+1 oy
724 göst.
Diğer kategorisinde (313 puan) tarafından
Mesela ben spor giyinmeye bayılırım spor ayakkabı bol tişört yüksek bel pantolon. Ama hep bilek üstü pamtolon. Genelde makyajsız çıkmam işte böyle peki ya siz ?

41 Cevaplar

0 oy
tarafından

Genelde crop tayt  skinny Jean yada mom Jean 

Ama tercihim tayt crop 

Çok güzel makyaj yaparim bayılırım 
-Reklam-
0 oy
(848 puan) tarafından
her tarza ayak uydurabilen bi tipim var Sadece kısa etek giymiyorum boyum uzun yakışmıyor . Ama mahalle arasında yada evde spor giyerim tayt salaş tişört çarşı fln çıkacaksam Bilekte yüksek bel kot ve crop kazak kombinlerim. Özel günlerde kalem dizaltı elbise Ve ince topuk giyiyorum . 
0 oy
tarafından
Ay tabiiki spor yazın kisa şort tisort spor ayakkabi veya mini elbise kisinda pantolon tayt kazak takilirim
(313 puan) tarafından
Nerde yasiyon bacimsu
tarafından
Izmir neden
0 oy
tarafından
Sweat eşofman şal
0 oy
tarafından
düzenlendi

Bir Instagram yapıp geldim :D belirli bir tarzım yok her şekilde giyerim. O gün canım nasıl istediyse o karakter olurum. Aynı şekilde saçım da öyle. Bir ay mavi diğer ay kırmızı diğer ay sarı. Hiç belli olmuyor :D

(313 puan) tarafından
Çok güzel canım ♥️
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Spor kıyafet asla sevmem pikniğe vs gidilince bile kot pantolon giyerim.Normal hayatımda da genellikle elbise ve takım giymeyi severim 
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Eşofman takimlari mom Jens tarzi bazen saricak bilek boy tişört sweet tayt  ugg spor aykabim  sisme mont sisme yelek pelus montum siyah minik küpem saatim alyansim güneş gözlüğüm spor çantam hafif  makyaj rimel allik yetiyor  vazgeçilmezim bunlar☺
0 oy
(4,973 puan) tarafından
Bn teseturluyum  spor giyimsem  kot tunik yada sweat tunik   spor ayakkabı .

Klasik giyinmek istesem yine gömlek tunik bluz kumaş  pantolon yada havuç model  pantolon  alta Timberland ayakkabı yada  fındık  topuk   ayakkabı. Takıntım tek esarbim muhakkak elbsemden biseye uyması lazım
0 oy
(1,007 puan) tarafından

image

yiiiiaaaaaa yaşıyoruz bu hayatı bacı :D 

Eşofman sweat veya bol t-shirt tarzım bacı :)

(313 puan) tarafından
Çok tatlısın ♥️
(1,007 puan) tarafından
Sende cınımsssss :)
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Tesettürün  gereğini terine getirmeye çalışıyorum 
0 oy
(791 puan) tarafından
Bende kalem etek gömlek yada kalemn eteğin üstüne Kazak veya penye muhakkak yelek giyrim dizlerime kadar
0 oy
(4,256 puan) tarafından
Allah'ın istediği sekilde hamd olsun herkesin hayati yaşantısı farklı tabiki;))
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Bende testurluyum canim dışarda ferace tarzı giyiyorum  evdede etek gömlek etek kazak tarzı giyiniyorum başörtümu ona uygun takıyorum 
0 oy
(3,552 puan) tarafından

image

image

image

image

Bu tarz giyinirim 

(313 puan) tarafından
Çok hoş ve güzel ♥️
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Ben çarşaflıyim şimdi birde maske takıyorum mecburi olduğu için makyaj olmaz asla  evde ise rahat giyinirim namaz kıldığım zaman ona göre giyinirim bayanlar arasında uzun elbiseler giyinirim böyle yani 
0 oy
(481 puan) tarafından
Çok basit bir şekilde tunik pantolon şal ve ayakkabı bu kadar :) 
0 oy
tarafından
Tunik pantolon şal genelde makyaj yaparm ama yapmadan cikmam diye bi kuralim yok
0 oy
(603 puan) tarafından
Çok paspal giyinirim. Hani tipime baksan adam yerine koymazsın öyle yani :) renk uyumuna bakmam spor mu klasikmi hiç tınlamam ama çok temiz ve ütülüdür.
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Makyaj ozel gün harıcı yapmam parfum cok severım normal gezmede hep kalem etek tunık yada etek gomlek tarzı sal esarp kullanırım babet asla gıymem hep hafıf topuklu dugunlerde ozel gunlerde abıye ve elbıse tercıh ederım cnm 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 536 göst.
24 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Gencanne (176 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 575 göst.
27 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Ayparcasi-68! (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 562 göst.
0 oy
16 cevap 286 göst.

380,127 soru