0 oy
331 göst.
Diğer kategorisinde (7,276 puan) tarafından

Herşeye kızar oldum bu beni mahvediyor en ufak sesi bile kaldıramaz oldum ya iyice sinir hastası oldum kimse beni anlamıyormus gibi geliyor gerçi anlayana yokta:/ bunaliyorum artık en ufak şeye tahammülüm kalmadı nasıl başa cikicam ben bununla ne yapmam gerekiyor bana akıl verin kizlar hele bı ya vala artık yoruldum :pinch::'(

18 Cevaplar

+1 oy
(4,040 puan) tarafından
Anam o yorgunluktan oluyor valla bana bağırma ihtiyacı geliyor bağırıyorum oh dyorum sonra devam ediyor hayat evdekiler alıştı bebeler bile
(7,276 puan) tarafından
Yok bende işe yaramiyor bağırıp cagriyom tık yok yine üstümde bı sinir :/
(4,040 puan) tarafından
Başka problemin vardır kan degerleri düşüklüğü uykusuzluk gibi
(7,276 puan) tarafından
Hamileliğe bağlıyorum ama hem bnm için hem bebek için zarar elimdede olmuyor
(4,040 puan) tarafından
Hormonlar değişiyor ama kan degerlerine dikkat et
(7,276 puan) tarafından
Olabilir bayadir kan vermedim
-Reklam-
+1 oy
tarafından
'ne ya p biliyon mu git elbise dolabını düzelt ben öyle yapıyom çok güzel oluyor 
tarafından
Seni üzen bisey olmuş demek ki bende 1 haftadır öyleyim ya
(7,276 puan) tarafından
Bilmiyorumki ya yaşadıklarım ağır gelmeye başladı artık gün yüzüne boyle çıkıyor heralde
tarafından
Olabilir canm icin i ferah tut ya ..
(7,276 puan) tarafından
Geçer ya herşey geçti buda geçer elbet :)
tarafından
Aynen öyle;)))
0 oy
tarafından
O an derin bi nefes alıyorummm sonra başka bişeyle ugrasıpp unutuyorum
(7,276 puan) tarafından
En ufak sese sinir olmaya başladım ya bu beni çok yoruyor
0 oy
tarafından
içimden sinirlilik durumuma göre 10 a yada 30 a kadar sayıyorum :) yada ayetel kürsi falan okuyorum o ara kendime hakim okuyorum :) 
(7,276 puan) tarafından
Saymak fayda etmiyo vala bende ya sinirden ne yapacağımı şaşırıyorum
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Dönemsel oluyor böyle şeyler bana da :/ insanlardan uzaklaşmak o sürelerde iyi geliyor kimseyi kırmamak adına mümkünse uzaklaşıp az kendi kendine kalabilirsin. Yada sıradan bir günde seni en mutlu hissettiren şey neyse onu yapabilirsin şarkı söylemek dans etmek film izlemek.. 
(7,276 puan) tarafından
Kız nereee nasıl uzaklacam köyde yaşıyorum gidecek biride yok
O dediklerini yapamıyorum mesela ben zevk alamıyorum artık önceden en ufak müziğe oynardım şimdi tık yok
(9,651 puan) tarafından
Evden uzaklaşma geç yatağına yada dus almam gerek de suyun altında sadece suyun sesini dinle
(7,276 puan) tarafından
Dışarı atıyorum kendimi bahçe var kocaman geziniyor um biraz bı tık olsada iyi geliyo arada
0 oy
(930 puan) tarafından

