0 oy
227 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
3 senedir evliyim eşimle birlik oturuyoruz babasıyla ondan tek istediğim kirada olsa bna ev bulması sırf bu yüzden sürekli kavga ediyoruz dün diyor sana hediye alacam ben önce beni burdan kurtar da hediye falan istemiyorum en büyük hediye senle çocuklarım la mutlu yuvam olsun 3 senedir bu evde sinir krizleri bunalım lar geçiriyorum bunu gördüğü halde hiç bisey yapamıyor seven insan önce kaçan huzurunu geri getirmek için çabalar benim için hediyenin hiç bir manası yok bnde terledim istemiyorum dedim oda sen hiç biseye degmiyirsun diyor bna kızlar evim huzurum yokken napim hediyeleri haksızmiyim 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Haklısın. Keşke ev tutsa inan ev ev üstüne olmuyor gerçi sen daha iyi bilirsin de inşallah tez zaman da kurtulursunuz ya 
tarafından
İnşallah inşallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eğer durumunuz yoksa bunu dile getirerek eşini uzmussundur 
tarafından
Durum var aslında çalışıyor eli var ayağı var daha ne olsun
0 oy
(9,025 puan) tarafından
Çok haklısın insan bir odada olsa kendi evini istiyo. Kayınbaban tek mi kaynana var mı 
tarafından
Anlatıyorum umarım anlar
(9,025 puan) tarafından
İnşallah canım. Kendi evine taşıdığın haberini de alırız inşallah :)
tarafından
İnşallah zaten ilk burdan paylaşacam:-D:-D
(9,025 puan) tarafından
Bekliyoruz hayırlı haberlerini :) bugün güzel bir yemek yap. Eşinin gönlünü hoş tut. Sonra da konuş güzelce :)
tarafından
Teşekkür ederim canım yaparım öyle ❤️❤️
0 oy
(142 puan) tarafından
eşin çokmu aile düşkünü yada anne baba bakmaya muhtaç lar mi tek tarafli düşünmemek lazim canim
tarafından
Aileye düşkün değil de kendine güvenmiyor sırf istiyorum diye zitlasiyor benle
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Haklısın canım. Keske herkes senin gibi düsünebilse. Dün sosyal medya da o sahte mutluyuz pozlarını gördüm ya pes dedim kendi kendime. Allah yuvamızın huzurunu bereketini artırsın. Yavrularımız saglıklk olsun.Yemişim sevgililer gününü.
tarafından
Aynen öyle ya mutsuz Ken mutluluk pozu dağıtmam kimseye önemli olan kaçan huzurumun geri gelmesi
0 oy
tarafından
Git kirada aç kal ama yine kaynana kayınpeder sorunlarından iydir  ınsanin kocası orda kalıyor onlar orda kocalık yapar
tarafından
Kız bnim kocamdan çok amca eşi gelini kayinpederim bna kocalik yapıyor sen ne diyorsun böyle hayat mı çekilir 3 senedir odama hapisim
tarafından
Allah sabır versin cnm anlıyorum seni
tarafından
Amin canım Allah razı olsun
0 oy
(988 puan) tarafından
Onun işine gelmıyo ayrı eve cıkmak
tarafından
Aynen öyle hediyeler le kandırmaya çalışıyor beni

İlgili sorular

0 oy
47 cevap 973 göst.
14 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,535 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 626 göst.
13 Şubat 2024 Aile kategorisinde zehraTekin (370 puan) tarafından soruldu
+1 oy
33 cevap 535 göst.
12 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nur29 (166 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 558 göst.
10 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gulnazyilmaz (1,184 puan) tarafından soruldu

382,233 soru

11,444,457 cevap

35,014 kullanıcı

...