0 oy
1,526 göst.
Aile kategorisinde (506 puan) tarafından
6 aylık hamileyim 1.5 yıldır evliyiz 7 yıldır tanıyoruz birbirimizi sevgiliydik kavga ettik ve bana keşke evlenmeseydim dedi çok zoruma gitti şahsi olarak algılama dedi akrasini dönüp yattı ne demek bu şuan bile yazarken ağlıyorum 

34 Cevaplar

+2 oy
(2,196 puan) tarafından
Şahsi derken maç kisiyle evliymis ki ? Sacma bi savunma bosver zamanini kolla yedir ona o lafi bazen ofkeyle boyle kotu laflar cikabiliyo insanlarn agzindan 
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Sinirden demiştir sanmıyorum içten dediğini hoş değil yjne ama bu cümle çocuğunu taşıyorsun karnında 
+1 oy
(48,634 puan) tarafından
Evlilik totosuna zor gelmis kesin sen haklısındir
+1 oy
(3,823 puan) tarafından
Kızgınlıkla demiştir üzme kendini. Hemde hamileymişsin 
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Şahsi olarak algılama ne demekmiş bu lafi başkasına mı söyledi;)
0 oy
tarafından
Seni atıyorum ama düşme demiş :) boşver ya takma erkekler düz düşünür oyle sinirle demiştir 
(15,160 puan) tarafından
Çok güzel benzetme. Seni arıyorum ama düşme
0 oy
(870 puan) tarafından

Hamileyken eşimle çok kavga ederdik oğlum bir yaşına gelsin ayrılıcam derdim hem kendi kendime sonra düzene girdi hamileyken insan daha hassas oluyor ama erkekler anlamıyor malesef 

0 oy
(4,040 puan) tarafından
Olur böyle şeyler bos yere takılma bazen insana geliyor aklı başına gelince pişman olur dediginden yani sonuçta iki kişi hep dipdibe illa ki tartışmalarda ağızdan böyle şeyler kacar
(506 puan) tarafından
Oluyor ama hep ağır şeyler diyor böyle çok zoruma gidiyor sonra uyudu resmen horluyor şimdi bende ağlıyorum moralim bozuldu ben onu bu kadar severken bunları duymam o beni hiç sevmiyormis
(4,040 puan) tarafından
Kavga anında söylenen laflara takılıp sevgiyi sorgulama sevmediğinden emin olsan sen de sogursun. Bazı insanlar sinir anında herşeyi söyler sen tepkini o anda ortaya koyarsan bı daha yapmayacağını anlar. Hamilelikten dolayı da çok takiyorsun
0 oy
(3,101 puan) tarafından
O arkasini donup yatabiliyor ve sen agliyorsan yanlis yoldasin  kalk yuzunu yika ve kendine gel.su hayatta en degerli sey kendinsin.madem evlenmemis gibi yap.onun camasrlarini yikama mesela kahvaltiyi sadece kndine hazirla.gazsizlar uzun yasar bacim.ve seni okadar uzun aglatmasina izin verme
(506 puan) tarafından
Tartıştık banyo yaptı lafını söyledi ve yattı ben yatamadım çok üzüldüm
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Kavga etmişsiniz sinir esnasında söylemiştir sen üzme kendini sinirlenince bizde neler neler söylüyoruz yeri geliyor içinden gelerek söylediğini düşünmüyorum eşinin de sen şimdi sil gözünün yaşını elini yüzünü yıka yat dinlen hamile halinle kendini yıpratma 
0 oy
(463 puan) tarafından
Valla eşimde bende çoğu zaman deriz keşke evlenmeseydik diye. Bunu evlilikten rahatsız olduğumuz için değil sorumluluklar ağır hayat şartları zor eskisi gibi rahat değiliz aynı evdeyiz ama yorgunluktan sohbet edemez haldeyiz. Kısaca hayat mücadelesi. Eşinde belki bunun için demiştir. 
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Yani insan bazen keşke evlenmeseydim.diyor elbet ama önemli olan agizdan mi kalpten mi söylendiği.  Mesela biz esimin halasiyla cocuklariyla dışarı çıktık oglu genç bizim cocuklar durmadilar onunistiyirum.bunu istiyorum vs vs. Bende döndüm aman kardesim sakın evleneyim.deme dedim eşim de tekrar etti benim dediğimi halasinin ogluna ama bu demek degil ki sürekli ben bu ruh halindeyim bi anlık  soyledigimiz bişeydi cocuklarim ve eşim benim icin cok onemli onlara bisey olsun istemem ama insanin bazen sabrının taştığı zamanlarda böyle seyler olabiliyor. 
0 oy
(11,217 puan) tarafından

3.5 yil buyuk asktan sonra evlendik. 5 yildir evliyiz her kavgada bunu diyorum. Bence cokta takilma :) cunku ben sinirle soyluyoru. Yoksa hep sukrediyorum olduda evlendik diye.

0 oy
tarafından
Şahsi olarak algılama derken sanki 3 5 kişi evlisiniz gibi konuşmuş hey allahim ya 
0 oy
(485 puan) tarafından
Benimki de aynı dedi bu aksamzerre takmıyorum ,benimde arkamda duracak ailem yok onu biliyor kötü davraniyor niye bizi anlayan biri cikmadiki karşımıza ,takma canım iki gün sonra bişey olmais gibi davranır fazla değer vermicen erkeklere hak etmiyolar
(506 puan) tarafından
Aynı dertdeyiz ben de severek evlendim herkese inat bunu biliyor
(485 puan) tarafından
Takma kız git sarıl uyu hepsi geçer fazla takmayacaksim sinirle söylüyorlar sonra pişman oluyolar
0 oy
(278 puan) tarafından
Ağır olmuş bu söz bunu genelde ben eşime söylerim oda sinirlenince söylerim kavga edince felan ben nerde yanlış yaptımda seninle evlendim derim o bana böyle Bi söz kullanmadı ama şuan açtığın postu okuyunca empati kurdum da çok zoruma giderdi cnm.. Sende eşine tam isabet oldu bende senin hakkında öyle düşünüyorum deseydin kendini neden üzüyorsun kuzum bide belki senin için değil genel olarak söylemiştir yani evliliği kaldıramadığı içinmi acaba :-(
0 oy
(961 puan) tarafından
Başka eşide mi varmıs :) sinirle söylemiştir küs yatmayın kaldır konusup güzelce uyuyun karı koca 
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Sinir haliyle demistir canım 
0 oy
(2,693 puan) tarafından
Bekarlık daha kolaydı daha iyiydi demeye getirmiş. Boşver üzülme sinirlilik anında demiştir. İnşallah hatasını anlar özür diler 
0 oy
(1,101 puan) tarafından
Canım cok takma sinirlilik halinde soylemiştir bende eşime senle evleneceğime bekar kalaydım daha iyiydi demiştim oda bana hata sana benle evlen diye yalvardanda zaten deyip yatmıstı sabah kalktık sanki hiç bişey olmamış gbi eski halimize döndük olur arada oyle seyler 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 386 göst.
17 Şubat 2022 Aile kategorisinde Umutsuzz (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 597 göst.
11 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 491 göst.
4 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 547 göst.