0 oy
310 göst.
Diğer kategorisinde (1,169 puan) tarafından

Havalar bi kaç gün açıyor eşimde artık 2. Katı başlamak istedi. Geçen sene 1. Katı yaptığımızda da paylaşmıştım çelik ev yapıyoruz hatırlayan vardır belki. 1+1 yaşıyorduk şimdi allah nasip ederse 2. Katı yapıyoruz. Yandaki kayınvalidemin evi bitişik oldu evlerimiz bahçelerimiz aynı. Mutluluğumu paylaşmak istedim kızlar:)<3

image

image

8 Cevaplar

0 oy
(1,777 puan) tarafından

Oh mis gibi olmuş kuzum, ağız tadıyla oturun, içini de at birgün merak ettim askm <3

(1,169 puan) tarafından
Teşekkür ederim kuzum. İnşallah tamamen bitsin atıcam ❤️
-Reklam-
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Hayırlı olsun canm 
(1,169 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(1,101 puan) tarafından
Rabbim agız tadıyl oturmayı nasip etsin kuzum Darısı bana inşallah bizde arsaya temeli attırdık etrafına tel cektirdik bi 4 ay sonra baslancak inşallah 
(1,169 puan) tarafından
İnşallah canım rabbim sizede kolaylık versin
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Çatının ucu yam.uk olmuş doğrultmak lazım ")) rabbim gönlüne göre nasip etsin her şeyini inşallah 
tarafından
Yok kız üçgen olcak orası ondan öyle duruyo
(1,169 puan) tarafından
Yok kız normal onlar ölçüyle yapılıyor :) inşallah canım sağol
(4,426 puan) tarafından
Kız gerçek anlamda ya.muk değil ") yeni bir sey olunca derler ya kenarı ya.muk bunun düzelt diye işte mal mülk sahibide yemek davet falan verir o anlamda "))
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Demir ev nasıl oluyo betondan farkı ne
(1,169 puan) tarafından
Prefabrik evleri biliyor musun? Onlar gibi ama çok daha sağlam yapılıyor
0 oy
(848 puan) tarafından
ay çok hoş güle güle oturun villa gibi olmuş bahçesi de çok güzel görünüyor tam hayalimdeki ev. içini de at kız bi ara bakalım merakettim
(1,169 puan) tarafından
Tamamen bittiğinde çekip atıcam inşallah canım. Rabbim gönlüne göre versin ❤️
0 oy
tarafından
Güle güle oturun 
(1,169 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Çok güzel olmuş canım. Bende çok beğeniyorum prefabrik evleri  eşimle bizimde aklımıza geliyor yaptırmak . Normal ev gibi dimi her hangi bir sorunu oldumu sizde.
(1,169 puan) tarafından
Kayınvalidem 14 senedir oturuyor. Ama bu prefabrik kadar basit değil canım o evler geçmeli oluyormuş. Bu ağır çelikten yapılıyor daha sağlam
(1,964 puan) tarafından
Bende bir arastiriyim canım. Seneye bizde düşünüyoruz. Eskiden çok uyguna yaparlardı şimdi baya artmış fiyatları çelik fiyatı arttıkça
(1,169 puan) tarafından
Evet biz ilk katı geçen yıl yaptık şuan herşeyin fiyatı 3 4 katı. Eşim zaten demirci kendimiz yapıyoruz fiyatlar arttı epey
(1,964 puan) tarafından
Rabbim ağız tadıyla oturmayı nasip etsin inşallah

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 146 göst.
24 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Baldananne (291 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 171 göst.
12 Eylül 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Melekkk34 (6,859 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 357 göst.
8 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Berivan022 (3,527 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 434 göst.

380,213 soru

11,383,577 cevap

34,881 kullanıcı

...