0 oy
76 göst.
Diğer kategorisinde (253 puan) tarafından
kalca kismimda iltihapli romatizma var . igne kullandim ama hamile oldgum icin dha ilerisine gtmek istemiyrm gece yatamiyrm hic bir sekilde . internetten baktm.isirgan otu zencefil cok iyiymis. hamilelikte cayini iceblrmiym yada macun yapip o bolgeye sureblrmiyim

3 Cevaplar

0 oy
(4,875 puan) tarafından
Isırgan otunu bilemem ama bana doktorum zencefil içebilirsin demişti. Yinede doktorunuza sorun . sonuçta bir gebelik söz konusu 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım. Hamilelikte her çayı onermiuor.dr . Doktoruna sor düşük riski oluşturma kendinde
0 oy
(276 puan) tarafından
Kızım 8 yaşında iltihaplı romatizma tedavisi görüyor biyolojik iğne oluyor hafta da bir ..yoksa eklem tutulması olabilir siz de lütfen kadın doğum ve romatoloji doktorlarından fikir alarak gebelegi sürdürün ...

Tekrar geçmiş olsun 

Bitkisel hicbirsey denemeyin gebelik sozkonusu iken
(253 puan) tarafından
bn zaen tedavi goruyrm ama artik kullanacagim ignelet ust boyutta ve bu bebege zarar verecek doktoorum kendisi soledi bnde riske atmak istemiyrm acikcasi . zencefili  ii geldigini biliorm ama isrigan otu bni biraz tedirgin edyr sonucta agir bi bitki

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 312 göst.
7 Ocak 2020 Diğer kategorisinde ❤ⒶⓈⓀ❤Böceğim (1,509 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 136 göst.
3 Nisan 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 34 göst.
11 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Can_annesi_ (82 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 116 göst.
27 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yigidim_33 (695 puan) tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...