0 oy
402 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (573 puan) tarafından
Kızlar öncelikle oğlum için dua eder misiniz 39+2 hamileyim  :( normalde gittiğim doktor bugün yoktu başka Bi doktora gittim ve bebeğimin 35 haftaya uyumlu olduğunu söyledi geçen hafta gittiğimde kilosu 2900 demişti doktorum bu hafta bu doktor 2800 kilosu minik bebek olur dedi bende minik olsun bişey değil ama, sağlık sıkıntısı olur mu dedim minik bebekler doğum sancısına, dayanamaz dedi :(((çok moralim bozuk boğazıma bişey oturdu kendi doktorum 2 hafta gerilik var ama önemli değil 3000 3500 doğar demişti ayrıca kendi doktorum Bir haftasının bebeği 3 hafta geriden geldiği için büyük ultrasona göndermişti bu doktor hiç büyük ultrasona git falan demedi ciddi bir gerilik olmasına rağmen bu doktora güveneyim mi ben :((

36 Cevaplar

0 oy
(3,895 puan) tarafından
Omru varsa her türlü dogar daha minikler doguyor senin bebegin yine fena degil.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Arkadaşım bebeği 32 haftadan sonra 1 gram bile kilo almadi,38 haftada doğum yaptı ve sadece 2 kilo 100 gram.su an bi görsen varya alıp kacasin gelir 2 yaşında dünya güzeli ve 13 kilo
0 oy
tarafından
40+1de 2890 ile kızım doğdu hiiç birşey olmaz sen içini ferah tut senin gibi başka doktora gitmiştim kontrole bebeğin minyon haftası geride ultrason kağıtlarını inceleyim satı mı yanlış hesapladın dedi inceledi biraz küçük bir bebek minyon tipli dedi Allaha şükür doğumda bir sıkıntı yaşamadım sende bebeğine kilo aldıracak şeyler ye canım üzülme bişey olmaz. 
0 oy
(3,148 puan) tarafından
2900 gramdı bebeğim doğduğunda çubuk kraker gibiydi ve 38 haftalıktı üstelik zor bir doğumdu şimdi ise içeriden anne diye sesleniyor. Hastanede sadece sarılık için yattı 
0 oy
tarafından
Bnm büyük kızım da da gelişim geriliği vardı 39 haftalık 2 kilo ile doğdu hiç sıkıntı da olmadı sadece zayıflıktan küveze atıldı 
0 oy
(1,439 puan) tarafından
sezeryan la alsalar ya aslında ayi da büyük mus 
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Hayır tabiki güvenme kendi doktorun ne dediyse ona güven
0 oy
(119,577 puan) tarafından
farkli bi dr muayene ol unlu iyi bi dr a
0 oy
(152 puan) tarafından
Ya doktor bunu nasıl söyler görümcem iki oglunuda bu kiloda doğurdu maşallah bebekler doğuncada uyuşuk vs degillerdi şuan ikisi de kilolu 
0 oy
(1,122 puan) tarafından
Nasl dayanamaz doğum sancisina ya bnce sacmalms doktor 
0 oy
(3,505 puan) tarafından
Hiç korkutma kendini özele gitme imkanın varsa özele git benim kızımda da gerilik vardı ben 29. Haftada öğrendim hemen kan sulandırıcı ya başlattı Dr özele gitmiştim 35. Haftadan sonra devlete gitmeye devam ettim 39. Haftam da Dr 1 ay gerilik var daha fazla beklemeye gerek yok dogurtalim seni dedi ne açılma ne sancı vardı suni sancıyla 39+3 de doğum yaptım doğumdan sonra Dr muayene için geldi hiç bir şeyi yok gayet sağlıklı dedi kızım şuan 7 aylık ve gayet sağlıklı şükürler olsun şuanda senin yapman gereken tek şey iyi bir Dr a gitmek Rabbim sağlıkla kavustursun yavrunu sana 
0 oy
(1,921 puan) tarafından
O nasi işmiş ben 40 haftada dogum yaptim baya gerideymis ama ben bilmiyordum beni yolladi buyuk ultrasona bisey demediler orda da 2760 la dogum yaptim normal 
0 oy
(968 puan) tarafından
Ne alakasi var bizdede 3 hafta gerilik vardi riskli gebelik takibine gectim ama minik bebekti 2800 dogdu simdi 7aylik tosuncuk oldu korkma canim ne alakasi var sanciya dayanamaz 
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Yok artık saçmalamış prematüre doğan binlerce bebek var 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 119 göst.
19 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Yigidinannesi (244 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 195 göst.
29 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Buket masal (2,364 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 298 göst.