0 oy
167 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (107 puan) tarafından
97 günlük bebegim  bu hafta degismisti huy olarak  Git gide daha da kotu oldu. Bu gece ne yapsak durduramadik artik dişe yorduk calpol verdik, gaz bu kadar harap etmemisti hic. Bir yeri agridigi icin bagirdigi kesin. Simdi bir bucuk saattir ayagimda uyuyor hissetmiyorum artık ayak mayak. Uyanacak ve hemen bagirmaya başlayacak tekrar diye cok korkuyorum. Sabaha randevu aldik insallah neyi varsa ogreniriz sipam beni korkutuyor.

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
İçim gitti ya. Ağlayan bebişe dayanamıyorum. Daha gebeyim belkide o duyguyu tatmadigim için bu kadar duygusal davranıyorum. Rabb'im selamete çıkarsın bebişi canım
(107 puan) tarafından
Evet aglamalari kotu ama dertlerini bu sekilde iletiyolar o acidan bakmaya calis:) bazen sen de onlarla agliyorsun anlayamayinca artik. Benimkinin buyuk bi sıkıntısı var cok korkuttu beni aglayisi. Hamilelerin duasi kabul olur derler sagol canim
-Reklam-
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Atak haftası olabilir ya da gazı var.Calpol vermeyin calpol ateş düşürücü olduğu için ateşinin normal seviyenin altına düşürüp,hipotermiye sokabilir bebegini
(107 puan) tarafından
Atak haftasinda gorunmuyor
(6,203 puan) tarafından
O zaman gazı var.Probiyotik+gaz damlası kullanın ama gaz damlasını her gün aynı saatte verin
(107 puan) tarafından
Sadece biogaia kullaniyoruz gaz damlasini 2. Ayda kesmistim rahatladi diye tam gecmemis demek ki
0 oy
tarafından
Benim oğ um hep kolikliginden öyle yapıyor bizde susturamiyoruz bugün maf etti beni Allah kolyalik versin zor valla 
(107 puan) tarafından
Benimki kolik de değildi gazi oluyodu baya o kadar
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Gaz mi acaba benimkide öyle vallahi
(107 puan) tarafından
O zaten hep var ama boyle aglamazdi
(3,921 puan) tarafından
Korkuyo mu bı yeri agriyodur başka yeri kulak felan
(107 puan) tarafından
Doktorumuz cozecek inşaallah onemli bi sey değildir
0 oy
(2,750 puan) tarafından
Canim hicbiseyi yok atak dönemine  geçiş  ondan  benim kizim o kadar uslu bi bebektiki agladigini hic duymamistim iki kez gece  yarısı  bir bagirdi ama varya sanki etini  koparmışsın  o derece evin icinde dört  dönmüştük  
(107 puan) tarafından
Aynisi ya korktuk noluyo diye
(2,750 puan) tarafından
Ben emzirmeye calisiyodum hani o zaman susar diye daha kucagima alip mememi gormesiyle daha cok bagiriyodu biz zannettikki bisiy oldu yani benle soguk olcak  babasi aliyodu hemen bütün  evi gezdirmistik dayan kuzum büyüyorlar  büyüdükçe  daha iyiler uslular
(107 puan) tarafından
Benimki de muptela gibi meme gorunce saldiriyor bir bucuk saatte acikiyor sutum de var halbuki. Sık emdikce gazlaniyor da bir yandan ama bu kadar agrisi olmazdi hic
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Bence gazdandir
(107 puan) tarafından
İnsallah daa kotusu olmasin da yine gaz damlasina baslarim olmadı

İlgili sorular

+1 oy
8 cevap 149 göst.
10 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 924 göst.
0 oy