+1 oy
342 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

image

image

https://www.instagram.com/tv/CZ-fuu9Dbce/?utm_medium=copy_link

Kızlar Rabbim kimseyi darda koymasın,dert verip derman aratmasın...

Keşke elimden gelse de çok şey yapabilsem, Rabbim evlatlarımıza sağlık sıhhat versin acılarını göstermesin inşallah :(

Elinizden geldiği kadar sizler de destek olur musunuz kızlar?

1 SMS le sizler de yardımda bulunur musunuz ?

Az sadaka çok bela def edermiş,normalde kimi görüp de sadaka veriyoruz kimseye inancımız kalmadı sonuçta ama bu hastalık bambaşka. Rabbim esirgesin evlatlarımızı, :(

13 Cevaplar

+1 oy
(2,623 puan) tarafından
Neden böyle hasta bebeklere devlet sahip çıkmıyor anne babayı çaresiz bırakıyor neden ölüme terk ediliyor devletimiz okadarmi vicdansız ya bu baba ne kadar nereye kadar topluyabilcek evladı için  o parayı 
tarafından
Ben de aynı soruyu soruyorum biliyo musun ? Sizler de yardımcı olursanız çok güzel olur kızlar ya,onun için paylaştım, az sadaka çok bela def edermiş,normalde kimi görüp de sadaka veriyoruz kimseye inancımız kalmadı sonuçta ama bu hastalık bambaşka.
-Reklam-
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Amin amiiin amin kuzum
tarafından
Sizler de yardımcı olursanız çok güzel olur kızlar ya,onun için paylaştım, az sadaka çok bela def edermiş,normalde kimi görüp de sadaka veriyoruz kimseye inancımız kalmadı sonuçta ama bu hastalık bambaşka.
0 oy
(1,837 puan) tarafından

Offf bebekler hasta olmasın yüreğim dayanmıyor buna. Rabbim şifa bekleyen herkese şafi ismiyle yardım etsin. :'(

