+1 oy
268 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde tarafından
tarafından kapalı

Kızlar şimdi kalkıp kısır yapcam

Burda biritarif veriyordu 

Bana da yazabilirmi

Ve sizler nasıl yapıysnz fikir verin

notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

7 Cevaplar

+1 oy
(27,351 puan) tarafından

Şey o gari dirya sjsjsjs gelir postu görürse

tarafından
Hadi inş gelir
-Reklam-
0 oy
(1,186 puan) tarafından
:)))ben girdim bile
tarafından
Hakkını helal et canm
Gebe misn
(1,186 puan) tarafından
Emziriom helal olsun kız senlik biley yok canım ben kısırı şöyle yapıyorum soğanları yağda kavuruyorum  sonra salçasını bağaratını katıyorum kavuruyorum sonra ince bulguru katıyorum üzerine az dıcak su altını kapatıp demlemeye bırakıyorum ayrı kapta yeşillk vs hazırlıyorum getirip demlenen bulgura döküp karıştırıyorum sonra bolca nar ekşisi agiyet olsun cano
0 oy
(393 puan) tarafından

İlk defa mı yapıyon kız :D

(393 puan) tarafından
Valla gece bile aşerdiğim için yaptığımı biliyorum bende bayılırım :))  nasıl yapıyosun merak ettim
tarafından
Canm salçayı yagda kavuruym ince bulgurla iyice karştryorum 2 su bardağı bulgura 1-1.5 sıcak su koyup agzını kapatyrm
Demlene kadar dinlendrym
Kıvırcık yarım demet maydanoz yeşil soğan dograyp dinlenen bulgura dökyrm
Bolca nar ekşisi bi limon sıkarım tuz pulbiber vs ekklyrm
İyice karstrym böyle yapıyrm canm
(3,695 puan) tarafından
Nehir  kısırcı  derya☺️ bana böyle tarif vermişti çok lezzetli oluyor
tarafından
Benm anlatğm gibi mi
(3,695 puan) tarafından
Evet canım. Tek fark kimyon karabiber de katıyor derya yani bende öyle yapıyorum :)
0 oy
(15,911 puan) tarafından
Önce bulguru islatiyorum. 1 bardak bulgura 1 buçuk bardaktan biraz daha az ılık su ekliyorum. Ben kırmızı lahana domates salatalik marul yesil sogan kullanıyorum kısıra ama sen ne istiyorsan onu koy. Bunlari dograyana kadar bulgur şişiyor zaten. Daha sonra bulgura biraz yag ekliyorum sonra salça koyup yoguruyorum. Yesilliklere de yag ve tuz ekleyip bulgurla karıştırıyorum
0 oy
(3,599 puan) tarafından

Kız aseren giremsin diyolar ya burdaki gacılar ya hamile yada hamile olmaya müsait bide aseren girmesin diyolar ya  benim içine dalasım geliyo:D

0 oy
tarafından

Uyarı veren kim

Başlığın neresi hatalı 

Burdan admine sesleniyrm bu uyarı veren kim herkes kafasına estiği gibi mi uyarı veriyo 

0 oy
tarafından

Diryaağğ nerdesin laa seni soruyolar:D

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 402 göst.
4 Mart 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melike☺️ (1,698 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 465 göst.
+1 oy
12 cevap 446 göst.
9 Eylül 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Asafin annesii (182 puan) tarafından soruldu

378,988 soru

11,344,215 cevap

34,809 kullanıcı

...