0 oy
378 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bilenler vardır üvey kızım 23 yasinda.yani doğru 23 yaşında bugün doğum günü eşim de bez bitmiş kızıma bez almış babasina diyor yine ben bugün doğdum ya bezlerin yarısi benim yani bu şaka mı edeben uygun mu lütfen lincliyeccek yazmasin bende babasız büyüdüm ve bu durum bana çok abes geliyor üniversite mezunu biri bu kız 

14 Cevaplar

+1 oy
(7,561 puan) tarafından
Şaka yapmıştır belki o an ki üslubunu biz bilemeyiz 
tarafından
Sürekli bez şakası ne kadar normal
(7,561 puan) tarafından
Senin üvey kızın olduğu için gözüne batmıştır öz olsa farketmezsin bile
tarafından
Oz olsada o yaşta babaya bez şakası normal değil bence
(7,561 puan) tarafından
O onun babası bir şey olmaz
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Vallahi bende bir şey anlamadım bu kızdan Allah akıl fikir versin inşallah yaşı 23 ama aklı 5 yaşındaki çocuk kadar yok galiba 
tarafından
Ya her bezde aynı tavır hadi başka birşey olur kıyafet olur eşya olur anlarim kıskanır da bebek bezi bu ya
tarafından
Vallahi anlam veremedim
+1 oy
tarafından
Mesele üvey ne yapsa göze batar meselesi değil bence artık .. ciddi anlamda kıskanıyor bence tamam art niyet yok kimse aramıyor ama 23 yaşında kocaman kadin benden bile büyük hatta çocuğu olacak yaşta bir kadının bu şekilde davranması hiç normal değil bence ... Okadar insan var yani annesi babası ayrılmış annesi babası vefat etmiş herkes bu şekilde davransin ozaman 
tarafından
Haklısın asyaman yani herkesin acisi var bu bence onun içinde sıkıntılı bir durum benim oğlum var ben onunla aramda bir sınır oluşturuyorum önüme yatırıp bez takayım demiyorum ve o yedi yaşında ama edep öğrensin istiyorum evlat olsada bir sınır olmalı mahremiyet duygusu olmalı
0 oy
tarafından
Ben anormallik göremedim. 
tarafından
Niye göremedim canım bezlerin yarısı benim ne demek yaaa sicmasigina göre bu kız neyi kast ediyoo
tarafından
Dalga maksatlı demiştir bence yanı o an ortam nasıldı hani ses tonu ya da şakalaşma şekliniz bilemiyoruz ki.
tarafından
Daha öncede böyle bı bez bağlamı ne dedi babasına yanlış hatırlamıyorsam biraz sıkıntılı
tarafından
O zaman birşey diyemiyorum
0 oy
(118,485 puan) tarafından
ver yarisini taksin bakalim 
tarafından
Ahahahha
0 oy
(14,428 puan) tarafından

Allah dan bu sefer bezimi bağla dememiş,yarısını istemiş :blink:

