0 oy
905 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Bugün kuvezde ki  yavrumu görmeye gittim kızlar  2 kez bakdı böcür böcür gözleri var canım evladım doktorla konuşdum dün  yoğun bakıma alınmış akcigerinde leke görülmüş hemen tüp takılmış kalbim duracak sandım onu öyle görünce bugün de gittim ben inanıyorum ordan çıkacak yavrum biliyorum beni bırakmaz bugün yine gittim sevdim burnu falan nohut tanesi kadar süt vermeye yeni başlamışlar doktor süt getir her geldiğinde mutlaka ne kadar olursa olsun süt vermeye başladık pes etme dirayetli ol bu gördüklerin seni korkutmasın geçecek dedi inşallah geçecek rabbimin izniyle hepsi kendi acımı unuttum evladım iyi olsunda hersey yaparım ben ne gerekiyosa bugün kalbine bakacaklar yarın yine gidince konuşuruz dedi dualarınızı eksik etmeyin kızlar evladımın üzerinden çok saolun iyiki tanımışım sizi ❤❤❤

47 Cevaplar

0 oy
(1,060 puan) tarafından
Rabbim acil sifalar versin inşallah canim  
tarafından
Âmin canım saol
-Reklam-
0 oy
(7,412 puan) tarafından
Sen cok guclu bi annesin hepsi gececk canim. Rabbim tez zamanda kavustursun sizi❤
tarafından
Allah razı olsun canım saol geçecek inşallah
0 oy
(15,721 puan) tarafından
Rabbim tez zamanda kavuştursun Sizi Allah çok büyük o minik yavrucak da hayata tutunur inşallah 
tarafından
Amin inşallah
0 oy
tarafından
Allahım evladını sana bağışlasın canım Allahı izni ile hiç bir şey olmaz
tarafından
İnşaallah sabredicez çaremiz yok
0 oy
(2,032 puan) tarafından
Tez zamanda saglikla evine getir ins Rabbim acil sifalar versin
tarafından
Âmin canım çok saol
0 oy
(10,046 puan) tarafından

Allah acil şifalar versin yavruna canim benim tez zamanda kavuşursunuz inşallah <3

tarafından
Âmin inşallah canım tek isteğim bu
0 oy
(1,277 puan) tarafından
Canım Rabbim şafi ismiyle şifa versin bebeğine Allah kimseye kaldıramayacağı yükü yüklemezmiş en kısa zamanda 3 kişi olarak evinize dönersiniz eviniz şenlenir inşallah
tarafından
Âmin inşallah sabırsızlıkla bekliyorum yavrumu
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun kuzum 
tarafından
Allah razı olsun balım saol
0 oy
tarafından
Allah şifa ismiyle şifa versin kuşuna inşallah sağ salim kucağına alıp eve dönersin canim allah yardımcınız olsun 
tarafından
Saol kuzum sende dikkat et zamanında gelsin bebeğin acele etme doktor ne diyosa onu yap
tarafından
Hmmm canim benim ALLAH razı olsun  korkma bebişin seni asla birakmaz bu günler geçecek inşallah
0 oy
(84 puan) tarafından

Dualarım seninle inşallah rabbim kimseye evlat acısı yaşatmasın sana da inşallah korkma üzülme sen çok güçlü Bi annesin <3

tarafından
Güçlü olmaya calsiyorum canım geçecek
0 oy
tarafından
Rabbim şifa verir inşallah canım evladını sana bağışlasın 
tarafından
Âmin canım inşallah allah razı olsun
0 oy
(373 puan) tarafından
Rabim  tez zamanda kavuştursun  çok iyi anlıyorum seni çok kotu ondan ayri kalamk görmemek dokunamamk ama geçiyor bilomsun herşey bitiyor sonu çok güzel oluyor 1 2 hafta sonra onu alınca daha tetbirli dikatli oluyorsun onu emizrken bile dikat  ediosun çok şükür bizde ataltik o dönemleri sen güçlü ol ki oda güçlü olsun ama anne sütü cok onemli hemen topalr
tarafından
Evet sağıp götürüyorum canım götürmeye devam edecem allah izin verirse
0 oy
(119,345 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun inanki senin bebegin iyilesicek Allah bebegini sana bagislasin dualarimdasin❤❤❤❤
tarafından
Allah razı olsun canım çok saol
0 oy
(1,379 puan) tarafından
Rabbim tez zamanda kavuştursun cnm sabırlı ol Allaha emanet olun 
tarafından
Allah razı olsun canım çok saol
0 oy
tarafından
Korkma canim kizim bir aylikken zaature gecirdi ambulansla universite hastanesinin yogun bakim servisine aldilar hemen 1 hafta boyunca elindd ayaginda 30dan fazla igne izleti vardi agliyor agladikca mosmor oluyodu :((

Herkes ölecek gozuyle bakiyodu annelik budur ya ölüm kelimesini hic yakistiramafim kizima hamdolsunki 6 yasinda simdi sen gûclu olduktan sonra hic bir güç sizi yikamaz dua et minik paşaya
0 oy
tarafından
Rabbim yavrunu sama bağışlasın bi an once sağlığına kavuşsun inş
0 oy
tarafından
rabbim şifa versin kuzum 
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Rabbim yavrunu ordan sağlıcakla alıp evine getirmeyi nasip etsin inşallah  
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Allahim şifa versin en kısa zamanda birbirinize kavusun inşallah 
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Allhm siafsini  versn inşallah bi an önce toparlar çıkar canım. Bunla geçmiş olsun 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 170 göst.
0 oy
6 cevap 190 göst.
26 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Bbttnnmm (286 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 231 göst.
23 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Z.ElaSevim (1,091 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 155 göst.
31 Ağustos 2022 Aile kategorisinde MelekBebek (62 puan) tarafından soruldu