0 oy
218 göst.
Aile kategorisinde (182 puan) tarafından
Ya kizlar esim turkuyeye gitti post acmistim yine bende evde tek kaliyorum diye gorumcem kizlarini bana yolladi 4 gundur bende kaliyorlar 4 gundur de sabah okullari oldugu icin kalkip erkenden gidiyorlar ama bugun gitmediler ve ben de evleri temizlicem.yemek yapacam cocugu uyutacam ve bunlari onlar varken yapamam cunku ses yapiyorlar ben biyeri topluyom arkamdan bi nakiyom heryer dagilmis byyuzden buyuk kizina evinize gidin ben is yapacam dedim oda istemedi bende israr ettim is yapacam laftan sozden biye anlamiuon duye kizdim oda banane gitmiycem dedi sonra disari baktim yagmur yagiyordu dedimki iyi yahmur dinince gidersiniz arasan yarim saat gecti temizligi birtirdim hala diyorumki kalkin gidin bana diyorbyagmur yagiuo nasi gidelim dedim ki bak bakiyim yahmur durmusmu yagmur durdugu halde durmadi diuor cunku telefonumdan internete baglanuyor oyuzden gitmek istemiyor sonra anneleruni aradim kac kere acmadi en sonjnda acti dedim abla isleri gorucem cocugu uyutucam ses yapiuolar etrafin duzeni bozuluyor oyuzden git dedim dedim tamam gonder dedi sonra kapidan cikarken cocuk akillariyla bana trip atmaya calistilar ben umursamadim ama sinir d3 oldum simdi evlerine gittiler gorumcemw tlf actim bugece kalicakmiymis diye diyorki sen cocuklara bu yagmurda git demissin diye onlarda gitmemisler onada herseyi anlattim sonra kizi geldi telefonu kapat bisey dicem dedi sonra neyse abla gorusuruz sonra dedim kapattim suan o kucuk akillariyla beni annelerine kesiyorlar of ya ben napicam akil timeeee

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Neden sana geliyorlar bide 4 gün.  Allah aşkına insan kendi çocuğuna zor bakiyor
(182 puan) tarafından
Ben tek kalip korkmayim diye
(182 puan) tarafından
Ama bende yoruldum cidden gece yatin diyom yatmiyolar sabah kahvaltilari felan ben kendime sadece ufak bisey hazirliyom ama onlar gelince mecburen emek harciyorum bide hamileyim yoruldum yani
(561 puan) tarafından
Tek kalmakta korkulacak bisey yok bacim bende tek kaliyorum oglum 19 aylik 30+4 hamileyim kimseyi istemiyorum valla tek basima daha rahatim daha az yoruluyorum
(182 puan) tarafından
Evet aynen oyle bende bundan sonra oyle yapacam kimse kimsenin evine sigamiyo
-Reklam-
0 oy
(561 puan) tarafından
Saçmalık ya 4 gun niye bende kaliyomuş küçük cocugum varken annelerinin utanması lazim ayrica internette açmam niye aciyim ki kapatamiyosan bile sarjim bitmiş kapanmış de gitsinler bide onlara da mi ben bakacam 
(182 puan) tarafından
Esim istemis kalmalarini bide ben korkuyom diye bi ara oyle dusundum ama neyse ya dusunmucsm artik
0 oy
tarafından
görümcem resmen çocukları başından atmış sen bak diye sana göndermiş 
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Bide okulları da var ayy ne kadar saçma gelmeleri
0 oy
(887 puan) tarafından

Kız kapını bacanı kilitle bak keyfine 4 gün ne bakacan görümcenin çocuklarına bide hamile halinle söyle tavrını koy 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 92 göst.
16 Nisan 2024 Aile kategorisinde ptrck (394 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 234 göst.
24 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Eda... (634 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 334 göst.
29 Nisan 2024 Aile kategorisinde Birhilall (1,133 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 189 göst.