0 oy
139 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Temmuza kadar cok güzel kilo vermem lazım kızlar yaa düğün cok bu yıl Bayadır kiloma takıyorum istediğim olmuyor diye önce aklımdan yeme hissini silmem lazım bu süreçte ne yeyip içmeliyim yeşil çay VS öneri verirmisin iz uyguladığınız cok ağır olmayan diyet VS leslie yapim diyorum fln su cok içemiyorum onu nasıl severim

6 Cevaplar

0 oy
(140 puan) tarafından

Bende şurada bekliyim benim de ihtiyacım olcak doğumdan sonra :ermm:

tarafından
Bekle canım benim ahh işimiz çok zor yaa
-Reklam-
0 oy
tarafından

Bende şurda bekliyim de hem post yukarı çıksın :)

tarafından
Bekle sende canım benim
0 oy
tarafından
Ağzını tut 1 diyet yap 2 spor yap 3 :D burda öyle diyorlar:D
(17,817 puan) tarafından
:D boğazına dur de akaksksks
tarafından
Gece yemiyorum mesela gece yiyenlere lanet ediyorum haberin olsun jsjsjsjfjfokdns
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Emzirmiyorsan Dukan birası ve tarçınlı türk kahvesi iç gün içinde bir de pul biberl yoğurt ye akşamları ekmek yiceksen illa tam buğday yiyebilirsin yağ yerine zeytinyağı kullan yemeklerinde et tavuk sebze bunları dengeli yerden ve spor yaparsan verirsin
0 oy
(331 puan) tarafından
Bn doğumdan sonra 5 ayda aldığım bütün kiloları geri verdim ve eski halime geri döndüm bide sezeryan la doğum yapmıştım

Sabahları uyanır uyanmaz aç karnına 1 bardak su için ve yemeklerden sonra yürüyüşe çıkın şekerden ekmek den uzak durun ve bol bol su bitki çayı için

Ve gece yemek yemeyin ben böyle zayıfladım şuan 50 kiloyum hamile kalmadan önce de 50 kiloydum 70 kiloyla doğurdum ve 20 kilo verdim 
(331 puan) tarafından
Evet emzirdim kızımı
(1,849 puan) tarafından
Şahanesiniz süte etki etmemiş olmasıı cok güzel
(331 puan) tarafından
Yok sütüm de gayet iyiydi bol su içince zaten sütte artıyor
(331 puan) tarafından
İsteyen her kadın zayıflamayı başarır
(1,849 puan) tarafından
Harika tebrikler valla, abur cubur kesince sanırım kafadan 2 kilo gider bende de :)
0 oy
(2,052 puan) tarafından
Kaç kilosun ki, bende diyetteyim bu ara sıkı diyete girdim suyu bol bol içiyorum ekmeği tatlıyı abur cuburu biraktim ,öğlen 12 de kahvaltımı yapiyorum ekmeksiz tuz çok az bursey tek yumurtaya koyuyorum,birde akşam yemek yiyorum ekmeksiz tuz yine çok az bir şekilde cay kahve şekersiz ,dün 69.99 dum bu sabah da 68.77 diydim ınsalalah bu hızla vermeye devam ederim hedefim 60 olmak şimdilik 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 135 göst.
0 oy
14 cevap 150 göst.
18 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Anneyimbennnn (417 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 1,151 göst.
0 oy
3 cevap 227 göst.
18 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 00Melikeee (683 puan) tarafından soruldu

380,393 soru

11,389,541 cevap

34,895 kullanıcı

...