0 oy
233 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (16 puan) tarafından
165 boyum ve 66 kilom bölgesel digum sonrasi göbek ve basen kaldi emziriyorum ama tatlı dan vazgeçemiyorum sizler nasıl yaptınız 6 -8 kilo versem kafiii

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
boy ile kilo arasi 10 olmali.. emziriyorsan koyver gitsin
(16 puan) tarafından
Emziriyorum da oglum 18 aylik oldu kesecek yakında o zamana kadar zayiflamam daha kolay olur sanki
-Reklam-
0 oy
(2,049 puan) tarafından

58 59 filan iyi bence ,canm bebeğin kaç aylık,benimde bebegim 6 bucuk aylık 89 dan 67 ye düştüm diyetle ve şuan hala vermeye çalışıyorum 60 a inmek istiyorum sonra da 55 <3:D boyumda 1.63 

tarafından
Emzirirken bide ayyy ben yiyom sut kesilmesin diye bebeyin kaç kiloo
(16 puan) tarafından
Bebegim 18 aylik 9 kilo suan raporlu mamaya başladık kilo alması için
(16 puan) tarafından
Çocuğa değil bana kilo oldu
(2,049 puan) tarafından
Bebegim 3 buçuk kilo doğdu, be şuan 6 buçuk aylık 7 buçuk kilo zayıf bir bebek 5 aya kadar emzirdim, 5 aydan sonra ek gıdaya başladım, ama hala zayıf, bende diyetteyim 40 im çıktığından beri,bana kilo yapacak şeyleri yemiyorum ilk zamanlar tam buğday ekmeği yiyordum şimdi 1 haftadır onuda biraktim, az tuzlu yemekler yiyorum abur cubur yemiyorum tatli arada kaçamaklarim oluyordu,ve termal korsee kullanıyorum spor yürüyüş filan yapınca terletiyor zayıflamaya yardımcı oluyor,
tarafından
İlk 6ay diyet maalesef önerilmiyor yoksa ben de gün günden aliyorum yani ama diğer türlü sütüm gider korkusuyla kismiyorum bogazimi :)
0 oy
tarafından
Oh sen yine iyisin boyumuz ayni 74dum top gibi yuvarlaniyorum
0 oy
tarafından
Valla canım 102 kiloydum şuan 99 kiloya dustum 5 gündür başladım emziriyorum da bi yandan ama artuk vermem lazım şakası kalmadı bu işin bakalım 
tarafından
Aynen meva bu safer pes etmeyecem artık çevre bana öyle bakıyor ki çok kötü bisey yapıyormuşum gibi bu safer pes etmek yok benim hedefimde 70 kilo olsam yeter  sen tam olarak be kadar sürede verdin
(1,031 puan) tarafından
2020 ekim ayında başladım canım bana da aynı nasıl şişmişin diyorlardı şimdide hastamısın nasıl zayıflamışsın diyorlar ben 60 ları görmek istiyorum69 bile olsa razıyım kız akşamları2 kaşık yoğurt bitane maden suyu yatmadan önce bu ara ona sardım bebegin kücükmü bilmiyorum zararı olurmu dene istersen bide seher akgül var onu izliyorum dedigini yapmasamda motive oluyorum
tarafından
Aslında maden suyu yoğurdu duydum daa ne yapıyor tam olarak tok mu tutuyor. Bebeğim 6 buçuk aylık.  Valla sen çoktandır veriyorsun ben hemen vermek istiyorum
(1,031 puan) tarafından
Tuvalete kolay cıkmaya yardımcı oluyor sodalı ayran cabuk almadıkki cabuk verelim canım
tarafından
Evet çok haklsın işte ama çok sabırlı biri değilim yaa sanada kolay gelsin canım inşllah istedğin kiloya düşersin
0 oy
tarafından
50 60 arasi ideal
0 oy
(12,926 puan) tarafından
52 felan ideal bence 
0 oy
(119,126 puan) tarafından
50 en fazla 53 olmalisin
0 oy
(7,867 puan) tarafından
Aslında emzirirken zayiflaniyo ya ben çok zayifladim