0 oy
380 göst.
Diğer kategorisinde (28 puan) tarafından

Kullanan war mi

image

26 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok küçük canm en fazla 3 4 ay yatar içinde bnce 
(28 puan) tarafından
İlk gebelik hic bilgim yok walla canim :)
tarafından
Hayır aynısıni ablam aldı 10 aylık halen yatıyor yeğenim küçük değil yani fotoğraf da öyle duruyor
(1,613 puan) tarafından
2 yaşına kadar yatırdım bunda ben okadrda küçük degl ici
tarafından
Herkeste küçük demiş küçük değil ki
-Reklam-
0 oy
(2,494 puan) tarafından
Aldım ben kızım bir yaşına kadar kullandım. Altı aylıktan sonra kontrollü kullandım kalkar eder diye. Evde her yere taşıdım elim ayağım oldu vallahi
(28 puan) tarafından
Kullanisli diyorsun yani bende buyuk bisey alamicam yerim yok ya
(2,494 puan) tarafından
Aşırı kullanışlı. İçi geniş ve gayet derin. Dedim ya bir yaşına kadar kullandım.
0 oy
tarafından
Çok hoş ve portatif bişey. 8-9 ay kullanirsin. Tek başına tasiyabilirsin o derece hafif. Ve içi baya geniş. Kesinlikle al :)
0 oy
tarafından
6 Aydan sonra yatamaz 
0 oy
(3,878 puan) tarafından

Evet ben aldım kullandım çok da işime yaradi canım tavsiye ederim hafif hemde.  Ben bunu salona koymuştum park beşik de yatak odasında :)

0 oy
(2,197 puan) tarafından
Uzun süreli yatamaz 3 4 ay anca 
0 oy
(1,928 puan) tarafından
10 aylik oglum ben yatak odama aldim bunu yatiyor hala ama ufak yani buyuk var diye aldim bunu letgodan 40 tl ye 
(1,928 puan) tarafından
Minnacik bisey de degil rahat sigiyor ama benimkide cok donuyor debelenuyor cok daginik yatiyor dikkatli yatirmak lazim sadece
tarafından
Ben yakından gördüm bunu mağazalarda..10 aylık deyince bilemedim yanii
(1,928 puan) tarafından
Bilmem canim ben yatiriyorum kullanisli bisey heryere gider ama uzun sure kullanilmaz
(1,613 puan) tarafından
2 yaşında oğlum bu zamana kadar buna yatırdım kırılınca da küçük bı Hamak aldm onda uyutuyorm yere yatiriyorm
(1,928 puan) tarafından
Benim kizda girio yatiyorda tartmaz o kadar ya ama oglum rahat sigiyor yani
0 oy
tarafından
Yeğenimin vardı onu almışlardı bir kadar rahat kullandı
0 oy
(120,733 puan) tarafından
2 ay anca gider
0 oy
(3,484 puan) tarafından
100 tl di la ne ara 300 olmş
0 oy
tarafından
Bunu gündüz oturma odasında kullanabilirsin canım ilk 4 5 ay büyük beşik yine alman lazım 
0 oy
(3,102 puan) tarafından
Kilosuna gore degisir kuzum bnmde var oglum 5.bucuk aylik 8 kusur kilo hala kullaniyorum.ama 1 yil kullanlmaz yani kilo aldikca ya  tarafa meyilleniyor bebek 
(2,494 puan) tarafından
Ben çok rahat kullandım tam bir yıl :)
(3,102 puan) tarafından
Bnm kizimdada 8 9 aylik olnca braktim agirlastikca yana dogru kayfi hep besik ***** duruyordu dusun :)
(2,494 puan) tarafından
Ben salona getiriyordum ara uykusu yapıyor ya o zaman yatırdım yoksa yanımızda park yatağı vardı. İdare ediyordu salonda da :)
0 oy
tarafından
Kullanışlı fakat ilk aylar için 6 ay en fazla eğer oda filan yapmayı düşünüyorsan alabilirsin bence ama tek beşik olacaksa normal anne yani besiklere bakmanı oneririm
(28 puan) tarafından
Ewde yerim yok buyuk alamiyorum ya
0 oy
tarafından
Anne yani bunlar ilk aylar çok işine yarar ama bebek biraz büyüyünce kullanamazsin küçük bunlar bu arada ne pahallanmış be geçen sene 150 liraydı bunlar hatta bende alacaktım bakıyordum
(28 puan) tarafından
Aynen gun gectikce ucuyor fiyatlat walla
0 oy
(3,239 puan) tarafından

image

biz aldık anne yanı için ayriyetten montessori yatak da aldık ama bu çok tatli kullanmak nasip olur insallah
(28 puan) tarafından
Kac haftaliksin amin insaallah :)
(3,239 puan) tarafından
34 sen :)
(28 puan) tarafından
27 canim
(3,239 puan) tarafından
Maşallah
0 oy
(700 puan) tarafından
Aynısı değil ama bu şekilde küçük beşik aldım oğlum 7 buçuk aylık hala içinde yatıyor kullanışlı 
0 oy
(1,667 puan) tarafından
gorumcem aldi 6 aydan sonra kullanamadi cocuk icinden cikiyordu
0 oy
tarafından
Bende bundan almayı düşündüm. Yakından gordunmu bunu bilmiyorum ama baya küçük bişi. Bence bunu şimdilik alma. Buyuk oyun parklarından al. Yatak odana koymak icin
0 oy
tarafından
Allammm görümcem kızına almıştı böyle bir ses Yok ve çok ufak 
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Bu anne yanı diye geçiyor canım maksimum 4 ay kullanırsın çok küçük. Eğer kullanışlı ömürlük bişey olsun diyosan park beşik al 
(4,067 puan) tarafından
Hemde yerin yoksa en iyisi park beşik toplanıp kaldırılınca bir fayans boyu kadar yer kaplıyor ben kullanıyorum çok memnunum

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 239 göst.
18 Ağustos 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Fatma ay (98 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 194 göst.
20 Mart 2022 Diğer kategorisinde Pinar5656 (149 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 309 göst.
0 oy
10 cevap 465 göst.
15 Ekim 2021 Diğer kategorisinde elis (2,025 puan) tarafından soruldu

396,871 soru

11,870,266 cevap

35,981 kullanıcı

...