0 oy
173 göst.
Diğer kategorisinde (179 puan) tarafından
Doktor için ne kadar beklemeli kızlar eşim bir bekle  1 yıl olsun diyor bir sivilce çıksa kafayı yicek oluyor bana bekle diyor 

7 Cevaplar

+2 oy
(10,411 puan) tarafından
3 defa okudum ve hiç bisey anlamadım 
(10,411 puan) tarafından
Şimdi 7 aylık hamile niye 1 sene beklesin sivilce kimde çıkmış orasına muamma  beynim error verdi
(2,555 puan) tarafından
Gebelikte yuzunde lekeler olusmus 7 aydir gecmemis doktora gitmek istiyormus esi dur diyormus ama kendinde sivilce ciksa sorun edermis kadini onemsemiyormus :D
tarafından
Sıra bulursa gitsin. Bende kaç aydır bakıyorum devlette sıra bulamıyorum.
(179 puan) tarafından
Esay sağol canım valla direk anladın beni öyle işte napsam bilmiyorum
(179 puan) tarafından
Zaten sıra yok aynen
-Reklam-
0 oy
(9,578 puan) tarafından
Vallah anlamadım
0 oy
tarafından
Benimde yüzümde sivilce gibi bı leke çıktı doğumdan sonra geçer diye bekledim oğlum nerdeyse 11 aylık olacak kalıcı oldu herhalde geçmiyo
(10,411 puan) tarafından
Sen postu anladın mı tebrik ediyorum ve anlı dan öpüyorum.
(179 puan) tarafından
Snaırım anlayan tek kişisin evet canım lekem kalacak mı bilmiyorum dogum yapalı 7 ay oldu geçmiyor Allah büyük lekeler inşlah geçer doktora gittiniz mi
tarafından
Anladım herhalde bende de aynı durum olduğundan :D yüzünde leke oluşmuş doğumdan sonra geçmemiş
tarafından
Gitmedim canım tek bitane sivilce gibi onun için gitmem herhalde
(179 puan) tarafından
Benim komple leke kuzum göğsüm kaplı leke ile alah yarıdım etsin artık
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Türkçe yazsanız keşke.
(179 puan) tarafından
İngilizce değil yazdıgım anlayan anlıyor gebelikten kalan lekem var dogum yapalı olmuş 7 ay acaba doktora gitsek mi beklesek ni bilmiyorum diye sordum
0 oy
(794 puan) tarafından
Bir baslik anlasiliyor gerisni oku oku işin icinden çikabilene helal olsn
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Nasıl bı leke canım belkide hiç geçmez hamilelik lekeleri oluyo yaa
(3,599 puan) tarafından
Canım inanki bilmiyorum hiç kullanmadım ama eczaneye faln sor veririler  ben daha dogurmadim doğumdan sonra bende halime yanarım benimde bacaklarım boynum faln hep batmis
(179 puan) tarafından
Bende varya ben oldu et beni boynum doldu onalr döküldü sonra bu lekerl kaldı rabbim mucize sini gösterir allahıma yardım etism eşimizi düşünüyoruz evimizi
(3,599 puan) tarafından
Valla oluyo canom bende aynayı alıp böyle bakıyorum eşim kziiyo bakma diye mecbur olucak normal diyo
(179 puan) tarafından
Geçer allahın izni ile
(3,599 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(13,849 puan) tarafından
Ben dogum yapali 3 sene olacak hala gecmedi. Hep erteledim doktora falan gitmedim. Lekelerimle yasiyorum. 
(179 puan) tarafından
Nerelerde var kuzum eşim kalırsa napacaz dedim cevap bile vermedi endişe ediyorum ama ben hala adet olamadım belki olsam gider diye ümit etmiştim üzüldüm
(13,849 puan) tarafından
Adetle alakasi yokki canim. Benim yüzümde elmacik kemiklerimin üzerinde var lekeler. Bayagi koyu duruyor.
(179 puan) tarafından
Eee napcagız ya

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 99 göst.
6 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Bsra77 (179 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 397 göst.
5 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Bsra77 (179 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 294 göst.
0 oy