0 oy
100 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (693 puan) tarafından
Kizlar bugün biraz basvagtim var di ama nedenini bilemiyorum havadsnmi yorgunluktan mi hastamk oluyorum diyorum hep acaba covidmiyiz diye düşünmekten yoruldum ya sizdede oluyirmu

10 Cevaplar

0 oy
(253 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bendede yeni başladı   her yere kar yağdı, herkes resim paylaştı bende çok kötü kar aseriyordum. Yeme imkanimda yok, buzlukta buzu blender dan gecirip, kar yapıp bir hafta hep yedim. Şimdi boğazlarım yanmaya başladı gibi haliyle. Acaba covit miyim diye düşünüyorum ama biz yediğim için olduğunda biliyorum. Yapacak birşey yok hala daha canım istiyor ama yemeyecegim
(693 puan) tarafından
Ay zor dönem ya hamilelikte asermeside mutlaka Yemen gerek o ayrı tabi aman dikkat edin
-Reklam-
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Yok hic aklima gelmez 
(693 puan) tarafından
En güzeli böyle
0 oy
(4,222 puan) tarafından

Suan o haldeyim grıbım eklem agrım var.. Burnum tıkalı ve agzımın tadı yok ama ben 2 3 hafta aralıklarla grıp oluyrm. Her seferinde covıd mı oldum dıyorum:)

(693 puan) tarafından
Dimi ya hep böyle bı durum yaşanıyor ağzımın tadı var ama kardeşim covid olsunda tad koku gitmedi mesela
(4,222 puan) tarafından
Valla alıstım artık hasta olmaya :(
(693 puan) tarafından
Geçmiş olsun cnm
(4,222 puan) tarafından
Allah razı olsun kardeşim ❤️
0 oy
tarafından
Hiç aklıma gelmiyor canım
(693 puan) tarafından
Ne güzel cnm
0 oy
(119,483 puan) tarafından
aşim var ozguvenliyim 
(693 puan) tarafından
Bende 3 tgane yaptırdım asi sanırım korkum birayzda bebek olunca
0 oy
tarafından
Ben bir aralar hep öyle dusunurdum
(693 puan) tarafından
Evet bı dönem öyle oluyo vsonfa unutuoruz falan biyerim agrisa acabami oluyorum
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Bende şimdi hastayım bebeğim de hasta geceden beri onunla uğraştım ateşi sürekli 40 oluyordu sabahı zor ettim ikimizde hastayız bende diyorum acaba kovit mi olduk diye test yapmaya da gidemiyorum bebeğim var ateşim yok şükür bebeğim çok kötü bugün biraz iyi şükür 
(693 puan) tarafından
Geçmiş olsun inşallah ya benimde bebeğim nezle oldu ateş falan yok dışarı çıkmıştık hafta sonu sanırım hava almak iyi gelemdi ki hastalandı bende bı basbagrisi falan olunca pimpiriklendim yaaa
(1,024 puan) tarafından
Sağol canım sana da geçmiş olsun dikkat et hava soğuk hemen hasta ediyor
(693 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim
0 oy
tarafından
Evet bir yerim ağrısa eşime biz covidiz kimseyle gorusmeyelim diyorum. Bende bu durumdan sıkıldım gerçekten.  O gun biriyle gorusmus olayim eyvah onlarada bulaştırdım diye düşünmekten basima ağrı giriyor
(693 puan) tarafından
Yaa sormaa canim ya dun okadar çok ağrısını basım dedim kesin öyleyiz bugün biseyim yokk bitti gitti bide hafta sonu eşimin ailesiyle görüştük aylardır girusmemeistik
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Çok ağır atlattık bizde gecen sene şuan ne kadar dikkat etsekte her başım ağrıdıginda yada sırtım felan hemen panik yapıyorum korkuyorum
(693 puan) tarafından
Ya birdaha yaşatmasın rabbim her bünye farklı gerçekten korkmaktada haklisiniz bazı insanlar aman ne var olursak oluruz kafasinda biz olmadık ama bilmeden olduysak bilmiorum ama korkuyorum yani

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 552 göst.
17 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 139 göst.
0 oy
10 cevap 221 göst.
16 Mart 2024 Diğer kategorisinde Eda1 (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 157 göst.
13 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Alpingo!!45 (353 puan) tarafından soruldu