0 oy
186 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar kızım 2.5 yaşında kalbinde 3.derece üfürüm olduğunu söyledi doktor başına gelen varmı tedavisi varmı bir zararı varmı? 

9 Cevaplar

0 oy
(1,675 puan) tarafından
Bebeğim 45 günlük doktora götürdüm ufurum farketti çocuk kardiyolojisine randevu aldım beklemekteyim. 
tarafından
Anladım canım bende Ankaraya aldım ordaydaysan doktor önerin var mı diye soracaktım
(1,675 puan) tarafından
Orda degilim canım ya çocuk kardiyolojisine de ilk defa gidicem. Tekrardan geçmiş olsun.
tarafından
Çok sağol kuzum sizede çok geçmiş olsun
(1,675 puan) tarafından
Teşekkür ederim..
tarafından
Rica ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim de oğlum yeni doğan d a o teşhis koyuldu sonra gittik çok şükür iyi cnm  kontrola gtr
tarafından
Çok şükür canım inşallah bizdede bi sıkıntı çıkmaz
tarafından
İns cnm
0 oy
(1,101 puan) tarafından
Benim bebişte hem üfürüm hem delik hemde kalbin soltarfında delikten dolayı genişleme var zamanla hepsi düzelicek inşallah düzelmezse ufak bi ameliyatta halledicez dedi çocuk kardiyoljisi
tarafından
Canim bir şikayetin felanmi vardı. Nasil öğrendin. Normal kontrole gidince mi söyledi doktor. Normal doktor baktığında bi sorun var diyip mi kalp doktoruna yonlendirdi
tarafından
Bana sorduysan canım rutin kontrol için gittiğimizde öğrendik bir anormal durumda sezmedim kızımda
(1,101 puan) tarafından
Benimki erken doğdu 7 ay a yeni girmiştik yoğun bakımdayken ogrendik
(704 puan) tarafından
Canım son durumu ne bebeğinin aynı bizi anlatmışsın
(1,101 puan) tarafından
Şuan iyiye gidiyo gibi ilac kullanıyoruz sürekli takipteyiz
0 oy
(4,450 puan) tarafından
6.aya kadar kendiginden kapanan 2 adet araligimiz vardi cok sukur kapandi 

Ankarada doktor sormussun canim bir anne ve hemsire olarak ankaradaki tum cocuk kardiyoloji doktorlarini arastirdim

özel istersen

Memorial prof  feyza pac bizzat beraber çalışma serefine nail oldum muayene ucretleri yuksek bizim kontrolumuz burdaydi

Uzm Sancar eminoglu kendi klinigini acti 

Baskent universitesi prof birgul varan 

Devlette ariyor isen zaten normal cocuk doktoruna sira alip sevk yaptirman gerekiyor cocuk kardiyolojisine

Ben birde bestepedeki sami ulusa goturdum ama begenmedim istersen sehir hastanesinden isim bulabilirim sana 
tarafından
Geçmiş olsun öncelikle sizede Canım çocuk doktoruna gittim bugün dediğin gibi randevu açtırdım Altındağdaki sami ulusa götüreceğim orda varsa önerebileceğin doktor yazarsan çok sevinirim diğer yazdığın doktorlarada götürmeye çalışacağım inşallah yavrumun sağlığı için iyiliği için götürürüz şuan için şartlar devlete el veriyor çok çok teşekkür ederim önerilerin için
0 oy
(1,048 puan) tarafından
4 aylik oğlum ufurum vat dedi 2.ayinda goturduk kardiyolojiye 6.ayda kontrole cagirdi her bebektw olabiliyo dedi ama sizindi 2.5 yasinda ihmal etmeyin
tarafından
Geçmiş olsun tamam canım bir sıkıntı çıkmaz inşallah
0 oy
(802 puan) tarafından
40 günlükken varfi büyüdükçe kapanıyormus benim oğlumda varfi şuan 2 yaşında kapandı çok sukur
(704 puan) tarafından
Vsd miydi
0 oy
(1,465 puan) tarafından
İzmir Ege üniversitesi kardiyoloji Ana bilim dalı başkanı profesör doktor reşit Ertürk levent hocaya gittik kızımda da vardı masum ufurummus . Masum olmayan da olabiliyormuş biz 2 aylıkken gittik şükür bir sıkıntı çıkmadı size çok geçmiş olsun. . Ertürk bey %100 teşhis koyuyor imkan var ise gitmenizi tavsiye ederim
tarafından
Canım Ankara'ya götürme şansım var şuan ama eğer ordaki inşallah olumsuz bişey söylemez şayet söyler ise imkanları zorlayıp götürürüz inşallah çok teşekkür ederim önerin için sizede geçmiş olsum
(1,465 puan) tarafından
İnşallah herşey güzel olur çok teşekkürler
tarafından
Rica ederim bende teşekkür ederim
0 oy
(34 puan) tarafından
Bende de vardi hem delik hem ufurum. 15 yaşında farkedildi ameliyat oldum suan hicbi problemim yok şükürler olsun. Sizin erken farkedilmis cok şükür 
tarafından
Çok şükür canım ama tedirgin oldum inşallah kötü bişey çıkmaz ameliyatın zormuydu
(34 puan) tarafından
Yok tedirgin olmayin bi sorun yoktur inşallah sizin bebiste. Evet hatta bi yil daha farkedilmese kalp yetmezliği baslayacakmis haberimiz olmayacakti. Acil ameliyat oldum o yüzden doktor secimi iyi olursa cabuk toparlıyor insan ameliyattan sonra
tarafından
İnşallah inşallah canım Allahım esirgesin ya kafam allak bullak oldu Rabbim esirgesin kötü bişey düşünmek istemiyorum ama doktor 3.derece hemen götürün kilo almıyorsa üfürümdendir dedi ama kilosuda iyi col şükür
(34 puan) tarafından
Bazen doktorlar korkutabiliyor insanlari insallah o kadar ciddi boyutta degildir kilo aliyorsa. Ki olsa bile kolay bi ameliyat icinizi ferah tutun rabbim yardımcıniz olsun minik bebise sifalar versin dilerim
tarafından
İnşallah canım inşallah çok teşekkür ederim güzel dileklerin için

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 131 göst.
19 Eylül 2022 Aile kategorisinde Gonulgungor (240 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 39 göst.
25 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Gonca& (130 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 149 göst.
20 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevilremzi (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 81 göst.
12 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Amine su (3,419 puan) tarafından soruldu

379,523 soru

11,361,341 cevap

34,839 kullanıcı

...