0 oy
427 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (573 puan) tarafından
Kızlar 40 hsftalık hamileyim sık sık doktora gidiyorum artık ağda yapamıyorum çok çok hassas oldu artık cildim bikini bölgem hele jiletle alıyorum 1 haftada 3. Alışım bu ve sadece başları çıkmış o yüzden jilete bile gelmiyor batıyor aslında elime ama gelmiyor yarın yine doktora gideceğim çok utanıyorum bu sorunu tek ben yaşamıyorum değil mi azıcık moral verin nolur hahah :) 

15 Cevaplar

+1 oy
(48,668 puan) tarafından
Aniden doguma.gidince alamamistim Allah tan lazerliydi de tek tuk vardı ☺️
(6,053 puan) tarafından
Bu ben ☺☺
(48,668 puan) tarafından
Bide mantar sarmisti kasiklarima kadar cok utanmistim ☺️
(6,053 puan) tarafından
O yoktu doktor izne gidecem deyince mazAllah normal falan dogurum die gittim hemen kestirdim kendimi☺☺
-Reklam-
0 oy
tarafından
Jiletle ters al ozamam olur 
(573 puan) tarafından
Yapıyorum canım ama göbeğimden de alamıyorum aynayı koyup flaşla bakıp alıyorum ama yine gelmiyo en son karnım ağrıdı uğraşmaktan bıraktım
0 oy
tarafından
Kuzum rahat ol ya. Tüy herkeste var. Çıktıysa çıktı yani. Ay bu ne hal mi diycek doktor :D
(573 puan) tarafından
Yani değil mi ağda yaptığım zamanda 1 hsftsda çıkıyor polikistik over ve hipotiroidi olduğu için tüylenme sendromu yaşıyorum :(vucudumun her yerinde var tek başlıklı epilasyon aletim ile alıyorum diğer yerlerimi ama bikini bölgemi alamıyorum maalesef bir de göbek var hiç alamadım bu sefer hatta kanadı 2 3 yeri :)
tarafından
Allah aşkına yapma bu kadar. Zorlama kendini nolursun. Allah korusun bazen böyle zorlayınca derisi falan kalkıyor. Zaten görmüyorsun orayı kesersin birşey olur Enfeksiyon kaparsın bi de olmaz yani. Hiçbir şey olmaz. Rahat ol sen
0 oy
(800 puan) tarafından
Canımdoğum yapmadan bi kere ağda yapsan 1 buçik ay atardı

Jiletle dikeen gibi çıkıyor

Ağdada da uzun olsa bile yumuşaak çıkıyor
(573 puan) tarafından
Bende polistik over ve hipotiroidi olduğu için ağda bile 1 hsfta sonra çıkartıyo canım :)
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Sıkıntı etme ya az kalmış hayırlı doğumlarin olsun

0 oy
(558 puan) tarafından
Onlar neler görüyordur canimm senin küçücük tüylerini mi görecek alışmışlardir  bana görede tüyler çok normal bişey
0 oy
(7,600 puan) tarafından
Canım çekinme doktorlar neler neler görüyor alışkınlar böyle bir durumda hastasını kınamaz hiç bir doktor.
0 oy
(17,757 puan) tarafından
Ben kuaföre gdiyorum alamazsın zaten 
0 oy
tarafından
Ben oyuzden hep kuaförde alıyorum ilk çocuğum da utanıyordum jilet ile alıyordum diye özel bölgem mahfolmusdu kararmıştı temiz de alamıyordum bi türlü aynaya bakarak alıyordum ama 2. Çocukta kuaföre gittim utancımdan ölsem bile alacam dedim  ve hiç korktuğum gibi olmadı şimdi yıllardır kuaförde alıyorum tertemiz tavsiye ederim
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Gerçekten çok kötü bı durum yaa bende öyleyim canım doktor bakinca kendimi kasıyorum bide sanki kasinca doktor gormicek jilet öyle işte akşam alıyosun sabah  çıkmış oluyo 
0 oy
tarafından
Canım eşin alsın sana bnde 35 eşim alıyor hep

O kadar kisaysa birşey olmz doktor uzun olursa sorun eder o kadar kısa yi boşver 
0 oy
(119,289 puan) tarafından
ooff cok sinir bi durum
0 oy
tarafından
Aynanın karşısına geeeeecccccc orana bak almak için egerki alamıyoooorsaaaan o zamannn salla geeccccc gagagandgz 

Küçük bir ayna al yanına bende ayna karşında hallediyorum bu şarkı eşliğinde 
tarafından
Aynayla ters düşüyor ya cok zor :D
tarafından
Yapacak bişey yok artık bide çift başlı derbi ler iyi oluyor gözü kapalı kullansan Bile kesmiyor gajsgfnf
tarafından
Post sahibi değilimmm :D
tarafından
Biliyorum hemşomsun
tarafından
:)) ben dogumdan sonra lazere basladim oyle bi sıkıntı kalmadı:D
0 oy
tarafından
Ben ablama aldiriyordum bir tek ondan utanmiyordum
0 oy
(2,054 puan) tarafından
Kız  o an  oranin  temizliğini  bile  düşünmüyorsun  tek  çıksın  doğrayım diye düşünüyorsun bende  senin  gibiydim  bitane  çıksa  alıyordum son haftaları  çok  şükür ki doğuma  gitmeden  öncede  tertemiz  yaptım yere ayna  koyup  oradan  bakıp yapıyordum 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 137 göst.
1 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Ruveydacacan (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 624 göst.
19 Ekim 2022 Diğer kategorisinde mathildaa (770 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 605 göst.
27 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 694 göst.