tarafından
O efsane idi bide adetli imiş diyor benimde bezim var
0 oy
tarafından
Ver yarısını güle güle kullan de
0 oy
tarafından
Şaka olduğu o kadar belli ki ama üveysin ya herseyı batar tabi korkma bebegının gotundeki bezi alıp altına takmaz, babasıyla olan samımıyetı de onu ılgılendırır sanane
0 oy
(3,595 puan) tarafından
Linclicek olan yazmasın demişsin linclemek için söylemiyorum ama bir kızın babasına yaptığı sakayida buraya yazmassiniz yaa biraz  merhamet Allah için kendi kiziniz olsa buraya bu şekilde yazarmiydiniz merak ediyorum o an öyle gelmiş içinden söylemiş belki cahillik belki çocukluk belki bilgisizlik olabilir burda yazdığınızda gelen yorumlar hoşunuzami gdiyo anlamıyorum 
(3,595 puan) tarafından
Olanları bilemem ama yaptığı bı hatayı da Allah için örtmenuz gerekir diye düşünüyorum
tarafından
O zaman burayı okumuyaksiniz birçok postu çünkü herkes kaynana eş elti görümce bazıları öz anneleri hakkında bile paylaşım yapıyor rahatlamak için çünkü biriktirmek bazı duygulari daha da sıkıntı oluyor
(3,595 puan) tarafından
Tamm bak kaynana görümce elti heoimizde dert var ama sende diyosun bak üvey "kizim'  kızın yaşında o senin o bilmiyorsa sen anlaticaksin sen ogreticeksin
Elti kaynana diyisun onlar biribiryle kavga ediyo tartisiyo ve buraya yaziliyo sen kız babasına şaka yaomis sana ne oluyorsa artık buraya yaziyosun hani kız senle kavga etse tartışan başım üstüne yaz derdini paylaş ama bu kadr değil üvey kızım şaka yapti üvey kzim odamdaki bişeyi çöpe attı  kız senin odanı taoplamak için girmiş üstüne sendende izin almış odayı toparlamis sen diyosun odamdaki şeyi çöpe atmış madem her hareketi gözüne batıyo eşine deki istemiyorum bu kızı hem kızında bu kadar hakkina girmemiş olursun yinede kendi tercihin ben sadece bı kardeşin olarak sana fikrimi söyledim
tarafından
Ben ona sinir koyup evde nefes aldirmicak değilim art niyetli olmadığım için izin verdim özelime karışsın diye değil
(3,595 puan) tarafından
Neyse siz çocukla çocuk gibisiniz ben size ne anlatıyorum ki
0 oy
(245 puan) tarafından
Şaka olduğunu anlamadıysan sende sorun var. Bugün doğum günüymüş bebekmis gibi şaka yapmış ne var bunda yaaa. Üvey ya her yaptığı bence o yüzden batıyor gözüne. Yaşı kaç olursa olsun babasıyla arasın da ki şaka ve bağ kimseyi ilgilendirmez. Kaç yaşında olursa olsun babaların annelerin gözün de çocuklar hep küçüktür 30 yaşında ki bir insan da annesine veya babasına şaka yapabilir çocuklaşabilir. Üniversite mezunu diye mi şaka yapamıcak yoksa senin üvey kızın olduğu için mi.  
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Ya siz kızı sevmedigimizden her dediği batıyor bnce. Espri yapmış biraz münasebetsiz bı espri ama kendi kızın yapsa 23 yaşında ayahahahaha diye kahkaha atardım. Sevmediğimxen batıyor yoksa dediğinde bişey yok.
0 oy
tarafından
Bu kız daha öncede bı öz şakası yapmıştı dimi yaaa çok takılma bu kıza sen arsız azcik bu kız edep yok senin anlatmama göre canım sevgiye aç bu yüzden yapıyor malesef
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Ne bezmiş alın bi bez verin şu kıza ☺️☺️
tarafından
Ben babasız büyüdüm bilirim sevgisizlik nedir ezilmek nedir ama kimseye de böyle sulu şakalar yapmadim yetiştirilis tarzı önemli bence
0 oy
(1,019 puan) tarafından

Ne ? Normal bebek bezi mi dediğin:wassat:

tarafından
Evet bebek bezi ve bunu normal karşılayan kişiler var herkesin kendi düşüncesi
(1,019 puan) tarafından
Aa tövbe yarabbi napıcak peki bezi verseniz tövbe tövbe
tarafından
Bilmiyorum sürekli bunun şakası oluyor bende hoşlanmıyorum yani daha küçük çocuklarımizda var kimse bebeğe alınan bir şeyi dorgulamaz iken bebek bezi hakkında yok baba benimde bezimi al banada bez al demek ne kadar doğru
(1,019 puan) tarafından
Doğru değil tabiki canm güzel bı dille uyar istersen dışardan hoş görünmüyor bu yaptığın diye
tarafından
Dik başlı bir kız uyarınca inadına yapıyor bütün camasirlarimi mahvetti bir yere gideyim siyah beyaz hepsini alır makineye atar kaç kere uyardım gene aynı ben atarım sana yük oluyor dedim gene aynı eşim uyardı gene aynı

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 375 göst.
17 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,550 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 182 göst.
3 Aralık 2021 Aile kategorisinde Nrgz (769 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 564 göst.
17 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Yine mi keder (937 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 410 göst.
5 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,647 soru

11,205,570 cevap

34,506 kullanıcı