0 oy
220 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (8 puan) tarafından
10 gün önce 4,5 yaşındaki kızım hastalandı. Düşmeyen ateş ateş düşürcü bile fayda etmiyor. Öksürük, genizlerde balgam vs.Dr influenza teşhisi koydu ENFLUVİR, KLAMER, KLAMOKS yazdı. İlaçlar biraz rahatlattı ama akşam tekrar ateş ve bu saat itibari ile ateş devam. Öksürük halsizlik, iştahsızlık, uyku. 4 gun once 5 aylık bebegime de sıçradı. 3 gündür ben bebekle hastanede tedavi. Eşim  büyük kıza bakıyor evde. DAHA ÖNCE GEÇİREN VARMİ BU İLLET HASTALIĞI ÇOCUKLARINDA. LUTFEN VARSA HANGI İLAÇLARLA NASIL GEÇTİ. ARTIK BİTTİK. Büyük kizimin ateşi 4 gun hiç düşmeden 38 ile 41 derece arasında değişti. 2 gündür uyuduğu anda tekrar fırlıyormus ateşi. Dr sordum ılaclara devam dedi. İlaçlar alarji yaptı. Her yeri kizardi kaşındı. Kafayı yemek üzereyim. Ben hastanede bebegimin başında 3 gündür. Eşim kizimin başında. 

5 Cevaplar

0 oy
(5,132 puan) tarafından
Başka doktora gösterin çocuğu

Allah acil şifalar versin 

Sabır bu da geçecek 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun.  Biz 4 ay çektik ne kullandiysak tamamen fayda etmedi , azcık üşüyünce hemen geri geldi. Vücuttan çıkmadı en son 39.9 la acil e götürdüm  klamoks antibiyotik ve ibruramin zero verdi.  Kızıma sadece oğlum 6 aylık ona sadece klamoks antibiyotik ve ateşi olduğunda calpol. Çocuklara 1.5 tog tulum aldım gece terleme üşüme den dolayı tekrar ediyordu dediğim gibi vücuttan çıkmıyor.  Şimdi 1 aydır falan rahatız gibi bakalım 
tarafından
Canım tulum al e bebekte fiyatı güzel 100 lira.  İçlerine ince içlik giydir sonra tulum. Ve üstünü hiç bu şekilde örtme sabaha kadar . Fayda görürsün inşallah. Gece terleme soğuması çok etkiliyor bide süt içiyorsa süt balgam yapıyor öksürük tetikliyor sütü yarı yarıya sulandırılmış olarak ver geçmiş olsun.  Benim psikolojim bozuldu bu öksürük yüzünden valla
(8 puan) tarafından
İlaçlar bittikten sonra belirtiler devam etti mi bir süre daha canim hatırlıyormusun. Ilaclari veriyorum ama sanki hiç bir işe yaramıyormus gibi hissediyorum.
tarafından
İlaçlar sadece hafifletti seviyesini canım. İlk kez işte şimdi düzeldi gibi ama hala çocuk koşunca o öksürük duruyor orda arada geliyor. İlaç verdiğim halde 4 gün ateşli yatmisti kızım
(8 puan) tarafından
Yani yapacak başka bir şey yok sanırım. Bu şekilde çeke çeke gecegek galiba.  Ne güzel ateş bitti diyorduk buyuk kizda 2-3 gecedir atesleniyor
tarafından
Rabbım şifa versin çok dikkat et usumesinler canım.  Benim çocuklar şişe şişe antibiyotik icti
0 oy
(909 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım çok zor domuz grıbı malesef ağır geçiyor. Oğlum korona olmuştu doktor dua edin domuz gribi olmasın demişti çünkü çok ağır atlatıyor bebekler ve çocuklar 
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Bizde geçirdik canım 2 hafta sürdü neredeyse. Kızım oldu sonra bana bulastı sonra 5 aylık bebeğime bulaştı. Çok ağır bir hastalık Rabbim sifa versin inşallah.
(8 puan) tarafından
4,5 aylık bebegime bulaştı. Onu direk yatırdı Dr. 3 gun oldu hastanedeyiz. Ne zor bir şeymiş bu.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 76 göst.
4 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Altnr_svg (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 78 göst.
31 Mart 2024 Aile kategorisinde 16Nur16 (128 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 225 göst.
15 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Canan can (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 40 göst.
19 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hll (6 puan) tarafından soruldu

378,245 soru

11,320,801 cevap

34,765 kullanıcı

...