0 oy
381 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eltim 3 sene önce doğum yaptı.eşim kaza geçirmişti 3 ay çalışmadı çalışmamasına rağmen biz onun kızına isimli bileklik yapmıştırdık 800 TL'ye.. oğlum 14 aylık olacak ama hala bi hediye falan getirmedi ben mi abartıyorum evet karşılığını beklemiyorum ama hiç oralı bile olmuyorlar eşi şükür çalışıyor ellerinde var.

30 Cevaplar

0 oy
(5,368 puan) tarafından
O bana getirmediuse bende götürmem sen bir kere yaptırmışsın zaten ben açıkçası böyle durumlarda kim de ne kadar değerimin olduğunu görmüş oluyorum diye düşünüyorum
-Reklam-
0 oy
(11,166 puan) tarafından
Yakınlık derecene göre elinde olduğu kadar yaparsın canım siz yapmışsınız yapması gerekirdi benim elimin cocuklar büyük ben görmedim o yüzden kendim için şuan beklemiyorum düğünümüzde yaptılar ama 
0 oy
(119,156 puan) tarafından
eltim yok benim ama 3 sene once 800 tl lik altin suab 3 bini gecmistir alirmi bilmiyom gerci 14 aydan snr almaz
0 oy
tarafından
Ben doğum yaptığımda henüz nişanlıydi ama kaynimla birliktelik bir sürü kıyafet hediye ettiler, şimdi temmuzda onun doğumu var nasip olursa çeyrek takacağız.bence de bu işler karşılıklı değil ama insan bekliyor 
0 oy
(1,045 puan) tarafından
İlk çocuklarına çeyrek taktık 2.lere para verdik onlarda aynısnı yaptılar
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Hediye getirmesi gerek benim eltim de varda çocuğu daha yok olsa götürmem ikinci çocuğum oldu bişey getirmediler bu işler karşılıklı
0 oy
(2,049 puan) tarafından

Benm eşim bekarken abisinin ilk cocugu olduğunda ona urup takmış 2 kat elbise almis 2 3 tane oyuncakta almış, sonra bizim ilk çocuğumuz olduğunda abisi 200 tl ve 1 kat elbise getirdiler:blink:

0 oy
(1,170 puan) tarafından
Bu işler böyledir. Sen götürdüysen o da getirecek. Tam tersine karşılıklı oluyor yoksa durduk yere ben neden başkasına çeyrek ya da para vereyim 
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Eltimin henüz yok çeyrek taktılar onların olursa bende çeyrek takarım nasip olursa

İlgili sorular

0 oy
39 cevap 799 göst.
0 oy
13 cevap 579 göst.
13 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 166 göst.
7 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Linammmm (166 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 271 göst.

378,401 soru