0 oy
272 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi
.... 

14 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Biraz hantal gibi geldin bana canm az Silkelen planlı bır insan ol hersey rayına oturur 
tarafından
düzenlendi
.....
-Reklam-
0 oy
tarafından
Başka eve çıkma imkanım varsa çıkardım canim
0 oy
tarafından
Kaynanan felclj falan mı
0 oy
tarafından
Eşini sevdiğini söylüyorsun canım ne yapman lazım sirkelenip kendine gel evini ter temiz yap bak gör kendine geleceksin temizlik yapınca 
0 oy
tarafından
Yapacak bişi yok canım bebeği uslu uyuyan annenin evi dört dörtlük oluyor 
0 oy
(11,229 puan) tarafından
Canim huzurun yerindeyse gerisini bosver Allah verir sabrını hava iyi olduğunda çık biraz hava al 10 dk yurusen de olur ev müstakil mi tadilat yaptırma şansınız yok mu rutubet hasta eder sizi kuzum ya 
0 oy
(331 puan) tarafından
Allah kimseye kaldıramayacağı yük vermiyor canım. Hasta bakımı aşırı aşırı zor biliyorum o değil ama bebekle ilgili aynı yollardan biz de geçtik Rabbim yardımcınız olsun ama sen de iyi olmaya çalış dışarıda parayla baksan o kadar yük gelmez ama şimdi karşılıksız olduğu için de çok ağır geliyor. O kadın için de çok zor eşin her gün annesini öyşe görüyor çok zor. Ama en çok bakana zor bence. Ama karşılığı da rabbimden ennnn merhametliden ennnn adaletliden… ben kaç kişide gördüm yaşlısına hüröetle bakana rabbim çok güzel kapılar açıyor. Yengemin 10 yol bebeği olmadı da dedeme baktı rabbim güzel kapılar açtı çok şükür üç tane evladı var şimdi. Senin de yolun ferah olsun inşAllah. Başka bakabilecek kimse yok değil mi. Bir de yardım alabiliyor musunuz. Maddi olarak. Hemşireler falan evde bakım için gelmez değil mi haftada bir de olsa belediyedeb. Bir de küf içib çamaşır suyu ile silip bir gün havalandırsan gidiyor ama yine geliyor tabi. Aman bebeğinden uzak tut çamaşır suyu kokusu ve küfü Allah yardımcınız olsun. Eğer maddi ihtiyacınız varsa instagramda gonulaayyildizz abla var illa birilerini yönlendirir size. Rabbim kolaylıklar versin…
0 oy
(12,968 puan) tarafından
Başka eve çıkardım canım ne yapayım eşya da alınır elbet 
0 oy
tarafından
Önce kahvaltı yap bence sonra kendini zorla biraz çünkü inan yatarak bişey yapamıyor insan daha çok tembellik çöküyor kendi adıma söyledim bu kısmı temizliği fazla kafaya takmasan nasıl olur elinden geleni yap diğerlerini boşver
0 oy
(119,231 puan) tarafından
ev degostirme imkaniniz varmi
0 oy
tarafından
Ev senn degilse çık evdn sennse sat sonra güzl eşyalar al para yok deme taksitle odersn temizlgni düzene sok gül gibi yaşa
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Mecburuz canım yaoacak bişey yok.bu hayatta herkesin sorumlulukları ve yapması gerekenleri var seninde bunlar soyedigin şeyler rutin şeyler herkesin ev işi var herkesin bebeği var herkes senin yaptıklarını yapiyo yani bibtek sen değilsin kaynana gelince mecbur biri bakicak  rabbim kimseyi kimseye muhtaç etmesin demekki o şuan sana muhtaç  oğlundan ve sizden başka kimsesi yok sana tavsiyem silkelen kendine gel kaynanan senin için bi hayir kapısı gibi düşün o muhtaç Ken senin verdiğin  bı bardak su sana cennet anahtarı olabilir sabırlı ol elbet mükâfatını alirsin...
0 oy
(551 puan) tarafından
Hazır bebeğimin uyuduğunu fırsat bilip kahvaltı yapardım burda zamanımı bosa harcamazdim ilk dogurdugumda bırak buraya gelmeyi telefonumu elime alamiyordum yaklaşık 3 ay kadar sonra alabildim 9 aylık olana kadar yemek bulaşık bebek ev işi anca yapıyordum telefon sadece eşim gelecekte bebeği severken o arada işte :)) öneririm radyasyondan uzak kalmakta iyi geliyor.  Geriye kalan her şey mutlulukla alakalı evde huzurun varsa kalanı teferruat ne insanlar görüyoruz mis gibi evleri var ama sürekli kavga gürültü sen de ne istiyorsan Rabbim en güzelini aile saadetiyle beraber versin canım.
0 oy
(11,217 puan) tarafından
o evin yonetimi duzeni plani elindeyse yasadigin yeri saray edersin. fakirlik temizlige duzene engel degil.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 300 göst.
0 oy
9 cevap 467 göst.
27 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 315 göst.
24 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 428 göst.

379,092 soru