0 oy
866 göst.
Aile kategorisinde (95 puan) tarafından
Bayramdan bayrama götürür başka götürmez oda günübirlik kendi kardesleri geliyor kalıyor seviniyor ama beni götür dediğimde götürmüyor artık kafayı yiycem ya ne arkadaşım var ne birşey beni götürmüyor ama kendi ailesinin yanından cikmiyor iş çıkışı gidiyor 12 de geliyor evine ne desem boş götür diyorum yok kafayı yiycem artik

28 Cevaplar

0 oy
(27,352 puan) tarafından

Öyle şeymi olur haksızlık bu 

Tepkini koymalisin her insan ciğeri kendine
-Reklam-
0 oy
(3,893 puan) tarafından
Niye göndermiyor kendiside bayramdan bayrama gitsin o zamn 
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Böyle postlar okuyunca çok merak ediyorum bu hakki eşinize nasılsın tanıyorsunuz? Nasıl bu kadar taviz verebiliyorsunuz kendinizden ?
0 oy
(101 puan) tarafından
Seni çok iyi anlıyorum canım bende özel günlerde gidebiliyorum hamileyken hep giderdim smdi çocuk var getirmesini bekliyorum işten geç geliyor ama kendi ailesine erkenden gidiyorduk
0 oy
(4,181 puan) tarafından
Madem göndermiyor kendısı de gitmesin, gondermem kapıları bile kilitler burnundan getiririm eve almam gerekirse.. O kım ki beni ailemden kısıtlayacak o zmn Kendısıde oturacak evinde.. Cok sessizsin cnm, koca diye her dedıgı yapılmz
0 oy
(4,978 puan) tarafından
Bn nereye gidersem gideyim asla izin  almam evlendim diye  benim sahibim o deil. Bende onun malı değilim . Neyse ki bizde öyle bişey yok cnm gitcem hbrn olsun derim oda tamm der. Bizde hbr vermek var gidebilir miyim yok .. bn senin yerinde olsam onun ailesine asla gitmem onların ailesi glnce sürat asarım blki yola glr izin verir
0 oy
(465 puan) tarafından
Ee sende hayla izin istiyosun? PESSSS YANI PESSS!
0 oy
(3,551 puan) tarafından
10 saat olmuş postuna ama kusura bakma zükerim ben öyle kocayı.. Züktürsün gitsin. O anasından çıkmayacak beni de ne götürcek ne izin verecek hah.. 

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 649 göst.
5 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Gaygqqgyahv 65344 (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 286 göst.
12 Ocak 2024 Aile kategorisinde 63 anne (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 927 göst.
11 Ocak 2023 Aile kategorisinde yagmurzamani (262 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 1,899 göst.