0 oy
134 göst.
Diğer kategorisinde (6 puan) tarafından
Hamile kalmak istiyorum bu yüzden özele gidiyorum tahlilleri devlette yaptıranıyorum doktorlar kabul etmiyor böyle bi hakları var mı??

6 Cevaplar

0 oy
(7,208 puan) tarafından
Devletten randevu alıp isteyebilirsin. Ben yapmıştım. Yaptırmayan doktor neyi gerekçe gösteriyor ki ?
(6 puan) tarafından
Randevu aldığım halde özele gidiyorsunuz tahlil için buraya geliyorsunuz asistan değiliz diyorlar
-Reklam-
0 oy
(636 puan) tarafından
Ben sağlık ocağında yaptırıyorum. Yine de doktoruna sorman lazım 
(6 puan) tarafından
Bütün tahliller sağlık ocağın da yapılmıyor devlette ki doktorlar da özelden kabul etmiyoruz tahlilleri de özel de yapın diyorlar
0 oy
(611 puan) tarafından
Kimi doktor kabul ediyor 
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Eder canım devlette cocuk için test yaptırmak istiyorum hormonlar ima bakılmasini istiyorum de yaparlar özeldeki doktorun paracı değilse eder yok paracıysa etmez bende özel de muane oluyordum Allah Razi olsun doktorumdan tahlilleri git devlette yaptır derdi bana canım 
(6 puan) tarafından
Devlette ki doktorlar tahlillerinizi de özelde yaptırın buraya gelme diyorlar bana
0 oy
tarafından
Tahlilleri saglik ocaginda yaptirip kendi doktoruma goturuyodm hakki olup olmadigini bilemem ama her dr kabul etmiyo onu sorman lazim
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Paragozmus o doktor benim doktor da şirin gözükmek için sağlık ocağında yaptır derdi zaten şirin bı kadındı
(6 puan) tarafından
Ama her tahlil sağlık ocağı yapmıyor

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 207 göst.
0 oy
13 cevap 272 göst.
0 oy
13 cevap 241 göst.
0 oy
6 cevap 185 göst.
21 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Bethus (644 puan) tarafından soruldu