0 oy
207 göst.
Aile kategorisinde (123 puan) tarafından
tarafından kapalı
36+3 haftaligiz ağrılarım oluyor haliyle eşimi dedim ki temizlikte yardım et cama dolaba uzanmayim dedim boyum da çok uzun değil ama yapmıyor annesi de diyor ki ben yaparım sorunum onun bunun yapması değil sorun şu eşim şimdiye kadar yanımda olmadı destek olmadı ilk çocuğum da hamilelik yaşayamadım çünkü ailesiyle oturuyordum sürekli ön planda onlar vardı beni disladi hiç gormedi ilk çocuğum doğdu yanına bile gelmedi odaya girmezdi uyumadan uyamaya gelirdi demezdi ki çocuk nasıl bişeye ihtiyacın var mı niye gelmiyorsun dediğimde de kız kardeşi var o zaman 13 yaşındaydı o kıskanır ben onunla ilgileniyorum dedi bana şimdi de istiyorum ki eşim bana destek olsun hiç görmediğim ilgiyi bari bu hamileligimde göstersin bana yardımcı olsun istiyorum ama yok yine annesi yapacak yine eşim sorumluluğunun farkında olmayacak zaten bişe oldumu bizimle hic ilgilenmez annesinin babasının üstüne atar bizi artık kimsenin üstüne atmasın istiyorum bende aile olalım istiyorum annesi diyor ki yapmak zorunda değil onlar öyle deyince güveniyor yüz buluyor onlardan bizi umursamiyor 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

6 Cevaplar

0 oy
(988 puan) tarafından
Bence sen kocayı ailesine yolla
(123 puan) tarafından
Az kaldı valla yeter çektiğim ya sinirden uyuyamıyorum erken kalkacam ama uykum kaçtı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ana kuzusu malesef değişmez canim 
(123 puan) tarafından
O değişmediği gibi annesi de destek veriyor ona ben yaparım o yapmasin diye
(795 puan) tarafından
Ayy sanki benim eşimi anlattın aynı durum bende de var:(
0 oy
tarafından
Erkekler bu konuda çok noksan 
tarafından
Benimkide yapmaz 4.çocuk olacak bizimde 36 haftalık olacak  para kazanma dışında bişey yapmaz ben alıştım hiç sıkıntı yapmıyorum kabullendm yani öyle yetiştirilmis diyorum geçiyorum
(123 puan) tarafından
Ben alışamadım hala belki de en başından beni kabullenip ilgi göstermemesi yüzündendir
tarafından
Benim babam 65 yaşında adam anneme tüm işlerde yardım eder mesela ama kayinpedrim asla kaynanam hasta yardım etmez ona her insan farklı oluyor
(123 puan) tarafından
Biraz aile etkeni var bunda onlara güveniyor
tarafından
Olabilir boşver en azından kaynanan yardım edicekmis sana
0 oy
(119,232 puan) tarafından
boylelerinin ensesinden tutup ana rahmine sokacan
(123 puan) tarafından
Girmem demez ki ne güzel hep annemle olurum diye sevinir
0 oy
(135 puan) tarafından
Konuşmayı denedin mi 
(123 puan) tarafından
Eşime de anlattım annesine de anlattım amacım bu diye ama beni anlayan yok
(135 puan) tarafından
Annesine değil bi akşam yap kahveni otur kocanın karşısına içinden geçenleri anlat biraz duygu sömürüsü de kat inşallah zamanla düzelir
(123 puan) tarafından
Eline alır telefonu dinlemez beni bide marifetmis gibi benimle inatlaşma yapmam der
(135 puan) tarafından
Baştan kaybetmişsin sen aynı evin içinde keşke ayrı evi en başta isteseydin neyse yapcak bişey yok sen hep iyi davran belki bi gün yumuşar
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Şu yaşıma kdr hep aynı şeyi söyledim asla suç erkeklerde deil onu yetiştiren biz annelerde. Benm eşimde ilk evlndiğimzde yerinden kıpırdayıp bir çöp ellemezdi yapmıyor dediğim zmnda annesi erkek iş mi yaparmış kadın işini yapıcak kadın konşmicak şöyle böyle oğlunu öyle yetştirmiş benm oğluma da aynısını yapmaya çalştılar dedim karışmayın kadın erkek ayrımı yaptrmayın çocuğa oğlum bşey derse ona kızıyorum yanlş dşünüyorsn diye temeli yanlış atılırsa öyle gidiyor önüne geçmezsen eğer ben eşimi alıştığı gibi devm ettrmedim şmdi benm yetişemedğim yerde o bşeyler yapmaya çalşır saolsun yetştirmekle alakalı bnce. Son olarak ztn doğumun yaklaşmış bacım bu zamana kdr görmemşsin ilgiyi dha da zor bnce Rabbim yuvana huzur eşine akıl fikir sanada bolca sabır versin. Dua et devmlı umarım düzelir ve artık senin farkına varır
(123 puan) tarafından
Haklısın canım ben sadece kendimi ve bebeğimi yipratiyorum kimin umrundayim
(1,389 puan) tarafından
Sıkma canını kız boşver sen evlatlarınla mutlu olmaya çalış gün olur o da snn kıymetini anlar boşver
(123 puan) tarafından
İş işten geçer o zaman da yok artık umursamiyorum zaten gençliğim de yanımda olup umursamayani ilerde ben hiç umursamam da sevmem de
(1,389 puan) tarafından
Ne diyim cnm Allah yardımcın olsun
(123 puan) tarafından
Amin canım saol

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 196 göst.
2 Şubat 2024 Aile kategorisinde Balkaymakannesi (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 215 göst.
2 Haziran 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy