0 oy
519 göst.
Diğer kategorisinde (93 puan) tarafından
Dün kanamam oldu gebeyim kaynanam yanımdaydı hemen eşini aradı eşi de dediki hemen üst kattalar kapıda arabaları da var gelini hastaneye goturelim kanaması oluyor dedi kapattı telefonu yukarı çıktı kaynanam assagi inince dediki ezgi ambulansı ara ambulansla giderim ben o derece kotuyken pislik kinci beni hastaneye götürmedi bende kendi babamı aradım gecenin 1inde annemle babam geldi hemen götürdüler hastaneye eşim babasına çok sinirlendi. 50 yasndaki adam belki daha fazladır ne kadar ayıp ya ben fazla kanama gecirseydim ambulansla iki kadın birde özel hastaneye gidiyoruz zaten ambulans özele götürmüyor direk devlete devlette de perişan olurdum eşimde gece geç geliyor çalışıyor o yüzden şuanda kusmaktan bayilicam eşim çalışıyor sabahtan beri tek lokma yiyemiyorum eşime dedim gelince hemen gidelim doktora dedi bu sefer yukardakilere minnet etmeden taksiyle gidelim dedik gece eşim çok düşüyor üstüme çok üzülüyor bebeğe ve bana bişey olcak diye o kadar kötu bir insanmis ki babası şuanda söylemek de istemiyorum yukardakilere düşünsenize kapıda araba var ambulans çağırsinlar diyor hamile kadına bu  yapılır mı Allah görüyor

9 Cevaplar

0 oy
(1,297 puan) tarafından
Kayinpederin niye böyle yaptı ki
(93 puan) tarafından
Evliliğimizin ilk günlerinde eşimle devamlı tartışıyorduk yukarda oldukları için her sese iniyorlardi ister istemez yukarı yansıyordu sonra eşim bana vurunca onlara benim ailem de geldi polis çağırdım kayınpederim babama dediki kızını da al götür benim oğlumu şikayet ederse dedi bende gebeydim o zaman da hormonların da etkiidyle hormanlarin etkisi olmasa yine yapardım da bağırdım sen kimsin beni kovuyorsun hiçbir kuvvet beni o evden çıkaramaz sende cikaramazwin dedim buna kinlenmis hak etti ben kötü bir insan olsaydın kaynanam yanımda olmazdı o yanımda yani olmaya çalışıyo gorumculerim bile evlendik bir kere eve gelip oturmadilar düzleştirici istedi eşim ezginin saçını duzlestircem ezgininki bozuldu dedi vermedi eşimde sinirilejdi yani böyle kinciler
tarafından
Tatlım sende evliliğin ilk başlarında baya büyüğe karşı haddini aşmışsin kayinpederinde yaptığı hiç doğru birşey değil düşman olsa götürur insan oda vicdansızmis  baya ama senin yaptığında hiç doğru değil eşinin ailesi büyük saygıdan gene bağırmaman lazımdı güzelce kendini ifade etsen iyi olurmuş ilk evlendiginiz zamanlar ben eşimin babasına öyle bagirsam eşim ailesine düşkündür eve koymazdi beni ama kayinpederinde gerçekten kinciymis insan torunu için götürürdü
(195 puan) tarafından
Eşin üzerine düşüyor ama hamileyken sana vurdu öyle mi ?
Kayırpederinin yaptığı hiç doğru değil düşmana yapılmaz ama sende hiç doğru konuşmamışsın.
Baştan ilişkiler kopmuş. Her tartışmanızı her kavganızı duydularsa görümcelerinde tavır almıştır sana
(93 puan) tarafından
Evet evliliğimizin günlerinde çok sorun yasadim
(93 puan) tarafından
Hak etti ne yapsaydım oğlunu o hale getiren kendisiydi ilk zamanlarda
-Reklam-
0 oy
tarafından
Merhamet iyi şey o da herkeste bulunmuyor malesef
(93 puan) tarafından
Kinci mikrop
0 oy
tarafından
Ayyyy inanamıyorum bu kadarmi pislik herif sözde gelini vve torunu 
(93 puan) tarafından
Ya o kadar kinci ki eminim çocuk olsa cogugu da sevmez k derece kinci
tarafından
Ohaaa kız benim kayinpederim çocuklarıma deli oluyoo düşün artık
0 oy
tarafından
Hiç bir konuda minnet etmem ve görüşmem öyle bir insanla. Allah hidayet versin
(93 puan) tarafından
Gorusmuyorum işim olmaz zaten
0 oy
(7,187 puan) tarafından
Iki gün sonra torun diye sevecek hee nahh derim pislik ya 
(93 puan) tarafından
He he sever yukarı göndermiycem çocuğumu devecekse gelsin sevsin
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Olurmu oyle sey ambulanss hastahaneşerde iletişimdedir.en yakın hangisiyse ona gider ozel bile olsa
(93 puan) tarafından
Bizimki biraz uzak buraya en yakın Beylikdüzü devlet hastanesi
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Böyle bir insana bakmak için birlikte oturduğuna pişman olmuşmu eşin
0 oy
(7,293 puan) tarafından
ınsan torunu ıcın balı goturur ya nakadar kotu bı adamıs ya 
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Benimki daha rezil 

İlgili sorular