+1 oy
650 göst.
Aile kategorisinde (1,154 puan) tarafından
Kızlar 5 aylık hamişim. Kalabalık bir aile geliniyim ve en küçük gelin. Dün akşam toplandık böyel görümceler eltimler kayınlr falan sonra eşim geldi odaya ablalarına hal hatır falan sordı vs vs sonra görümceler falan konuştular eşimle sonra dediler hadi inşallah bebeğin de sana benzer senin gibi güzel olur küçüklüğün giib olur inşallah(eşimin küçüklüğü sarı saç falan tombik tatlı bişi) 2 defadır fln dediler böyle. 4 görümce var 3üsü öyel dediler. Eşime tabiii ki benzesin cocuğum mutluluk duyarım ama sanki ben çirkinim de bana benzemesin diye algılıyorm acaba abartıyor mıyım yanlş falan mı anlıyorum gereksiz yere cok taktım. 

27 Cevaplar

0 oy
(281 puan) tarafından
Aman boşver bizimkilerde hep oyle der hatta kucuk kaynim hep bana benzesin der bende hic sansiniz yok tabiki de bana benziycek diyorum  
(1,154 puan) tarafından
Aahhaha iyi dıyorsun
-Reklam-
0 oy
(3,102 puan) tarafından
Canm guzel cirkin farketmez herkrsin ailesi torunu yada yegeni kendi cocuguna benzesin istyor.bixmkiler daha anne karninda basladi benzetmeye dusun
(1,154 puan) tarafından
Tabi ki de önemli olan sağlık
0 oy
(846 puan) tarafından
Evet kendine dert ararken sen :D 

Hormonlardan dolayı fazla alınganlık oluyor kafaya çok takılıyor bende öyleyim.  Ama bebeğin ne kadar sana benzese bile illa kendilerine benzetirler hayırlısı :D
(1,154 puan) tarafından
Dogrudur canım
0 oy
(581 puan) tarafından
Ahahaa valla kendine dert ariyon bacım boşver ve desinler.ne.guzel işte bebende sarışın olur b:)
(1,154 puan) tarafından
Ahahha bakalım yaa sağlıklı olsun da inşallah
0 oy
(5,132 puan) tarafından

Onlar klasik görümce ısırmaları:D

(1,154 puan) tarafından
Evet gün bende onları ısırcm hahhajajaja
0 oy
(5,112 puan) tarafından
Senin hormonlar tavan yapmış belli :) Allah lohusalığında kocana yardım etsin şimdiden böyleysen :D
(1,154 puan) tarafından
Hormonların tavan yapması normal bence hamilelikte. Ayrıca kocam yatsın kalksın şükür etsin ki benle evli :)
0 oy
(700 puan) tarafından
Benim gorumcemde inşaallah bizim tarafa çeker güzel olur bizimkiler gibi diyodu. Doğduğu zamanda annemlerin anlamların yanında bebek bizim tarafa çekmemiş bizim taraf güzel size çekmiş dedi.daha yeni doğduğu için burnu fln şişti tam belli değildi bebeğimin yüzü. Bizimkilerde çok şaşırdı o laflarına. Benimkinin yaptığı terbiyesizlikti ama seninkiler kötü niyetle soylememisler bence. Kardeşleri küçükken çok güzel olduğu için öyle demişler gibi geldi bana. Benim gorumcem sizin taraf çirkin biz güzeliz diyodu resmen utanmadan.
(1,154 puan) tarafından
Terbiyesizlik yapmış evet canım boşver. Yok ya kötü niyetle demedi benimkiler de ben alındım sadece işte

İlgili sorular

+1 oy
9 cevap 305 göst.
14 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sihirlimom (7,035 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 424 göst.
12 Temmuz 2024 Aile kategorisinde Kayla4 (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 281 göst.
22 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Yeter2323 (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 464 göst.
25 Mart 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

397,162 soru

11,878,935 cevap

35,995 kullanıcı