0 oy
86 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (10 puan) tarafından
Arkadaslar icak 21 de sprial taktirdim 24 nde adet oldum sybatin 9 u hala kanamam var normalmi sprial taktirip 2 haftadan uzun adet goren varmi

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ewet olabiliyor cnm ne kadara taktrdn acaba bide çok aciyjomilu
(10 puan) tarafından
Ben saglik ocaginda taktirdim  2 haftadir adet goruyorum ucret odemedim hic acimadi ebenin elimi hafifti bilemiyorum
tarafından
Bize dediler takilmiyo saglik ocağında cnm nerde Otryn sen
(10 puan) tarafından
Pendikte oturuyorum pendik ilce saglik mudurlugunde taktirdim aile hekimim yonlendirdi ama orada saglik ocagi
tarafından
Anldm cnm bende Kocaeli burda yok dyolara ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Nerde taktirdin zormu
(10 puan) tarafından
Zor degildi aile planlama merkezinde taktirdim ebe takti pendikte takarken gerilme gibi bir garip hissediyosun ama acimiyor
tarafından
Himm keske saglik ocagi da taksa
0 oy
tarafından
Normal olabiliyor ama  bir kontrole git cnm
(10 puan) tarafından
Daha once taktirmistim hic boyle olmamisti dogumdan sonra bir kere adet gordum hemen igne vuruldum 3 aya yakin adet gormedim igne zamanina gelince sprali taktirdim hic kesilmeyen bir kanama basladi 2 haftayi gecti 4 gun sonra hastaneye gidicem baktirmaya ultrasinla bakarlar dimi
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Guzel takamamis olabilirler bi kontrol ettir 
(10 puan) tarafından
Ne biliyim bilmiyorumki takarken hatta rahim uzunlugu var dedi bana 3 sezeryan oldum ondan kaynakli zaten rahim organlara yapisiyordu insallah sorun yoktur yeminederim hap dunyanin parasi birde emziriyorum ne aylik igne var nede 3 aylik igne piyasada hap en ucuzu 85 tl bakalim ne olucak
(2,016 puan) tarafından
Ben kullandim cok rahat ettim bence takilmasi cok onemli ayda bir kontrol ettir bence
0 oy
tarafından

Spiral dengeyi bozuyor ;)

(10 puan) tarafından
Benim bayag bozdu :) insallah normale doner

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 80 göst.
9 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Seymeryem (173 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 29 göst.
19 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hilalkz (267 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 103 göst.
17 Mart 2022 Diğer kategorisinde Kizlarimmmm21 (1,313 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 367 göst.
26 Ekim 2018 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

384,885 soru

11,512,266 cevap

35,175 kullanıcı

...