0 oy
319 göst.
Diğer kategorisinde (250 puan) tarafından
Sorun yukarda

22 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben kabul edemem açıkçası
(250 puan) tarafından
Esiniz ısrar etse ev sahibi olana kadr  falan
-Reklam-
0 oy
(2,136 puan) tarafından
Allah o günleri göstermesin.
(250 puan) tarafından
Anladm:)
0 oy
(13,006 puan) tarafından
Evet ben oturdum 7 ay ilk evlenirken 4 ay kalmıştım evime çıktım baya uzun sorunlar oldu 7 ay kalmıştım eşyalarım evimde 
(250 puan) tarafından
Yedi ay mı kaldınız sonra tekrar evinize mi dondunu
(13,006 puan) tarafından
Evet kuzum 7 ay kaldım o zaman hamileydim doğurdum bebek 4 aylıktı geri taşındım evime.
(250 puan) tarafından
Anladm cnm zorlandı mi alışmakta
0 oy
(183 puan) tarafından

Önce beraber oturduk 1 ay kadar sonra evimize geçtik güzeldi herşeyi o yapıyordu :)

(250 puan) tarafından
Bı ay sonra mı kendi evinize döndünüz
(183 puan) tarafından
Evet ilk evlendigimizde bir ay kayinvalideyle kaldık eşyaları tamamlayıp kendi evimize çıktık
0 oy
(119,288 puan) tarafından
ilk ayriysa niye snrdan birlihi kabul ediyimki varmi oyle kabul etcrk biri
(250 puan) tarafından
Hım anladm
0 oy
(1,257 puan) tarafından
Bizim evimiz ayrıydı ama yaşlıydı kendisi en son covid oldu hastaneye yatırdık eltilerle birlikte 3 er ay yanımıza almaya karar vermiştik sonra rahmetli oldu hastanede ama yaşamış olsaydı bakardım sürekli bende kalacağını bilmiş olsam bilemiyorum zor bı soru 
(250 puan) tarafından
Anladm canm Allah gonlunuze göre versin
0 oy
(1,472 puan) tarafından
2 sene oturdum evlenmeden öncede 2 sene otururum demştim zaten bu süreçte eşyalar alınır denilmişti ama hiç bişe yapılmadığı için evimi ayırdım mecbur herşeyi hemen yapmak zorunda kaldı mart ayından beri ayrıyım çok şükür 
(250 puan) tarafından
Anladm cnm
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Ben üç yıl olacak oturuyorum beraber 
(250 puan) tarafından
Önce ayrimiydn
(2,126 puan) tarafından
Yok kız tek erkek diye beraber dediler sonra yapacaz dediler bizde kabul ettik ama bir iki ay demislerdi
(250 puan) tarafından
Ayyy anladm canm hayırlısı hakkinda
(2,126 puan) tarafından
Sağol canm
0 oy
(320 puan) tarafından
berababer oturmuyoruz aile apartmanındayım
(12 puan) tarafından
Rahat mısınız bir problem oluyor mu bizim de Kayınvalidemin alt dairesi boşalmış da geçsek mi diyoruz ama bizim aile apartmanı değil yani öyle eltim falan yok benim kaynım var ama o tek başına başka evde yaşıyor sadecw kayınvalidem ve kayınpederim yaşıyor evde
0 oy
(11,217 puan) tarafından
evt ben oturdum

ama birlikten ev ustune olmak gibi dgl. o evde misafir gibi. yaklasik iyi yil.
(250 puan) tarafından
Kendi eviniz düzenli duruyormuydu
(11,217 puan) tarafından
hyr biz evimizi kurduk igneden iplige aldik.
(250 puan) tarafından
Hii anladmm cnm evi sonradan mı aldinz
(11,217 puan) tarafından
evet.
0 oy
(571 puan) tarafından
4 yildir kaynanamla kaliyorum
(250 puan) tarafından
Anladm cnm baştan beri mi beraberdi
(571 puan) tarafından
Evet cnm
0 oy
tarafından
Ben kabul etmem canım 
0 oy
tarafından
Allah korusun ilk 4 ay oturdum mecburen sonra ayırdık çünkü olmuyo
(250 puan) tarafından
Anladm cnm
0 oy
(546 puan) tarafından
Büyük konuşmuyum ama oturmazdım galiba eşimde oturmak istemezdi .. kurulu bi düzenimiz var sonuçta neden bozalım ki .. evimiz kira .. onlara gidipte boş eve neden kira verelim .. bize dedi.kaynanam zaten gelin kalın 1 ay falan diyede yok dedikk bizim ev çok isinmiyo o yüzden 
(250 puan) tarafından
Kira vermemek için cnm birikim yapıp ev almak için eşim istiyoda
(546 puan) tarafından
Anlasablcgni düşünüyosan git
(12 puan) tarafından
Peki daireler ayrı olursa altlo üstlü zor olue mu sizce aile apartmanı değil yani öyle elti görümce yok sadece kaynana kayınpeder ve biz :)
0 oy
tarafından
İlk sene birlikteydik snra ev aldım gittim 1 sene oturdum bu sene yine üstlerine taşındım heralde benim nasibim kayannamin üstü
0 oy
(561 puan) tarafından
Keyfi kimsenin kabul etmez bunu hele de ben ama :D şöyle bisey yaşadım evlendik yanlarina yerlestik 1 bucuk sene oturduk taşındık 4-5 ay kadar sonra esim askere gitti beni oraya bıraktı cocugumla birlikte esim geldi evime geldim şükür dedim yaniiii kesinlikle tavsiye etmem ev de alacak olursan ol hatta kaynananin yanina yerleşince birikim yapip zengin olacam desin yok anam çekilmiyor zenginlik uğruna o eziyete katlanılmaz bi kere rahat edemiyosun surekli diken ustundesin 
(250 puan) tarafından
Ayyy ciddimi
(561 puan) tarafından
Vallaha bak . Soruyolar simdi kac ay kaldin diye 6 yil diyorum o kadar uzun geldi diyorum bitmek bilmedi evime dönüşüm efsane ama bi rahatlık çöktü ustume varya anlatamam insanin evi gibisi yok
0 oy
(13,010 puan) tarafından
En büyük korkum bu geçici bir süre oturduk bizim evimizde misafir olarak kaldılar evlerden ırak
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Sayılıyosabı on beş gün kaldık birlikte eşyalar gelene kadar
0 oy
(8,999 puan) tarafından
Ben yapamam kabul etmem o yüzden ben rahat insanim keyfime düşkünüm başkasına göre yasayamam 
0 oy
tarafından
Ben evlendiğimde ilk ay kendi evimdeyim  sonra hamile kaldım 2 sene  kaynanamla  yaşadım

(250 puan) tarafından
Eviniz öyle duruyomuydu
tarafından
Evet canım kaynanımın evi bir alt katımdaydı ben küçük yaşta evlendiğimde için evimde kalmaya korkuyordum
(250 puan) tarafından
Himmm anladm cnm

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 993 göst.
3 Şubat 2021 Aile kategorisinde ilknur koc (154 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 636 göst.
8 Mart 2020 Aile kategorisinde Beyzabebeğinannesi (72 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 2,045 göst.
20 Kasım 2019 Aile kategorisinde ❤️LeylaMirTümer❤️ (622 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 675 göst.
28 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Sedaa. (118 puan) tarafından soruldu

379,637 soru

11,364,410 cevap

34,841 kullanıcı

...