0 oy
114 göst.
Diğer kategorisinde (147 puan) tarafından
Kızlar 7 aylık bebeğim var uyku düzenleri nasıl bebeklerinizin gündüzleri kaç defa kaçar saat uyurlar gece uykusuna kaçta yatarlar kaç defa uyanırlar bizim bi türlü düzenimiz olmuyo

5 Cevaplar

0 oy
(736 puan) tarafından

Bebeğim 1 yaşında gece uyku düzenimiz nerdeyse yok 1 saatte 2 defa bazen 3 defa kalkar meme yer sabaha 8 GB uyanır akşamları çok geç uyur gündüz bazen 1 defa yada 2 defa uyur uyku yönünden çok sıkıntılı:(

(147 puan) tarafından
Kız mı erkek mi peki ay inşallah bizim bebekler de düzene girer ya
(736 puan) tarafından
Erkek amin inşaallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
15 aylık, sabah 8-9 gibi kalkıyor, 12 de geri uyuyor 1-1.30 da uyanıyor, 4 de geri uyutuyorum 5 de kalkıyor. Gece uykusuna da saat 10 da geçiyor 
(147 puan) tarafından
Kaç aylıkken düzene girdi peki böyle
tarafından
Doğduğu günden beri böyle nerdeyse. Sadece 1 yaşından önce günde 3 defa yatiriyordum, 1 yaşından sonra 2 ye düşürdüm. 1 buçuk yaşına girince de günde 1 defaya düşürecem uykusunu bizim elimizde yani canım
0 oy
tarafından
19 aylık 1 buçukta yatar 3 buçuk gibi kalkar gecede 9 da uyur sabah 7 8 gibi kalkar 
(147 puan) tarafından
Ayy çok sordum hakkını helal et ama nerden aldın güvenilir rahatlatacak bi yer olsun istiyorum ya
tarafından
Ne demek helal olsun
İrlandalı anneden aldım ben canım
(147 puan) tarafından
Offf bilemiyorum yaa onun ağlamasına hazır değilim hep ağlıyormuş uyku eğitiminde bebekler gözümü çok korkutuyor bu durum bizimki bi de öksürmeye başlıyor ağladıkça
tarafından
Hayır canım hep ağlamıyor kim dediyse yalan 3 dakikadan fazla ağlayınca zaten sen destek oluyorsun ona saatlerce ağlayarak eğitim verilmez
(147 puan) tarafından
Önce bi kendim denesem mi acaba nasıl yapacağımı da bilmiyorum gerçi de eşim de çok ters bu konuda
0 oy
tarafından
7 aylık tam. gün içinde 2 en fazla 3 uyku yapar toplamda 1.5  2 saat eder en fazla. akşam 7 gibi mamasını veririm 8 gibi uyur. diş dönemi nedeniyle biraz sık uyanıyor. 11de tekrar veririm mamasını uyandırmadan. sabah 6da uyanır dişleri izin verirse :)
0 oy
(139 puan) tarafından
Benimki kizim iki bucuk yasinda akşam 10 da yatar hic diretmez sabah 10 da kalkar gecede 1 kere tuvalete bagzen kalkar tabi ben bu uyku egitimini 6 aylikken verdim saat ler degisti ama hep ayni saatlerde yatrdim kaldirdim rahatim cok şukur,:)
(147 puan) tarafından
Ya uyku eğitimi verirken ağlıyormuş hep bu gözümü çok korkutuyor benim
(139 puan) tarafından
Benimki zorluk cikarmadi kendi kendine uyuma egitimi verdim 1 yadinda ondada sorun yasamadim hemen yapiyo tuvalet egitiminide bi gunde ogrendi sag olsun cok hareketli ama yeni bi duzene de hemen kabul edyiyo het cocuk bir degil

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 161 göst.
25 Kasım 2023 Aile kategorisinde Rumeysa0196 (1,538 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 115 göst.
31 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Z.bekar (292 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 300 göst.
23 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Bidibidibidi (539 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 59 göst.