0 oy
426 göst.
Diğer kategorisinde (1,292 puan) tarafından
Arkadaşlar günlük düzenli süt içip ceviz, meyve falan yiyormusunız? Haftada 1 gün balık yemek gerekiyor mesela. Ama ben şimdiden sütten ve cevizden tiksindim. Hatta henüz hiç hamileyken balık yemememe rağmen balıktan da tiksindim. 

18 Cevaplar

0 oy
(1,292 puan) tarafından
9+2 haftalık hamileyim bu arada
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben hamileyken çok aşırı düzenli besleniyordum ama şimdi saldım kendimi önüme ne gelse onu yiyorum :) 
0 oy
tarafından
Valla ben 24 yasindayim bu zamana kadar 10 kere balik ya yedim yada yemedim hic adetimizde yok malesef :) meyve sevdigim icin haftanin uc dort gunu yerim süt duzenli icmesem de bol yogurt yerim 
(1,292 puan) tarafından
Günlük 1 kase düzenli ev yoğurdu yiyip, süt içmesem de yeterli olur o zaman
tarafından
Zaten yogurtta sutten yapılıyor canim bence olur niye olmasin
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Kesinlikle sut muz kasar peynir ve yumurta yiyodumm hergunn
0 oy
(1,219 puan) tarafından
Her sabah bir haşlanmış yada yağda yumurta kesinlikle yerdim hamileyken geceleride ballı süt içerdim uyumadan diğer şeylere pek dikkat etmedim 
0 oy
(2,633 puan) tarafından
Düzenli değil de dikkat etmeye çalışıyorum. Balık hastasiyim dir ama eşim pek sevmez ondan her hafta yiyemiyorum bile 
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Sut içiyorum kahvaltida peynir cok yiyorum. Ara sira meyve baskads bisi yok normal yiyrm iste.. balik yemiyorum ya tiksiniyorum gecen sene cok yedik tiksindm hala oyle kokusu goruntusu dayanamıyorum bide yumurtadan tiksiniyorum
0 oy
(571 puan) tarafından
Günlük süt icemesemde yoğurt peynir kaşar  kuruyemiş tuzsuz olarak ceviz 2 dilim ekmek yiyorum 2yumurta çay içmiyorum balık 1 kez yedim yiyemiyorum bu aralar canım istiyor :)) başlarda çok et isterdi canım şimdi zorlaniyorum yerken 
0 oy
(1,353 puan) tarafından

Süt icemiyorsan yoğurt tüket kalsiyum orani daha yüksek ceviz hergün  1tane yemen yeterli canim çokta simdiden kendini bunaltma ben hic balik yemiyordum gebelik öncesi kokusu bile kötü yapıyordu bunun için balik yagi takviyesi aldim 9 ay boyunca ama hamilelikte izgara balik çok yedim oğlum için doğurdum bi daha da yemedim:D

0 oy
(548 puan) tarafından
Ceviz başka çiğ cerez çok yerim süt süt ürünleri cok tuketirim et balık tavuk seven ben hamile kaldığım günden beri bitdi yiyemiyorum eşime yaparım ben yiyemiyorum
0 oy
(1,292 puan) tarafından
Cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar, bende düzenli 1 yumurta yiyorum. Süt yerine yoğurt tüketicem artık. Zaten meyve yiyorum. Ee kahvaltıda da peynir de tüketiyorum. Sanırım yeterli bu kadar 
0 oy
(119,248 puan) tarafından
19+6 olduk Allah ne verdiyse onu yiyorum ben vallahi bebegimde gayet iyi diyo dr 
0 oy
(4,949 puan) tarafından

Duzenli olarak 2 ekmek yerdim gunde

Haftafa iki uc kere balik :D

0 oy
(1,509 puan) tarafından
Oooo ben hemileyken balik ceviz sut bitter cikolata yeşillik ispanak vs koy yogurdu koy yumurtasi tereyagi bal hakikisinden pekmez haftada iki defa kemikli et haslardim sade olarak hem suyunu icerdim hemde etini yerdim kebap yulaf bebege iyi gelirmis fistik simdilik bunlar geldi aklima haaa bide gunde 6 litre su icerdim 
tarafından
Kız şimdi sen nasıl kilo almissindir:D
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Et yumurta yoğurt meyve  peynir hergün muhakkak tüketirim. Süt unutmadığım sürece hergün içerim 
0 oy
(78 puan) tarafından
Ben sürekli balık aşeriyodum kahvaltıda bile bol bol balık yedim av yasağı geldikten sonra sürekli konserve tom balık yedim süt ve ceviz benimde gözümde soğumuştu ama mecbur midem bulana bulana ceviz yedim bebeğimin beyin gelişimi için 
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Cnm süt ürünleri tuketiyorum düzenli köyde yaşıyorum kendi inegimiz var, fakat bende balık falan yiyemiyorum yağlı olduğu içinmi bilmem tiksindim 
0 oy
(5,834 puan) tarafından
Saydiklarinin hiç birini yemiyorum valla

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 234 göst.
11 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Canveannesi (1,018 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 54 göst.
3 Ocak 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Simsek21 (1,343 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 198 göst.
18 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Neriman01 (115 puan) tarafından soruldu

379,215 soru

11,351,626 cevap

34,822 kullanıcı

...