+1 oy
721 göst.
Diğer kategorisinde (308 puan) tarafından
Mesela ben spor giyinmeye bayılırım spor ayakkabı bol tişört yüksek bel pantolon. Ama hep bilek üstü pamtolon. Genelde makyajsız çıkmam işte böyle peki ya siz ?

41 Cevaplar

+6 oy
tarafından
Yanii baya farklıyız sanırım canım ben çarşaf giyiyorum
(365 puan) tarafından
Kadın görünümlü erkek çok internete düşüyor ..
(1,837 puan) tarafından
Emin misin sadece kadınlar olduğuna :D geçenlerde bir erkek kullanıyor diye duymuştum da. Hadi kayıtlı değil diyelim mesela ben kullanırken eşimin de gözü kayıyor ekranı görüyor illaki gören oluyordur ama sen bilirsin tabi. Şimdi bana işine bak diyorsun ya keşke sende insanları kışkırtmak yerine işine baksaydin
tarafından
Ve sırf carsaflisin diye derken aşağılayıcı şekilde konuşan sende olmuşsun
Ve şunu da eklenmeliyim ki He herkes giyecek diye bisey yok bende feraceliyim inşallah bana da giymek nasip olur
Çarşafın üstünlüğü hep başkadır Allah katinda da bunu öyle belirtmesi de ne güzel
tarafından
İlk okuduğumda bana hiç aşağılayıcı gelmedi ben çarşaf giyiyorum demiş bende uzun giyiniyorum ferace vs. İkinci elbise olarak bunda art niyet sezemedim.
Kötü anlamak istesem ben çarşaf giymiyorm pardesü ferace giyiyorum ben kapalı değilmiyim yani derdim
tarafından
Asıl kendisi aşağılıyorda neyse gerçekten çarşaflıyım diyince olay oluyor ama emin olun düşünceniz yorumun umrumda değil irem hanım
-Reklam-
+4 oy
tarafından
Allah'ın emrettiği Gibi giyinme çalışıyorum 
(308 puan) tarafından
Ne mutlu sana
(519 puan) tarafından
Aynen öyle Allah şaşırtmasin bizi bacım
tarafından
Amin cumlmzi isteyn istedgi gibi giyine bilir Allah'ın farz kildgni yapmyn bn dedm diye mi yapacak
+1 oy
(2,571 puan) tarafından

Etek kazak hırka başörtü devamkee:D

(308 puan) tarafından
Ne güzel
+1 oy
(2,769 puan) tarafından
Dışarida çarşaf giyoyorum evde boydan elbise yada etek tunik genelde etek dar kesim üstüne salaş uzun şeyler. 
(308 puan) tarafından
Çok güzel :)
+1 oy
(11,165 puan) tarafından
Bende her zaman spor ayakkabı spor tunik sal Takı takmam makyaj yapmam açıkken de öyleydim spor yani  :)
(308 puan) tarafından
Bazen topuklu ile gezenlri görüyorum çok sasiriyorum
(11,165 puan) tarafından
Ay kız ben kendi düğünümde bile giymedim ki eşimle boy farkımız da bariz belli olduğu halde :D babet zor giyiyom rahatsız ediyor beni
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Spor kıyafet makyaj nasıl yapılıyor ben karışık giyinirim ama makyaj yapmam
(308 puan) tarafından
Artık Allah ne verdiyse
(1,541 puan) tarafından
Ben makyaj nişanda kınanda ve düğününde yaptim başka yapmadım ama kıyafetlerin hep sade severim
(308 puan) tarafından
Ben de kıyafet sade severim ama makyaj da bayılırım hep YouTube'dan videolar izliyorum keşke güzellik uzmanı olsaydım
(1,541 puan) tarafından
Eşim makyaj yapmamı istemiyor önceden de yapmazdim
0 oy
(139 puan) tarafından
Tunik pantolon şal makyaj yapmam .d
(308 puan) tarafından
Ne güzel
0 oy
tarafından
Hep spor giyinirim genelde pantolon ustu gömlek tunik tarzı yerine göre spor yada topuklu giyerim gezmeye falan giderken makyaj yaparım bir yoksa her evden çıkmaya markete yada akrabalara giderken yapmam 
(308 puan) tarafından
Kocamın akrabaları çok dedikoducu onlara makyajsiz gozukemem shshsh
tarafından
Puahaha Allah seni mantıklı ama doğru ;)) ben kocamın akrabalariyla goeusmuyorum çok şükür ama yerine göre bazı insanların yanında makyajli gidiyom sen gibi ☺️
0 oy
(497 puan) tarafından
Klasik elbise filan çok yakışıyor ama ben spordan yanayım aslında etek giymeyi çok seviyorum ana uzunum ve bana kısa geliyor yakıştıramıyorum kendime
(308 puan) tarafından
Bak yazın Rabbim nasip ederse bir kaç etek almayı düşünüyorum uzun spor. Belki beni uzun gösterir shshsh
(497 puan) tarafından
Ayyy veriyim boyumun yarısını
(308 puan) tarafından
Keşke alabilsem canım :)
0 oy
(1,859 puan) tarafından
ben elbise giymeyi çok severim canım yaz kış giyerim genelde boyları dizimde olur ya da çok az üstü yazın da öyle kısa kollu ya da kalın askılı dizde elbiseler çok severim bacaklarım sürter altına da hep tayt giyerim ama zevkli bir insan değilim kombin yapamam o nedenle elbise 
(308 puan) tarafından
Ne güzel canım
0 oy
tarafından