Bidaha yak bidaha yak vuruyor dibine dibine bak tabii kiiii cigara içerek :D

(7,276 puan) tarafından
Hamileyim kız neree
0 oy
tarafından
Kızlarıma sarılarak bide sessiz kalarak
(7,276 puan) tarafından
Oğlana sarılıyorum kipirdiyo ona bile sinir oluyorum bu aralar bişey oldu bana ya yada ruh hastası oldum:)
0 oy
(1,016 puan) tarafından
3 kere ya sabır çek ve elbise dolabını düzelt:))
(7,276 puan) tarafından
Yok anam dolaba hiç girmem dahada sinir oluyorum
0 oy
(920 puan) tarafından
La havle bela kuvvete illa billahil alüyyil azim diyorum kuzum içimden defalarca kalkıp gidiyorum diğer odaya eğer çocuğa kızgınsam canım oğlum canım annem oynayalım mı diyorum birbirimize koşup sarılıp dönüyoruz 
(7,276 puan) tarafından
Bende oyel sakinlesiyodum bı aralar şimdi oda işe yaramıyor var bu aralar biseylerde bakalım:/
(920 puan) tarafından
Kendini oku üfle kuzum annem çok çok çok dara düşünce  suya yasin okuyup eve serperdi tuza yasin okuyup yemeği öyle yapardı ev sakinleşirdi
(7,276 puan) tarafından
Denicem cnm allhatan başka el açacağım kimsem yok zaten derdi verende o alanda o
0 oy
(997 puan) tarafından
La havle çeke çeke temizlik yaparım sinirlenince sinirimi rn iyi o şekilde atabiliyorum bütün sinirim çıkıyor evde tertemiz oluyor :D
(7,276 puan) tarafından
Ben dahada sinir oluyorum ya :/ istedim gibi olmayınca bide bana inat gibi herşey ters tepiyor
0 oy
(427 puan) tarafından
Durup byle bi nefes aliyrm Allah'ım sabir diyrm snra sakinlesiyrm  
(7,276 puan) tarafından
Ooo kaç kere sabır çekiyorum dilimde tüy biti artık :/
(427 puan) tarafından
Her insanin yapisi farklidir canm bi terapi al istetsen
(7,276 puan) tarafından
Son çare o gözüküyor cnm
(427 puan) tarafından
Yani bsiey kaybetmezsin senn icin iyi olur hani kendi kendini sakinlestiremiyrsan onu yap
(7,276 puan) tarafından
Yok sakinlesemiyorum herşeyi denedim olmuyor bayadir aklımda zaten terapiye gitmek bakalım hayırlısı

Saol cnm bnm ♥️
0 oy
tarafından
O kadar sakin bi insanım ki kimse benim bağıracağımı düşünemez hatta bi kere oğluma bağırınca eltilerim kız senin sesin çıkıyormuş dediler cidden fazla sakinim ama bunun patlaması yüksek oluyor o daha kötü 
(7,276 puan) tarafından
Keske bende sakın olabilsem ya artık sinirden heryerim ağrıyor
0 oy
tarafından
Tovbe istigfar cekiyorum 
(7,276 puan) tarafından
Yetmiyo cnm nereee sakinlesemiyorum
0 oy
(119,237 puan) tarafından
son zamanlar dudaklarimi issiriyorum
(7,276 puan) tarafından
O bendede başladı yara oldu hep dudaklarım
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Derin nefes alıyorum yoksa kendimi tutamayip ya kendime yada eşyalara zarar veriyorm 
(7,276 puan) tarafından
Ben eşyalara zarar veremiyorum ya yine ben toplicam yine sinir olucam:) uzaklaşıyorum o an ordan
(1,785 puan) tarafından
Valla benim gözüm döndüğü zaman saçlarımı yolup kendimi yumruklamisligim bile var eşya dediğim cama vitrine falan yumruk atarım yada duvara duvara vurmaktan parmağım çıkmıştı
(7,276 puan) tarafından
Bende kendime zarar veriyordum ama hamileyim bebeğime bişey olur diye yapmıyorum yapamıyorum yani bende sinir krizleri kecirdim kackere elerim kitlendi kaldı eşim zar zor açtı yine olacak diye korkuyorum
(1,785 puan) tarafından
Bence bı doktora görün bunun için kitleniyorm diyosn sinir hastalığın olabilir
(7,276 puan) tarafından
Gitmeyi düşünüyorum zaten ama ilaç vereceklerini sanmiyorum hamileyim diye
0 oy
(470 puan) tarafından
İki mum yak gir duşa spa müziği aç su basindan aşağı aksın gözlerini kapa ve en mutlu olduğun yerde hisset kendini böyle terapiler yapabilirsin ben çok rahatlıyorum kendime böyle rahatlama vakitleri yaratarak 
(7,276 puan) tarafından
Güzel bı fikir deniyim canım en kısa zamanda teşekkür ederim
0 oy
(11,229 puan) tarafından
Monoton bi hayatin varsa o yüzden bu ruh hali değişikliğin olabilir kuzum yapabiliyorsan kendine vakit ayır yürüyüşe çık seni rahatlatan müzikler dinle ben sinirlenince harıl harıl temizlik yapardım dip köşe enerjim bitene kadar benim terapim temizlik
(7,276 puan) tarafından
Bencede ben başka türlü kafamı rahatlatamam bendeki sinir esimede cocugumada yansiyo cunki
(11,229 puan) tarafından
Bunu eşinle konuşarak asabilirsin canım eve kapanıp kapan insanin ruh hali bozuluyor çünkü her gün aynı işi yapmak sıkıyor bi yerden sonra
(7,276 puan) tarafından
Anlayana konuşulur cnm anlamayana dağ olsan dayanmaz saldım artık herşeyi
(11,229 puan) tarafından
Anlayışsız biri mi esin o zaman o da zorlar canim seni Allah yardımcın olsun
(7,276 puan) tarafından
Saol cnm bnm
Allha razı olsun vakit ayırdın yazdın ♥️

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 383 göst.
14 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Merveee YE (326 puan) tarafından soruldu
+1 oy