tarafından
Amiiiinnnn canım inşallah
Sizler de yardımcı olursanız çok güzel olur kızlar ya,onun için paylaştım, 1 SMS de olsa atsak keşke,az sadaka çok bela def edermiş,normalde kimi görüp de sadaka veriyoruz kimseye inancımız kalmadı sonuçta ama bu hastalık bambaşka.
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Allah'ım inşallah daha çok toplanır sanada teşekkürler vesile oldun Instagram kullanmadığım için hic görmemiştim
tarafından
Amiiinnn canım inşallah, hattımızdan 1 SMS atsak bile yeterli canım, Sizler de yardımcı olursanız çok güzel olur,onun için paylaştım, az sadaka çok bela def edermiş,normalde kimi görüp de sadaka veriyoruz kimseye inancımız kalmadı sonuçta ama bu hastalık bambaşka.
(1,013 puan) tarafından
Aynen canım attım ben sende vesile oldun sağol aynen öyle çocuklarımızın sağlığının sadakası
(1,013 puan) tarafından
Allah'ım hiç bir anneyi babayı çaresiz bırakmasın inşallah bütün çocuklara bebeklere şifa versin
tarafından
Allah kabul etsin canım,inşallah faydamız dokunur. Aynen canım ben de öyle diyerek yapıyorum hepsini,çünkü dediğim gibi kimi görüp de sadaka veriyoruz ki, ay bide adam o kadar çaresiz ki hepsini tek tek öderim diyo ya :(( ay valla ağla ağla bi hal oldum ya :((
0 oy
tarafından
Rabbim safi ismi hürmetine şifa versin 
tarafından
Amiiiinnnn canım inşallah.
Sizler de yardımcı olursanız çok güzel olur ya 1 SMS sonuçta,onun için paylaştım, az sadaka çok bela def edermiş,normalde kimi görüp de sadaka veriyoruz kimseye inancımız kalmadı sonuçta ama bu hastalık bambaşka.
0 oy
tarafından
Tuylerim diken diken oldu. Allah sifa versin inşallah 
tarafından
Canım paylaşımıma yükledim resim
tarafından
Ben o linki attim eşime canım. O kullanıyor instagram. Allah razı olsun sizdende
tarafından
Arkadas grubunada attim
tarafından
Allah razı olsun canım,Rabbim hayrımızı kabul etsin inşallah
tarafından
Cümlemizden inşallah
0 oy
tarafından
Bu babayı biliyorum. Bu baba ve daha nice anneler, babalar evlatlarını yasatabilmek için mücadele ediyorlar.. Allah hepsinin yardımcısı olsun, bebeklere de sifa versin.. Çok zor, dayanmak gerçekten COK ZOR :(
tarafından
Amiiinnn canım inşallah :(  sizler de 1 SMS atar mısınız diye paylaştım canım,az sadaka çok bela def edermiş,normalde kimi görüp de sadaka veriyoruz kimseye inancımız kalmadı sonuçta ama bu hastalık bambaşka.
tarafından
Ben imkanım oldukça maddi yardım etmeye çalışıyorum Ela bebek var, iremnur bebek var, Aren bebek var.. O kadar çok ki sayıları gönül istiyor ki hepsine yardım edelim ama imkanlar.. Sms attım.. En kısa zaman da sifa bulsun insallah..
tarafından
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Allah safi ismiyle sifa versin sms yi nasil atiyoruz canim ben instgram kulaiyorum
tarafından
Amiiiinnnn canım inşallah...Paylaşımıma yükledim canım fotoğrafı,olurya burdan yanlış yazarım falan diye ekledim görüntü
(1,018 puan) tarafından
Tmm canim
tarafından
Keşke videosunu da atabilsem,cebinizdeki 1 liranın 50 kuruşunu istiyorum diyo adam :( ay valla ağla ağla bi hal oldum ya :(( Rabbim dert verip derman aratmasın inşallah:((
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Allah yar ve yardımcısı olsun 
tarafından
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Sayfasına girip baktım şimdi çok üzüldüm bağış yaptım herkes yapsın az çok demeden yazık yavruma ağladım resmen ailesini düşünemiyorum allahım evladımızla sınama
tarafından
Amiiiinnnn canım inşallah :( ben de çok üzülüyorum :(
0 oy
(13,087 puan) tarafından
Eslem fatmam kim ki 
tarafından
Sma hastası bi bebek canım, kas hastalığı var yani, tedavisini devlet karşılamıyor maalesef, anne baba da kendi çabalarıyla toplamaya çalışıyor tedavi ücretini. İnşallah tez zamanda bulunur ve tedavi olur inşallah yavrucak, onlar gibi niceleri var Rabbim dert verip derman aratmasın inşallah
(13,087 puan) tarafından
Çok üzüldüm rabbim şifa versin inşAllah
tarafından
Amiiinnn canım inşallah,1 SMS atsak bile yeterli canım onun için paylaştım,az sadaka çok bela def edermiş,normalde kimi görüp de sadaka veriyoruz kimseye inancımız kalmadı sonuçta ama bu hastalık bambaşka.
0 oy
(2,693 puan) tarafından

:(:( Rabbim en güzel kapıları açsın..

tarafından
Amiiiinnnn canım inşallah, 1 SMS atsak bile yeterli canım onun için paylaştım,az sadaka çok bela def edermiş,normalde kimi görüp de sadaka veriyoruz kimseye inancımız kalmadı sonuçta ama bu hastalık bambaşka.
(2,693 puan) tarafından
Tamm canim biliyorum Allah razı olsun sendende
tarafından
Hepimizden razı olsun inşallah canım. Rabbim hayirlarimizi kabul etsin inşallah
0 oy
(1,766 puan) tarafından
Evet denk geliyorum valla denk geldiğime arada da olsa yardım ediyorum ama bi sürü yavrucak var RABBİM ŞİFA VERSİN
tarafından
Amiiiinnnn canım inşallah,evet Eslem Fatma gibi niceleri var Rabbim hepsinin şifasını versin,Rabbim evlatlarımızla sınamasın bizi inşallah
(1,766 puan) tarafından
Amin canım inşallah

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 132 göst.
19 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Lokumcum (96 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 424 göst.
17 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Miss.Berna (4,136 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 492 göst.
6 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (877 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 307 göst.
25 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatmaa (1,762 puan) tarafından soruldu

381,000 soru

11,406,433 cevap

34,943 kullanıcı

...