0 oy
335 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
https://www.instagram.com/reel/CZrjHTvMXb-/?utm_medium=copy_link

Kuflendin artık  bu odada annemin kelimesi ahhh ahhh şimdi oturacak vakit bulamıyoruz:)

9 Cevaplar

0 oy
(7,702 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Çok şükür böyle bir genç değildim doğrusu. Sürekli annem babam kardeşlerimle oturur sohbet ederdik. Yapılacak bir iş varsa muhakkak iş bölümü yapılırdı, öylece bitirirdik işleri. Evlendim evleneli kalabalık bir aileden iki kişiye düşünce o kadar büyük bir boşluğa düştüm ki. Çok özlüyorum o eski günlerimizi. Şimdi daha da kalabalıklaştık aslında ama ben yine o hiç kıyamadıkları kızları olmak istiyorum, her sorumluluğu sırtına yüklenmiş bir kadın olmak isterdim tabi ki ama daha çok erkenmiş. 
-Reklam-
0 oy
(988 puan) tarafından
Bu ben değilim  :))
tarafından
Nasıl değilsin kuzucum bekarken hiç mi başına gelmedi :)
0 oy
(8,858 puan) tarafından

Aynen :D.            

tarafından
Ahh ahh temzilik yaptıracam  diye göbeği çatlardi annemin :)
0 oy
tarafından
Ben hep yaşıyorum bu anı kız :))))
tarafından
Özledim o günleri valla nasıl hala yaşıyorsun:)
tarafından
İki çocuk var aynıyım huylu huyundan baz gecmiyi kiz;)))☺️☺️
0 oy
(2,885 puan) tarafından
Ahhaahhaha bazen ben :))))
tarafından
:)) hala mi
(2,885 puan) tarafından
Birazcık hala :)))))
(2,885 puan) tarafından
Ama iş konusunda değil tabi işi yapar geçerdim annem de kızardı iki insan yüzü gör diye ☺️
0 oy
(4,391 puan) tarafından
ben yaşamadım =)
tarafından
Ben tüm bekar kızlar yaşamıştır diyordum:))
(4,391 puan) tarafından
gorumcem var aynı boyle hiç odadan cikmaz odayi b*k götürür eve hırsız girse farketmez umurunda değil mdmmf;D
tarafından
Ahaah bekarken anlarım da evlendikten sonra garip geliyor sonuçta evlisin sorumluluk sahibisin tuhaf :)
(4,391 puan) tarafından
yok bekar bu da. hicte normal karşılamıyorum =)) bekar diye s*cmasi normal mi ldkfkfk;D
0 oy
(3,822 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ay yok ben yaşamadım... Ben anneme iş bırakmazdım annem hala der kızım sen bize gelince öyle belli oluyor ki eve geldiğin diye .. işten kaçmam hiç 
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Bekarken ayrı odam da olmadı öyle saatlerce uğraşacağım telefonum da :)) beni anacığım temizlik içinn doğurmuş  bee :/ şimdi 1 gün aksayınca hayatım bomboş gibi hissediyom 
0 oy
tarafından
Yok ay böyle değildik biz valla, ay benim annem aşırı titiz,hatta bu temizlik takıntısı yüzünden hasta şu an vücut artık kaldiramiyor kendini, ben hiç böyle olmadım valla,hep derim doğduğumda elimde bezle doğmuşum ben kesin diye :D küçüklükten beri temizlik temizlik temizlik, valla sıkıldım işten :D

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 292 göst.
26 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
49 cevap 495 göst.
17 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Hayal53 (380 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 428 göst.
19 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Birannelik89 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 80 göst.