0 oy
220 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Merhaba tecrübelerinize ihtiyacım var. Oğlum 4 aylik tüm hamileligimi yalnız geçirdim ailemiz uzaktaydı bebeğim olunca memleketimize taşındık. Birine gittiğimizde ya da biri geldiğinde ya da dışarı çıkınca ağlıyor evde hiç bir şeyi yok buna nasıl bir çözüm bulabilirim. ? Eve misafir gelince kimseyle ilgilenemiyorum kimseye gitmiyor biri gelince sürekli ağlıyor. Hani anne karnında hep sessizdi bebekler duyarmis ya ona bağlıyorum bende ne yapmam gerekiyor

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bosver kimseyi davet etme zaten soguk havada buyuyene kadar dursun 3vde
(800 puan) tarafından
Çok yanlış .
Bu süre sonra çocuk asosyal olur ve asla yazın bile doşarı çıkmaz
tarafından
Daha kucuk benim oglumda kucukken cikmazdi ama 1 yasindan sonra evde durmak istemedi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Nazar olabilir , virüs var zaten ben kendi tercihimle gitmiyorum.
0 oy
tarafından
Aynı benim oglum gibi canim yavas yavas alistircaksin canim mesela ben parka götürüyorum biraz oynuyor alışıyor zamana bırak canim
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Bosver aman benimki de oyleydi az buyuyp disari cikip insan gordukce alisiyolar, mumkunse kimsede gelmesin
0 oy
(1,007 puan) tarafından
Ayyyy bacıı 14 aylık oglum yeminle aynı sıkıntı. Evde güllük gülistanlık dışarı yabancıların olduğu yere gireyim veya birine gideyim kıyametler kopuyor üstüme tırmanıyor aglamaktan catlıyor yani aşırı yabancılama var napcam bilmiyorum
0 oy
(14,025 puan) tarafından
Benim oğlumda böyleydi şuan 22 aylık ve insanlara daha yeni alıştı. İnan ki anneme bile gittiğim zaman ağlayarak eşimi aradığımı biliyorum gel bizi al diye asla kucagimdan inmez oynamaz tuvalet e gidemem sürekli ağlar uyumazdi çok şükür biz atlattık. Eve eşim olmadan misafir alamiyordum hizmet edemiyordum çünkü gerçekten çok zor 
0 oy
(800 puan) tarafından
Yavaş yaveş alıştır cnm 5er 10 dakka gibu örneıin ilk balkon varsa oraya çıkar biraz dışarıyı göster.

Sonre evin dişina çık 

Parka filan git.

Sürekli evde öyle durması iyi değil ilarde de çıkmak istemez asosyal olur
0 oy
(503 puan) tarafından
canım benim de bebeğim öyleydi. evde gayet mutluydu ama bebek arabasına koyunca çocuğu ateşe atmışsın gibi ağlıyordu. şimdi 1.5 yaşında anca anca alıştı çok şükür. 
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Canım çocuktan çocuğa değişir mi bilmem ama 3 aylik bebeğim böyle sorun yaşamadık. Daha 40i çıkmadan gezmeye başladık onunla ilgisi var mıdır bilmiyorum. Eşimin arkadaşları çok seviyor, ekipte başka bebek yok o yüzden ya gelip bizi arabayla alırlar ya onlar gelir. Kucaktan kucağa gezer, ağlamaz. Zamanla değişir mi bilemiyorum tabi 
0 oy
(48,632 puan) tarafından
Alisir buyudukce canim benimkininde hep emesi geliyo hep ayri odada takiliyodum ☺️☺️ buyudukce duzeliyo
0 oy
tarafından
Bizde öyleydik gebeligimi yanlız geçirdim kızım doğdu gorumcem gil gelince yada biz bı yere gidince çok ağlardı yemek bile yemezdim asla uyumazdi rezil oluyordum 6-7 aylık olunca düzeldi hamdolsun
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Bu aylarda normal benim kızımda öyleydi doktora sordum artık insanları yabancıları fark ediyor demişti bizde evde oturduk genelde dışarı çıkacaksak yürüyüşe ya da avm ye gittik şimdi 14 aylık her yerde ben olduğum sürece durur ağlamaz 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 169 göst.
19 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 499 göst.
11 Ocak 2019 Diğer kategorisinde Acelya nın annesii (247 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 113 göst.
22 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Saliha comcali (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 404 göst.
30 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Inciiii tanem (295 puan) tarafından soruldu

379,193 soru

11,350,948 cevap

34,820 kullanıcı

...