0 oy
621 göst.
Aile kategorisinde (72 puan) tarafından
Nasıl anlaşıyorsunuz ben bize gelmesini tahammülüm yok çünkü huzurumuz kalmıyor eşim de aynısını annesi için diyor anne ne ne atılır ne satılır 

11 Cevaplar

+1 oy
(1,908 puan) tarafından
bir bil yaşadık aynı binadayiz şuan da kavga kavga ettik eşimde bende yanaydı çok şükür çünkü gerçekten masumdum koşarak çıktık  evime iki buçuk aylık bebekle parkesiz boş eve 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Malesef ben otuuyorum annesi hep yobazlik yapiyor sorun cikariyor  esim de farkinda  esimin durumu olmadigi icjn onla kalmaya devam ediyorz yani anlayacağın kadina muhtaciz
(72 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun çok zor canım inan ki çekilmiyorlar
0 oy
(86 puan) tarafından
Bende 1 yıl 5 aydır onlarla yaşıyorum maalesef hiç güzel değil herseyde kısıtlama var yemekleri bile istediğim gibi yapamıyorum bile düşün o derece.
(72 puan) tarafından
İnş canım Rabbim size bir ev nasip eder ayrılırsınız eşin le mutlu mesut yaşarsınız
(86 puan) tarafından
Inşallah canım Allah razı olsun
0 oy
(118,484 puan) tarafından
Oturanlari rabbim kurtarsin
(72 puan) tarafından
Amin amin canım
0 oy
tarafından
Ben de beraber oturuyorum sagolsun cok iyi ama kaynim var bekar cok inat gıcık bi kaşık suda boğasim geliyo onun yüzünden bi an önce ayri eve çıkmak istiyorum
(72 puan) tarafından
Haklısın bence
0 oy
tarafından
Ben oturuyorum sağolsun doğum yaptım har seyimi yaptı baktı bana hastanede 
tarafından
Boş  ver canım duymazdan gel kafaya tarasan daha çok sınırın bozulur bende başlarda anlaşamadım sonra yavaş yavaş anlaşmayı başladım
0 oy
tarafından

İnsan olsa kendine değer bırakır insan olmazsa tabiki kadir kiymet kalmaz ...

Çok şükür ben ayriyim 

(72 puan) tarafından
Canım ayrı olmak neyi değiştiriyor sanki ben memleketteyim ayrıyım telefonla eşimi doldurur
tarafından
Kız inan ki bende öyle ayrı.oldugum halde kadın arayıp.ilakki bir şekil dolduruyor ,
Allah a kalsın Allah a havale et
(72 puan) tarafından
Aynn canım allah ıslah etsin
0 oy
(389 puan) tarafından
Ben altlı üstlü oturuyoruz bende aynı senin gibiyim
0 oy
(2,597 puan) tarafından

Benim yok ama canım bende eltilerden yanıyorum dert:D

(72 puan) tarafından
Boş ver canım kaynana olmasın da elti sıkıntı değil benim için
(2,597 puan) tarafından
Bende tam tersini düşünüyorum :)
(72 puan) tarafından
Benim kaynanam olmasa eşim yetim  sayılır :D
0 oy
(36 puan) tarafından
Ayy bir sene beraber oturdum eşimde yurt dışındaydı ordayken bile zir zır arayıp beni sövüyordu. Bir Allah bir ben b ilirim ne cektigimi  kaç kere bırakıp gidesim geldi sonra eşim gelince artık bende diş çıkarmaya başladım eşimde destek olunca vurdum elimi masaya evden kovdum ama bilseniz yaptıklarıni  siz olsanız sizde kovardınız.  1 yıldır gelmiyordu okadar huzurluyduki yuvamız çok mutluyduk yeni yeni gelmeye gene hzuursuzluklar başladı. Bu arada 6 yıllık evliyim
0 oy
(2,125 puan) tarafından
Bende beraber oturuyorum gerçekten beraber oturmayı nasıl kabul ettim bilmiyorum. Büyük kavga etmedim daha ama herseyime karışır eşimi kaç oldu doldurup üstüme gönderiyor ama yanlarında iyi oluyorum eşimle sevindirmem ki onları 
(72 puan) tarafından
Aynn canım boş ver sen eşinle iyi oldukça onlar çatlasın
(2,125 puan) tarafından
Aynen valla

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 918 göst.
15 Mart 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 975 göst.
3 Şubat 2021 Aile kategorisinde ilknur koc (154 puan) tarafından soruldu
0 oy