0 oy
237 göst.
Aile kategorisinde (1,032 puan) tarafından
Selam aleykum hayirli geceler kizlar aydin 19 nda 3 aylik olcak oglum hic bir sekilde emmio dogdugu hunde beri dr mama da ver dedi ne yapiosam emmio agzina sagiyorum  ne yapsam  emer ne olur yardim edin bilgisi olan anneler

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Aleykümselam canım hayırlı geceler postun üste çıksın 
-Reklam-
0 oy
(85 puan) tarafından
Israrla emzirmeye çalış canım benim oğlumda 6 ay çok zor emdi seni anlıyorum sonra alıştı şükür. Bir yerde okumuştum deodorant kullanıyorsan bebek kimyasal kokulardan rahatsız olduğu için istimiyi biliyormuş. Bu süreçte biberon kullanımı da memeden uzaklaştırı bilgin olsun mamayı şırıngayla filan vermeye çalış. Allah yardımcın olsun.
(1,032 puan) tarafından
Amin tesekkur ederim canim hic bir sekilde kullanmiyorum deodorant sutumde bitti bitecek  kafayi yicem yemin ederm
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Aynı dert bende de var 10 gün sonra 5 aylık olcak bundan sonra emer mi bilmem denemediğin yol kalmadı eds aldım şimdide işe yararsa haber ederim canım
(1,032 puan) tarafından
Ay insallah canim cok zor
0 oy
(7,372 puan) tarafından
benım cocuk almıyodu ılk dogurdugum zaman sonra ananem geldı o goğsume az şerbet yaptı sonra almaya başladı sonra sorun kalmadı sımdı artık emıyo
(1,032 puan) tarafından
Bal serbet hic ise yaramio emzik bile tutmuyor
(1,831 puan) tarafından
Nasıl yaptı canım anlamadım bende de aynı dert var bana da söyler misin bende bi deneyim
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Sütün tadı güzel gelmiyordur belki canım yediklerimiz sütümüzün tadını etkiliyor ben turşu ezme yediğimde kızım emmek istemiyor ama aromali hurma incir kurusu  kayısı kurusu cevizli sucuk yeyince daha iştahlı emiyor bebekler sirke sarımsak gibi tatları sevmiyorlar bide emzirmeye oturmadan önce bebeğinin şampuaniyla yıka ellerini eller farklı koktuğundada yadirgısıyorlar
0 oy
tarafından

CNm bizde de 3 aylıkkn meme reddi başladı 6 ay a kadar dewam etti hc pes etmedim hep uykulu emzirydm sessiz ışıksz loş ortamlrda emzirydm 

Kucagıma alıp pışpışlayarak vs.

Hç mama vermedm daha doğrusu biberonu hicbi şekilde almdı 

Şükür şu an 15 aylık halen emiyor

Sakın pes etme uykulu vs sık sık emzir

Mamayı azalt yavaş yavaş emzir 

(1,032 puan) tarafından
Ay insallah emer canim yemin ederm cok ugrwsiyorum
0 oy
(1,097 puan) tarafından
Benim göğüs ucum yok. Oğlum tutamadı ben emiyo sandım sarılık oldu. Sütğm çoktu hep sağıp depoladım avent biberonla verdim. Ara ara denedim emmedi tutamadı bende vazgeçtim hep biberonla verdim. 3 aylıkken akrabalar toplandı herkes gibi emer ya bi dener dediler. Bende üzülüyodum ama kanıtlayayım diye ya emmiyo bakın işte dedim tutsun diye denedim bir tuttu pir tuttu. Yani vazgeçmemek gerek ben denemeyi bırakmıştım sırf ememediğini kanıtlamak için tekrar emzirmeyi denediğimde çocuğumun emdiğini gördüm
0 oy
tarafından
Yaklasik 2 aydır memeyi reddediyor benimde bebegim. Bir türlü normale donemedi
(1,032 puan) tarafından
Senin kac aylik canim
tarafından
5. ayında canim
0 oy
(311 puan) tarafından
Benim de emmedi yedi ay boyunca sagdim sonra covit olduk tamamen mamaya döndüm
0 oy
(7,248 puan) tarafından
Gece uyurken dene canim ayakta gezerek dene alisana kadar cok acikmasini bekleme cok acikinca biberon gibi cok gelsin istiyorlar gelmeyince sinirlenip birakiyorlar sutunun tadini degistirecek seylerden uzak dur beslenme sondasıyla bi duzen kurup oyle emziriyorlar emzirme deslekleyici sistemdi sanirim adi bi ona bak canim
0 oy
(932 puan) tarafından
Ilk kızım da emmedi hep sağıp verdim,  yeni doğum.yaptım yine sağıp veriyorum artık doysun da nasıl doyarsa modundayim elimden geleni yapıyorum.ama psikolojimi yıpratmıyorum çünkü ben mutsuz olursam bütün ev mutsuz olacak

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 437 göst.
4 Şubat 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Sevgi25 (1,013 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 582 göst.
1 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 315 göst.
11 Nisan 2023 Moda kategorisinde Sirindn (2,393 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 327 göst.

379,088 soru

11,347,199 cevap

34,813 kullanıcı

...