilileri hakkında bahsetmese
0 oy
tarafından
Hiç takmiyorum Hatice ye değil neticeye bakarım sonucda benle evlenmiş geçmişe mazi skilmise gazı derler 
0 oy
(492 puan) tarafından
Kız benim eşimin eski sevgili var bunların bide arkadaşı varmış bizimkinin kuzenine ayarlamıslar bizimki kızdan ayrılıyor bunlar 2013den beri konuşuyor o gün kızla kuzeni bize geldi takma kafaya ben takdim hastalık sahibi oldum şimdi saldım alan almış konuşsunlar konuşanlar utansın anlatiklari kişi eşi amann onlar kıskansın sizi eski bosver tam tersine eşinle hava at siz eglenmelik ben evlenmelik diye gözlerine sok sende burnu hava da ol yanlarında eşine canimli cicimli ol cilveli ol amann :))
0 oy
(1,870 puan) tarafından
Canım valla ben sinir olmaz aksine gururlanırdım eşinle evli  olan sensin onlar kına yaksın. Kocanın kalbini sen almışsın daha da mutluluğumu sevgimi gösterirdim.
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Benimkide öyleymiş ama hiç takmam kiskandigimi falan hissederse bunu kullanmaya çalışır ben diyorum ona arada gel iki  dedikodu yapalım diye eski manitlerinden biri geçenlerde evden kaçmış  tabi seni bekledi bekledi en son kaçtı gitti tüh yazık oldu bak dedim 
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Kız bırak onlar seni görünce ağlasın adam hepsini eskitip sana kalmış sonunda onlar kendi haline yansin
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Gecmis gecmiste kalmis geriye bakarak yol alamazsın önüne bakicaksin seninle evlenmiş mutlu olmasın..
0 oy
(1,046 puan) tarafından
Yuh artik ben olsam bu adam manyak derim kocam buun akrabalarla sevgili olmus diye
(25 puan) tarafından
Evlendikten sonra soylicek bişey olmuyor ki
(1,046 puan) tarafından
Bence dikkat et cok capkin

İlgili sorular

0 oy
49 cevap 1,057 göst.
30 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
30 cevap 908 göst.
0 oy
46 cevap 1,017 göst.