0 oy
295 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Şaka gibi ya gene 400 gelmis . Evde robot süpürge yoktu bu ay çok çok dikkat ettim fırın bile çalıştırmanın bu ay 1 kere tek çalıştırdım yine aynı CİMERE şikayet edeceğim ya ne bu 

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bence de et. Ben nerdeyse günde 2 kere süpürge açıyorum. Ketil, tost makinesi günlük çalışıyor. Üstüne çamaşır, bulaşık makinesi vs. Bu sabah 228 TL geldi. Sizde bir sıkıntı var 
tarafından
Valla bıktım ya
(25,224 puan) tarafından
Bu selena aç aç doymaz anca hergün tost yer
tarafından
Kız benim oğlan tostçu. Hergun yemek ister. Hem kıza hem ona habire çalışıyor. :D
Selo sus zaten herif korona olmuş ne bk yediğimi bilmiyorum :D
(48,626 puan) tarafından
Geçmiş olsun canim
tarafından
Sağol kuşum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Günde iki kez çamaşır makinesi. 1 kez bulaşık makinesi. Duruma göre 1 veya 3 kez elektrik süpürgesi. Haftada 2-3 fırın. Günlük veya iki güne bir ütü. Hafatafa iki düzleştirici. Ve temel eşyalar. TV buz dolabı lamba gibi sürekli aktif elektrik harcanan bir evim var. 301 TL gelmiş. Bu elektrik faturasıni seçmece yapıyorlar bak valla sinirlerim bozuluyor 
tarafından
Benim bu ay toplasan en fazla 250 gelmesi lazm çünkü geçen ay 400 gelince eşimle tartıştık hiç kullanmadım dedim bu ay bari az gelsin
0 oy
(1,777 puan) tarafından
Sıkıntı ödeyemediğimizden değil, durumu olmayıp ödemeyen insanlar da var ve bu fiyatlar çok uçuk
tarafından
İşte odeyemiyoruz
0 oy
(1,122 puan) tarafından
Vlla dikkat etme bnce dikkat edince dha çok geliyor dikkat etmyorm hiç 180 geldi 
tarafından
Aman ya anlamadım bu işi
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Tasarrufu öğrensinler diye zam yapıldı deniliyo guya:D
tarafından
Aynen öyle valla
0 oy
(699 puan) tarafından
Lan bu saydıkları ben de yaptım sadece fazla bir klima var oda dikkat ediyorum her açık değil çocuklar yatınca kapattım falan Ama gelen 1050 lira 
tarafından
Kız bende klima yok robot yok bı fırın oda ayda 2 kere bı yemek yaptım bı kek bulaşık 2 güne bı bazen 3 . Çamaşır da çocuğun kıyafetler falan haftada 2 yıkarım o da 1 saat veya yarım saatlik programda
0 oy
(320 puan) tarafından

oyunuzu kime atmıştınız :D

tarafından
AKP'ye değil :)
0 oy
(1,745 puan) tarafından
Ben fırını açarım hep Çaycım hep fişte bilgisayar falan 240 geldi sen şikayet et canım 
tarafından
Benimki öyle olsa içim yanmaz
(1,745 puan) tarafından
Bn her gün evi süpürür çekerim heryeri
tarafından
Ben yapmadığım halde böyle canım
0 oy
(942 puan) tarafından
Bizde 400 bekliyorduk valla 220 gelmiş çok şaşırdık. Korona olduk hergun çamaşır makinesi calistirdik bulaşık makinesi süpürge çaycı hep gider yaptık yani 
tarafından
Bilmiyorum ya
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ben valla bu ay hiç hiç dikkat etmedim bol bol da kullandım herşeyi 232 tl geldi. Bence idare edene çok geliyo :D 
tarafından
Galiba bilerek 2 katı gönderiyor lar sanirim
0 oy
tarafından
Ben anladım ki kullanana az kullanmayana çok geliyo bu fatura
tarafından
Valla bende anlamadım
0 oy
(119,231 puan) tarafından
dikkat edipde bu kadar gelmesi normsl degil sayacta bi problemmi var acaba
tarafından
Bilmiyorum ya