Ben karışık giyinirim.bwzen styling  yapıyorum xekimlerde özen gösteririm.mesela deri pantolon, kazak,etek,hirka ,bilekte.kot pantolon seviyorum. Makyajsız çıkmam .en sevdiğim aksesuar küpe ama olmazsa olmazım yatarken bile halka.kuperilm olur en minik boy kulağımda <3

(308 puan) tarafından
Çok hoş ♥️
0 oy
tarafından
Tesettürlüyüm ona göre giyiniyorum 
(308 puan) tarafından
Ne güzel canım ♥️
(308 puan) tarafından
Nerelisin :)
tarafından
Ağrılıyim bacim
(308 puan) tarafından
Ne güzel :)
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Kot pantolon üstüne yazın salaş bol spor tişörtler, serin havalarda tişört üstüne spor gömlek ve trench kot, kışın kot üstüne kazak. Genel olarak spor giyerim ben
0 oy
(851 puan) tarafından
Fulll eşofman spor  ayakkabı  topuz sac ve büyük gozluklerle yasiyrm düğüne bile ayıp olmasa oyle giderim
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Ay aynıyız bende bayılırım spor giyinmeye öyle daha rahatım tşörtlerimin cogusu bol bluz gömlek tarzı şeylerim yok denilicek kadar az pantolonlarım bilek boy yüksel bel..topuklu ayakkabı bile sadece düğün ne nişan ayakkabılarım var düşün yani :D bide bi elbisenin altına bot tarzında topuklu almıştım o baska da yok 

0 oy
(12,772 puan) tarafından
İşte resmi özel hayatımda spor giyiniyorum makyaj severim ama pek beceremem arada heves edip rimel sürerim onu da ovalayıp bulaştırırım maalesef :)
0 oy
(416 puan) tarafından
Çarşaf giyiyorum bende spor ayakkabı kışın üzerine bir şal o ona uydumu bu bunla oldumu derdi yok rahatça takılıyorum  evdede genelde tunik esorfman giyiniyorum biri geldiğinde bir yere gittiğimde  kalem etek üzerine uzun tunik yada penye uzun hirkayla giyerim 
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Genelde elbise topuklu. Kıssa topuklu çizmeler. Yazsa sandalet ya da dolgu tavuk açık ayakkabı..önemli bı gunse stletto
0 oy
tarafından
Gititgim ortama bağlı
0 oy
tarafından

Pantalon yada tayt dediğin gbi bişek üstü :) tşort kazak gömlek vs genelde spor ayakkabı ama kış ayındayız kar botum bar onu yada klasik bi botum var onu giyerim . Klasik bot giyiyosam eğer kıyafetmde çantamda klasiktir spor giyiniyosam tercihim sırt çantasıdır . Makyaj olrakta sadece rimel sürerim hepsi bu hahahahah :)

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 532 göst.
24 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Gencanne (176 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 572 göst.
27 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Ayparcasi-68! (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 558 göst.
0 oy
16 cevap 285 göst.

378,319 soru